Sosyal Medya

Lili Neden Açılmıyor – Kapandı Mı? – Uygulamasına Ne Oldu?

Lili Neden Açılmıyor, Kapandı Mı?, Lili uygulaması geçtiğimiz günlerde ücretsiz kullanıma kapatıldıktan sonra birçok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğrattı. Instagram platformlarındaki kullanıcılar bazen gizli hesaplara erişmek isteyebilirler. Gizli Instagram hikaye görüntüleme uygulaması. Lili ile gizli hesaplarda yapılan paylaşımlardan öne çıkan. Hikayelere, hikayelerden takipçilere, takipçilerden paylaşımlara ve yorumlara kadar her şeyi görmenize yardımcı olan bir uygulamadır.

Ancak bir anda kapanma, kullanıcılarda başka soruların da oluşmasına neden oldu. Herkes Lili’nin kapatılıp kapatılmadığını araştırmaya başladı. Bu noktada insanların yapması gereken bazı adımlar olmasına rağmen ülkemizde yasal olarak atılan adımların olmadığını bilmek gerekir.

Lili Neden Açılmıyor?

Lili Açılmıyor, Hem web ‘de hem de telefonda kullanıcılara kapatılıyor. Erişim engellenmeden önce, kullanıcılar istedikleri zaman Play Store ve App Store üzerinden cihazlarına indirebiliyor veya web üzerinden erişebiliyordu. Ancak yapılan denetimler ve Instagram kurucularının bu tür uygulamaları kullanmama tavsiyesi üzerine tekrar kapatıldı.

Lili Neden Acilmiyor
Lili Neden Acilmiyor

Kullanıcılar kendileri için farklı adreslerden. APK seçenekleri indirerek erişmeye devam etseler bile bu, yasal olmadığı ve güvenli bir adres olmadığı için uzak durulması gereken seçenekler arasında yer alıyor. Bu yüzden indirirken ve uygulamayı kullanırken dikkatli olunması gerekiyor.

Lili Kapandı Mı?

Bu noktada insanların yapması gereken bazı adımlar olmasına rağmen. Ülkemizde yasal olarak atılan adımların olmadığını bilmek gerekir. Hesaplarını gizli tutmak isteyen ve kullanıcılardan uzak tutmak isteyen kişilerin özel hayatlarının ihlal edilmesi nedeniyle hesabını gizli tutmayı tercih edilmektedir. Bu nedenle denetimler sonrasında uygulamalar kapatılır ve kullanıcıların erişimi engellenir.

Lili Neden Kapandı?

Yapılan denetimler ve Instagram kurucularının bu tür uygulamaları kullanmama tavsiyesi üzerine Lili yeniden kapatıldı. Lili ve buna benzer programlar ücretsiz sürümlerini sonlandırdı ve ücretli sürüme geçti. Ancak bazı kullanıcılar ücretlerini ödemelerine rağmen uygulamanın çalışmadığına dair geri bildirimde bulundu.

Lili Uygulaması Tehlikeli Mi?

Lili uygulamasının tehlikeli olup olmadığını kesin olarak söyleyemeyiz. Bu yüzden bu tür uygulamaları kullanırken yedek hesaplarla kullanmanızı tavsiye ederiz.

Lili APK

Lili apk uygulaması (gizli hesap görme) 13 Haziran 2020 tarihinde birçok uygulama merkezinden kaldırılmıştır.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu