Teknoloji

YouTube Videoları İndir Program 2023 – En İyi Uygulamalar

İster masaüstü ister mobil cihaz kullanıyor olun, YouTube videolarını bu iş için tasarlanmış programlarla MP3 dosyalarına dönüştürmektedir. Bu dönüştürücülerden bazıları ücretsiz olarak sunulurken, bazıları ücretlidir. Yapacağınız seçim, ihtiyaçlarınıza ve ayırmanız gereken zamana bağlıdır.

Birçok dönüştürücü, YouTube videolarını MP3’lere dönüştürmek için benzer bir işlem kullanır. İlk olarak, videonun URL’sini kopyalayıp dönüştürücünün “Video URL’si” kutusuna yapıştırırsınız. Ardından kaliteyi seçip videoyu indirebileceksiniz.

Youtube Video İndirme LinkiTıkla
YTD Video Download:Tıkla
Youtube video indirme linki

Bazı dönüştürücüler, kullanıcıların aynı anda birden fazla YouTube videosunu dönüştürmesine de olanak tanır. Bu uygulamalardan bazıları ücretsiz olarak mevcuttur ve diğerleri yalnızca belirli tarayıcılarla uyumludur.

Aşağıdaki tabloda ver alan link 4K video Downloader günde 10 video indirmenize izin verir.

4K video DownloaderLink
Link DurumuAktif
4K video Downloader

Ayrıca YT Saver adlı bir uygulama ile YouTube oynatma listelerinizi MP3’lere dönüştürebilirsiniz. Bu aracın kullanımı kolaydır ve hem Windows hem de Mac bilgisayarlara yüklenmektedir. 10.000’den fazla akış sitesiyle çalışır. Ayrıca Facebook, Instagram, TikTok ve YouTube’u da destekler.

YouTube Videolari Indir
YouTube Videolari Indir

YTsaver, YouTube’dan MP3’e dönüştürücülerin en iyilerinden biridir. Birkaç web sitesi için destek sunar ve videoları çeşitli biçimlerde indirebilir. Ayrıca videolarınızı kesebilir ve düzenlmektedir.

YTsaver indirmek için link: https://ytsaver.net/

YTMP3, kullanımı ücretsiz olan başka bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücüdür. Bu dönüştürücü, videolarınızı mümkün olan en yüksek kaliteye dönüştürür. Videolarınızı bilgisayarınıza, tabletinize veya akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama, maksimum beş bit hızı kaydetmenize izin verir ve videoların uzunluğunu sınırlar. Uygulama ayrıca iOS ve Linux ile uyumludur. Programa erişmek için link: https://ytmp3.cc/befc9/

Youtube Videoları Nasıl İndirilir?

İster akıllı telefonunuzda ister PC’nizde bir video izleme keyfini sürdürmek için videoyu çeşitli biçimlerde kolayca indirebilirsiniz. Ama hangi formatı kullanacağınıza karar verin. Yüksek çözünürlükte indirirseniz çok yer kaplar ve internet hızınız iyi olmalıdır. Videoları en düşük 360p en yüksek 4K kalitede indirebilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarlar için YouTube videolarını Y2mate adlı ücretsiz bir video indirici ile indirebilirsiniz. Bu indirilebilir araç, bir videoyu yüksek kalitede kaydetmenize olanak tanmaktadır. Bir videoyu HD, MP3 veya standart çözünürlükte indirmeyi seçebilirsiniz.

  • Bir metin düzenleyici kullanarak bir video indirmeyi de deneyebilirsiniz. Bu, bir URL’yi kopyalayıp bir metin kutusuna yapıştırmanıza olanak tanıyan şık, küçük bir araçtır.
  • Bir videoyu birkaç saniye içinde indirebilirsiniz. Dosyanın boyutu videonun uzunluğuna göre değişir. Aslında, videonun kalitesi oldukça yüksek olabilir ve yüksek çözünürlüklü bir videonun sınırlı depolama alanınızı doldurması alışılmadık bir durum değildir.
  • Alternatif olarak, tarayıcınızdan bir video da indirebilirsiniz. Bu size biraz zaman kazandıracak, ancak doğru güvenlik ayarlarını yapmanız gerekecek.
  • Sanal Masaüstü adlı kullanışlı bir aracı kullanarak YouTube’dan video da indirebilirsiniz. Uygulamayı yüklemeniz ve YouTube kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekir.

Youtube Videolarını İndir

Bir YouTube videoları indirme programı kullanmak, hareket halindeyken en sevdiğiniz YouTube kliplerinin keyfini çıkarmanın harika bir yoludur. Bu araçlar çevrimiçi olarak mevcuttur ve kullanımı ücretsizdir.

  • En iyi yanı, web tarayıcısı olan herhangi bir cihazda kullanılabilmeleridir. Buna Android, Windows ve Mac cihazları dahildir. Videolarınızı çevrimdışı da izleyebilirsiniz.
  • URL’yi bir web tarayıcısına yapıştırarak veya ücretsiz bir uygulama indirerek bir video indirebilirsiniz. İşin püf noktası, kolaylaştırılmış bir sürece sahip bir araç bulmaktır.
  • Seçeneklerden biri, sesi bir YouTube videosundan ayıklamak için kullanabileceğiniz bir format olan MPEG Audio Layer 3 (MP3) sunan YTD Video Downloader’dır. Yazılım ayrıca indirme durumunu da gösterir.
  • Ayrıca araç, videolarınızı başka biçimlere dönüştürmenize olanak tanıyan bir dizi biçimi destekler. Bir videoyu düzenlemek veya gereksiz sahneleri kesmek istiyorsanız bu yararlı olabilir.
  • Ücretsiz YouTube video indirici, oldukça kullanıcı dostu bir arayüz sahiptir. Araç, bir YouTube kanalı eklemenize, videoları çeşitli biçimlerde dışa aktarmanıza ve hatta videolara başlık eklemenize olanak tanır. Ücretsiz sürüm, indirdiğiniz videolara altyazı eklemenizi de sağlar. 
5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu