Sosyal Medya

Açık Film Kanalları 2024 – En Güncel Liste!

İki farklı anlama gelebilen Açık Film Kanalları 2024 Tabiri +18 film izlemek isteyenler ve bedava film yayınlayan. TV kanallarını bulmak isteyen 2 farklı grubun yaptığı sorgulardır. Ülkemizden kolayca erişilebilecek ücretsiz ve açık film kanalları arasında Beyaz TV geliyor. Rahat ulaşabileceğiniz Beyaz TV parasız sinema filmlerini yayınlayan bir kanaldır.

Bazı Açık Film Kanalları 2024

Belgesel sevenler de TLC kanalına bayılacaklardır. Bu kanalı takip ederek hem televizyonun kendi yapımlarını izleyebilirler. Hem de başka büyük belgesel kanalların programlarını açık ve şifresiz olarak izleyebilirler.

Açık ve ücretsiz açık film kanalları arasında TV8 de bulunuyor. Acun Ilıcalı tarafından kurulan bu televizyon kanalına ülkemizde çanak antenlerle kolayca erişilebilir.

Acik Film
Acik Film

Bedava film izlemek isteyenlerin bir diğer tercihi de TEVE2 kanalıdır. TV başında ücretsiz film izlemek isteyenler için güzel bir kanal olan. TEVE2 kanalında her an film bulabilirsiniz.

Beyaz TVTeve2
TLCDMAX
TV 8.5TV 4
Açık Film Kanalları 2023

Web Açık Film Kanalları

Günümüzde film sektörü de özel kuruluşların piyasaya girmesi ile çok zenginleşti. Neflix de bu kuruluşlardan biridir. Ancak yeni filmler yerine daha çok eski sinema filmleri ve şirketin kendi bünyesinde çektirdiği çok sevilen dizilere yer verir.

Web ortamında TV’ye bilgisayar bağlayarak. ( HDMI Kablo ile ) çok rahat bir şekilde web üzerinde açık film kanallarına erişmek mümkün.

Günümüzde akıllı televizyonlar (smart TV) Youtube Netflix platformlarına erişebiliyor. Kumanda ile kolayca erişebileceğiniz paralı film kanallarının yanı sıra web ortamında. Mubi TV, Blutv ve Puhutv platformları da film kanallarıdır.

Web Acik Film Kanallari
Web Acik Film Kanallari

Reklamlardan bunalan ve bu nedenle web film sitelerini takip etmeyen kullanıcıların. Adguard 7.2.2990 sürümü olan reklam engelleyici programı indirerek. Hem Youtube reklamlarından hem de web film siteleri reklamlarından sonsuza kadar kurtulma şansları var. 

Program şu anda Torrent sitelerinde ve kralabi.com sitesinde ücretsiz ve crackli olarak sunulmaktadır. Açık film kanallarını izlemek isteyenlerin istedikleri filmlere hemen erişmesi için. 1080p film yayınlayan ya da 720p kalitede Türkçe ve altyazılı film yayınlayan siteleri ziyaret etmesi gerekir. Webteizle.org ve unutulmazfilmler.co gibi kanallar işinizi görebilir.

Reklamları otomatik olarak engelleyen. Opera browser ve Google ile bağı olmayan. Brave Browser kullanarak en yeni film sitelerinden reklamsız olarak film izleyebilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu