BiyografiGenel

Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar?( Kaç Milyon Dolar) 2022

Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar?( Kaç Milyon Dolar) 2022, serveti kaç milyon dolar, ne kadar parası Var, serveti kaçıncı sırada, serveti kaç

Acun Medya ekibi ile ve her sektörde olağanüstü derecede başarılar elde eden Acun Ilıcalı. Sosyal medya da en çok konuşulan isimleri basında yer almaktadır. Fakat Takipçilerinin en çok merak ettiği konulardan biri ise  Acun Ilıcalı Serveti ne kadar ve kaçıncı sırada olduğudur.

Acun Ilıcalı Kimdir ?

Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 Perşembe günü Edirne’de dünyaya geldi. Babası Ergün müteahhitlik işiyle uğraşıyor. Annesi İlknur hanim ise kooperatifler İl müdürlüğü yaptı. Ilıcalı, ilk ve orta eğitimini Edirne İstiklal İlkokulu’nda bitirdi. Liseyi Öğrenimini ise Kadıköy Anadolu Lisesi’nde gördü.

acun ilicali kimdir malvarligi serveti
acun ilicali kimdir malvarligi serveti

İlerleyen zamanlarda Anne ve Babası Bodrum’a giderken geçirdiği bir trafik kazası neticesi annesini ve babası vefat etti. 1994 senesinde da İstanbul Bağdat caddesinde çok vahim  bir motosiklet kazası geçirdi ve arkasında oturan arkası kaza sonucunda vefat etti. Daha sonra İstanbul’da Bağdat caddesine bir Jean dükkanı açmıştır. Fakat kısa bir zamanın sonrasında zarar ederek batmıştır.

İlerleyen zamanlarda ise Bir Arkadaşının yardımı ile İlker Yasin ile tanışmış; Acun Ilıcalının büyük futbol sevgisi meydana çıkınca spor muhabirliğine başlamıştır. Ilıcalı Spor muhabirliği yaptığı bu dönemde Fenerbahçeli olmasına bir süre Beşiktaş muhabirliği yaptı.

Acun Ilıcalı Serveti  Kaç Milyon Dolar 2022

2004 senesinde yapım şirketini kurdu ve Türkiye’deki en etkin şirketlerden biri oldu. Ilıcalı, 2013 senesinde TV8’i satın alarak yatırımlarını genişletti. Ilıcalının şirketi Acun Medya; The Voice, The Got Talent dizisi, Survivor, Deal or No Deal ve Dancing with the Stars’ın Türkçe sürümlerini içeren TV programlarını yayınladı.

Acun Medya Ekibi olarak sahibi olduğu Tv8(1) Kanalında; Masterchef ve Survivor uygulamaları ile reytingleri sarsan Acun Ilıcalı servetine servet katmaya elbet devam etmekte.

Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar? ( Kaç Milyon Dolar)

Acun Ilıcalı serveti nedir? ; Net değeri 100 milyon $  olan bir Türk televizyon kişiliği, gazeteci ve yapımcıdır. Mal varlığının bir kısmını aşağıdaki gibi açıklamıştır.

  • Amerika’da, Dominik’te ve Türkiye’de 3 adet hız teknesi. 12 adet motoru olduğu. 2 adet yatı olduğunu belirtmektedir.
  • TV8’i de 70 milyon dolara satın aldığını belirtmiştir.
acun ilicalinin serveti mal varligi
acun ilicalinin serveti mal varligi
  1. Serveti ; 100 milyon $
  2.  Doğum Tarihi ve Yaşi ; Mayıs 29, 1969 51 yaşında 
  3. Mesleği ; Gazeteci ve TV Yapımcısı
  4. Ülkesi ; Türkiye

Kaynak; https://www.celebritynetworth. com/richest-celebrities/actors/acun-ilicali-net-worth/

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu