Biyografi

Buse Korkmaz Kimdir? Kaç Kilo, Ailesi Hakkında Bilgi

Buse Korkmaz 13 ocak 2002 yılında Erzurum’da dünyaya geldi asıl adı Zeynep Buse Korkmaz eğlence için girdiği TikTok video paylaşım programıma giriş yaptı ve 6 ay gibi kısa bir sürede 1.3 milyon takipçiye ulaştı çektiği playback ve ağır çekim videoları paylaşmakta diğer sosyal paylaşım programlarında aktif olarak kullanan Zeynep Buse Korkmaz büyük bir hayran kitlesine ulaştı öğleki TikTok da 4 milyon takipçi ve 296.4 milyon beğenisi bulunmaktadır. Youtube da 452 bin abonesi bulunmaktadır İnstagram da ise 54.9 bin takipçisi bulunuyor. Bununla birlikte takipçilerinin en çok merak ettiği Buse Korkmaz Kimdir, Buse Korkmaz Sevgilisi, Buse Korkmaz Kilosu ve Boyu, Buse Korkmaz Burcu. Gibi soruları sizler için bu makalemizde cevapladık.

Buse Korkmaz Kimdir ?

Buse Korkmaz Kimdir ? Asıl adı Zeynep Buse Korkmaz olan ünlü fenomen 13 ocak 2002 yılında Erzurum’da dünyaya geldi eğitim hayatına açık öğretimden devam etmektedir çektiği eğlenceli ve samimi içerikler ile büyük bir hayran kitlesine sahip en büyük hayali bir pastane açmak olan Buse Korkmaz bu hayalini gerçekleştirmek için İstanbul da yaşamını devam ettirirken Tiktok programı ile karşılaştı 6 ay gibi bir sürede 1.3 milyon takipçiyi geçti ve takipçileri tarafından çok sevildi bir konuşmasında hayallerinizin arkasından her zaman koşun dediği bilinmekte.

Buse Korkmaz Kimdir
Buse Korkmaz Kimdir

Buse Korkmaz  Yaşi ,Kaç Yaşında ?

Buse Korkmaz büyük bir kitleye sahip takipçileri hakkında merak edilenlerin başını yaşı ile ilgili soru oldu 13 ocak 2002 yılında dünyaya geldi 2020 yılı itibari ile 18 yaşında

Buse Korkmaz Burcu ?

Güzel fenomen Buse Korkmaz hakkındaki soruları cevapladığımız makalemizde sırada burcu ile ilgili soru var bu soruda bir hayli fazla araştırılmıştır 13 ocak 2002 yılında dünyaya geldi bu sebeple oğlak burcu ve burcunun özelliklerini taşımaktadır.

Buse Korkmaz Boyu Ve Kilosu ?

Çekdiği videolarla çok fazla dikkat çeken Buse Korkmaz dış görünüşü bakımından boyu ve kilosu oldukça çok merak edilmektedir. Boyu 160 cm kilosu 52 kg ağırlığındadır.

Buse Korkmaz Sevgilisi ?

Uzun süre ilişki durumunda bir hareketlilik olmayan Buse Korkmaz son zamanlarda Ugurbay olarak bilinen Tiktok fenomeni Oğuz Uğur Bay ile güzel ilerleyen bir birlikteliği bulunmakta iki tarafta birbirlerini Sosyal medya platformlarında paylaşmaktan kaçınmamakta.

Buse Korkmaz Ve Ailesi ?

Buse Korkmaz Ailesi google arama motorunda takipçileri tarafından en çok merak edilenler arasında araştırmalarımız sonucunda ailesi hakkında her hangi bir bilgi bulunmamakta.

Buse Korkmaz TikTok ?

Buse Korkmaz TikTok Hesabı = https://www.tiktok.com/@busekorkmaziniz?lang=tr

Buse Korkmaz İnstagram ?

Buse Korkmaz İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/buse_koorkmazz_/?hl=tr

Buse korkmaz Youtube ?

Buse korkmaz Youtube Hesabı = https://www.youtube.com/channel/UCcxkhzxx2BFc6rQb3riZ5aw

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu