Biyografi

Buse Korkmaz Kimdir? Kaç Yaşında 2024 – En Net Bilgi

Buse Korkmaz Kimdir, Kaç Yaşinda,  Sevgilisi, Kilosu ve Boyu, Burcu

Buse Korkmaz Kimdir?; 13 ocak 2002 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. Asıl adı Zeynep Buse Korkmaz eğlence için girdiği. TikTok video paylaşım programıma giriş yaptı ve 6 ay gibi kısa bir sürede 1.3 milyon takipçiye ulaştı.

Çektiği playback ve ağır çekim videoları paylaşmakta diğer sosyal paylaşım programlarında aktif olarak kullanan. Zeynep Buse Korkmaz büyük bir hayran kitlesine ulaştı öğleki TikTok da 4 milyon takipçi ve 296.4 milyon beğenisi bulunmaktadır.

Youtube da 452 bin abonesi bulunmaktadır İnstagram da ise 54.9 bin takipçisi bulunuyor. Bununla birlikte takipçilerinin en çok merak ettiği. Buse Korkmaz Kimdir, Kaç Yaşinda, Sevgilisi, Kilosu ve Boyu, Burcu. Gibi soruları sizler için bu makalemizde cevapladık.

Buse Korkmaz Kimdir?

Asıl adı Zeynep Buse Korkmaz olan ünlü fenomen 13 ocak 2002 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına açık öğretimden devam etmektedir. Çektiği eğlenceli ve samimi içerikler ile büyük bir hayran kitlesine sahip en büyük hayali bir pastane açmak olan. Buse Korkmaz bu hayalini gerçekleştirmek için İstanbul da yaşamını devam ettirirken. Tiktok programı ile karşılaştı 6 ay gibi bir sürede; 1.3 milyon takipçiyi geçti ve takipçileri tarafından çok sevildi bir konuşmasında; hayallerinizin arkasından her zaman koşun dediği bilinmekte.

"<yoastmark
Buse Korkmaz Kimdir ?
Tam Adı:Zeynep Buse Korkmaz
Kaç Yaşında:22 Yaşında
Aslen Nereli:Erzurum
Hangi Burç:Oğlak
Boyu ve Kilosu:1.62 cm boyunda, Kilosu 52 kg dır.

Buse Korkmaz Kaç Yaşında?

Başarılı fenomen korkmaz büyük bir kitleye sahip takipçileri hakkında merak edilenler arasinda yaşı ile ilgili soru oldu. 13 ocak 2002 yılında dünyaya geldi 2024 yılı itibari ile 22 yaşındadır.

Buse Korkmaz Burcu?

Güzel fenomen Buse Korkmaz hakkındaki soruları cevapladığımız makalemizde sırada; burcu ile ilgili soru var bu soruda bir hayli fazla araştırılmıştır. 13 ocak 2002 yılında dünyaya geldi bu sebeple oğlak burcu ve burcunun özelliklerini taşımaktadır.

Buse Korkmaz Boyu Ve Kilosu?

Çektiği videolarla çok fazla dikkat çeken. Buse Korkmaz dış görünüşü bakımından boyu ve kilosu oldukça çok merak edilmektedir. Boyu 160 cm kilosu 52 kg ağırlığındadır.

Buse Korkmaz Sevgilisi?

Uzun süre ilişki durumunda bir hareketlilik olmayan. Buse Korkmaz son zamanlarda Ugurbay olarak bilinen Tiktok fenomeni. Oğuz Uğur Bay ile güzel ilerleyen bir birlikteliği bulunmakta iki tarafta birbirlerini Sosyal medya platformlarında paylaşmaktan kaçınmamakta.

Buse Korkmaz Ve Ailesi?

Ailesi Google arama motorunda takipçileri tarafından en çok merak edilenler arasında araştırmalarımız sonucunda ailesi hakkında her hangi bir bilgi bulunmamakta.

Buse Korkmaz TikTok?

TikTok Hesabı = https://www.tiktok.com/@busekorkmaziniz?lang=tr

Buse Korkmaz İnstagram?

İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/buse_koorkmazz_/?hl=tr

Buse korkmaz Youtube?

Youtube Hesabı = https://www.youtube.com/channel/UCcxkhzxx2BFc6rQb3riZ5aw

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu