Biyografi

Cellat36 Kaç Yaşında? Özgür Deniz Cellat Kaç Yaşında? 2022

Cellat36 Kaç Yaşında, Ailesi , Kürt mü Türk mü, Telefon Numarası Nedir?, Sevgilisi Kim?

Cellat36 Kaç Yaşında? Özgür Deniz Cellat Kaç Yaşında?; Tiktok adı verilen kısa videolar paylaşılan bir platformda 2020 yılında Cellat36 takma adını kullanarak cover şarkılar ile kendini tanıtmış ve kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmıştır.

Bir süre sonra takipçileri tarafından baba lakabı takılmış ve kendisininde bu konudan oldukça memnun olduğu belirtilmiştir. Bununla birlikte takipçileri; Cellat36 Kaç Yaşında, Ailesi , Kürt mü Türk mü, Telefon Numarası Nedir?, Sevgilisi Kim?, hakkında bir çok soruyu merak ediyor ve bunlara cevaplar aramak için Google arama motorunda araştırmalar yapıyor. Bizde sorularınızın cevaplarına bu yazımızda yer verdik.

Cellat36 (Özgür Deniz Cellat) Kimdir?

Tiktok da Cellat36 takma adını kullanarak içerikler üreten ve büyük bir kitleye sahip olan fenomen asıl adı Özgür Deniz Cellat olarak bilinmektedir. Cellat nickini alırken soyadından esinlendiğini ve memleketi olan karsın plaka kodu 36 yılda eklediği belirtilmiştir.

Ozgur Deniz Cellat Cellat36 TikTok Fenomeni Kimdir Hayati
Ozgur Deniz Cellat Cellat36

Özgür Deniz Cellat 5 haziran 1999 yılında Karsta dünyaya gelmiştir. Tiktok ile tanışana dek Eskişehir’de yaşamını sürdüren Cellat36 2020 yılında Tiktok ile tanıştıktan sonra çok hızlı bir şekilde hedef kitlesi büyümüş ve İstanbul’da yaşamını devam ettirmeye başlamıştır.

Cellat36 nın Tiktok platformumda 4.6 milyon takipçisi bulunmakta ve 208.5 milyon beğenisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra İnstagram gibi sosyal medya platformunda 1.1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Cellat36 Ozgur Deniz Cellat Kimdir
Cellat36 Ozgur Deniz Cellat Kimdir

Cellat36 (Özgür Deniz Cellat) Boyu Ve Kilosu Kaç?

Yakışıklı fenomenin dış görünüşü oldukça dikkat çekmekte bu sebepten boyu ve kilosu oldukça merak edilmekte. Cellat36 nın boyu 1,85 cm kilosu ise 65 kg olarak belirtilmiştir.

Cellat36  Babası Kimdir?

Cellat36 nın babası oldukça merak edilen ve en çok araştırılan sorular arasında bulunmaktadır. Cellat36 özel hayatı hakkındaki çok temkinli davranmakta ve sadece şarkıları ve çektiği videolar ile gündemde olmak istediğini belirtmektedir.

Bu sebepten babası hakkında çok çok az bilgi bulunuyor ancak kesin olmamakla birlikte babasının bir restoran işletmecisi olduğu bir kaç yerde bahsedilmiş ancak kesin bir bilgi olmadığında belirtilmiştir.

Cellat36 (Özgür Deniz Cellat) Hangi Burç?

Cellat36 5 Haziran 1999 yılında dünyaya gelmiş ve ikizler burcu olduğu bilinmektedir ikizler burcunun özelliklerini taşıdığı bir kaç yerde kendisi tarafından bahsedilmiştir.

Cellat36 Kaç Yaşında? 2022

5 Haziran 1999 yılında karsta dünyaya geldi Özgür Deniz Cellat bu sebepten ötürü şuanda 21 yaşında olduğu bilinmektedir.

Cellat36 (Özgür Deniz Cellat) Sevgilisi Kim?

Bir süre Cemre Solmaz ile birliktelik yaşamış olan Cellat36 kısa bir süre sonra ayrılıkla sonuçlanmış bunun ardından herhangi bir ilişkisi bulunmadığını belirtilmiştir.

Cellat36 Telefon Numarası Nedir? 2022

Cellat36 Telefon Numarası Diye Google’dan arama yapan arkadaşların dikkatine Özgür Deniz Cellat Telefon Numarası Kendisi dışında yayınlanamaz  yayınlansa bile hukuksal acıdan sıkıntılar oluştura bilir.

Cellat36 Telefon numarasını sadece kendisinin kendi isteği ile paylaşması gerekmektedir.  Eğer Özgür Deniz Cellat36 ya ulaşmak istiyorsanız Sosyal medya hesaplarından kendisine ulaşmanızı tavsiye ederiz. Diğer Türlü özgür deniz cellat telefon numarası için tıklayın gibi yerlere itibar etmeyiniz.

Özgür Deniz Cellat (Cellat36 Kimdir) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Başarı Bir Tiktok Fenomeni olan Cellat36 olarak Tiktokda başarılı videolar çekmekte ve takipçileri tarafından oldukça sevilmekte ve ununla birlikte takipçileri Cellat36 nın hakkında bir çok soruyu merak ediyor ve bunlara cevaplar aramak için Google arama motorunda araştırmalar yapıyor. Bizde sorularınızın cevaplarına bu yazımızda yer verdik

Cellat36 Soyadı Nedir?

Başarılı sosyal medya fenomenin  Adi ve Soyadı Özgür Deniz Cellat olarak bilinmektedir.

Cellat36 Ailesi (Anne ve Babası)

Yakışıklı Fenomen Cellat36 Ailesi ile ilgili çok fazla gündeme gelmemiş kişidir. O sebepten dolayı Ailesi hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Özgür Deniz Cellat Kaç Yaşında 2022

Özgür Deniz Cellat 5 haziran 1999 yılında Karsta dünyaya gelmiştir. Cellat36 şuanda 22 Yaşindadir.

Özgür Deniz Cellat’ın Telefon Numarası

Eğer Özgür Deniz Cellat36 ya ulaşmak istiyorsanız Sosyal medya hesaplarından kendisine ulaşmanızı tavsiye ederiz. Diğer Türlü özgür deniz cellat telefon numarası için tıklayın gibi yerlere itibar etmeyiniz.

 Cellat36 Kızıyım Ne Demek?

sosyal medya hesaplarında ÖDCFC adında bir grubu bulunuyor takipçileri tarafından Cellat36 için baba lakabı takılmıştır bu lakabı kendisi de benimsemiş ve sosyal medya hesaplarındaki kendi takipçi kızlara kızlarım diye hitap ediyor. Son zamanlarda paylaşımları arasında ? ÖDCFC paylaşımında bulundu ve takipçilerini ne kadar önemsediğini belirtmiştir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu