Biyografi

Naz Mila Kimdir? Evlimi, Dövmesi, Çocuğu, Naz Mila Kızı

Naz Mila Kimdir, Kaç yaşında , dövmesi , burcu nedir?, doğum tarihi nedir?, ilk eşi kimdir?, kızının adı nedir?, kimle evlenmiştir?

Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu Evleneceksen gel adlı evlilik programlarından gelin adayları arasında yer alan. Naz Mila, Aslen Azerbaycanlıdır. Adını ilk olarak Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu evlenme programı ile ismini duyurdu.  Peki; Naz Mila Kimdir, Kaç yaşında , dövmesi , burcu nedir?, doğum tarihi nedir?, ilk eşi kimdir?, kızının adı nedir?, kimle evlenmiştir?

Naz Mila Kimdir?

Doğum tarihi 1992 yılı olup. 2021 yılı itibari ile 29 yasındadır. Ayrica Naz Mila’nın eski evliliğinden Milana isminde bir kızı var. Aslen Azerbaycanlıdır.

Adını ilk olarak evlenme programında duyuran gelin adayı .Naz Mila, Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu Evleneceksen gel adlı programının tanıdık gelin adayları arasında yer almaktaydı. Evlilik programı sonrasında sosyal medya hesaplarından sık sık cesur resimler ,videolar gibi paylaşımlar ile isminden söz ettiren. Naz Mila bir zamanlar ise Ali Ağaoğlu’nun kardeşi olan Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenmişlerdir.

Naz Mila Kimdir Ne İs Yapar?

Aslen Azerbaycan olan fenomen 1992 senesinde Azerbaycan’da doğduğu bilinmektedir.  Boyu 1.66 kilosu ise 48 dir. Naz Milanın ne iş yaptığına gelince; İnstagram , Youtube, Facebook, Tiktok gibi kendi sosyal medya hesaplarından farklı firmaların tanıtımını yaparak para kazanmaktadır.

Naz Mila Kaç Yaşinda

1992 senesinde dünyaya gelmiştir. Ayrica 2021 yılı itibari ile 29 yasındadır.

Naz Milanın İlk Eşi Kimdir?

Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu Evleneceksen gel adlı evlilik programı ile adını duyuran Ünlü gelin adayı Naz Milanın ilk işinin kim olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Naz Mila Çocuğu Kızı ( İsmi ,Yaşi)

Genç yaşta yaptığı evlilikten ” Milana”  isminde bir kızı vardır. Naz Milanın kızı Milana ise 13 Yaşindadir. 

Naz Mila Evlendi mi? (Kiminle Evlendi)

Fenomen gelin adayı evliliğini takipçilerine kullandığı sosyal medya Hesaplari ile duyurmuş. Ayrica yaptığı paylaşımın altına bir de Evlenme programında evlenemedim ama bakın kendim nasıl bir koca buldum notunu düşmüştür. Naz Mila Kiminle Evlendi sorusuna gelince 2019 yılının yaz ayında Gürkan isminde biri ile evlendiği bilinmektedir.

Naz Milanın Dövmesinde Ne Yazmaktadır?

Naz Milanin Dovmesi
NazMilanin Dovmesi

Göğüs kafesinden diz kapağına kadar uzanan ”I can judge a single god with my wrongs and wrongs ” yazmaktadır. Dövmenin Türkçe anlamı ise ”Tek bir Tanrı’yı yanlışlar ve yanlışlarımla yargılayabilirim.” dir.

Naz Mila Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medya platformu olan Youtube, Instagram ve TikTok’da çektiği cesur videolar ile gündemden hiç düşemeyen fenomenin sosyal medya adresleri aşağıda verilmiştir.

Naz Mila Instagram
Naz Mila Instagram

İnstagram Hesabi İçin Tıklayin

Tiktok Hesabi İçin Tıklayin

Youtube Hesabi  Tıklayin

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu