Biyografi

Bartu Dev Kimdir ? Kaç Yaşinda , Babası Hakkında Bilgi

Bartu Dev son zamanlarda TikTok video paylaşım platformunda paylaştığı ağır çekim ve playback videolarıyla oldukça çok takipçiye sahip olmuştur son zamanlarda grafiksel olarak yükselişe geçmesi takipçileri ve sevenleri Bartu Dev hakkında bir çok şeyi merak etmeye başladı bizde sizin sorularınıza bu makalemizde hepsine cevap vericez. TikTok da 1.2 milyon takipçi ve 48.2 milyon beğenisi bulunuyor Youtube 96.2 bin abonesi bulunuyor İnstagram da ise 70.6 bin takipçisi bulunuyor.

Bartu Dev Kimdir ?

17 Ağustos da dünyaya gözlerini açtı Bartu Dev TikTok video paylaşım platformu ile tanışmasıyla hayatı değişmeye başladı çektiği eğlenceli ve samimi içeriklerle oldukça dikkat çekmiştir aynı zamanda Ayda Kutay ile içerikler üretmekte ve paylaşmaktadır.

Bartu Dev Kaç Yaşında Yaşi
Bartu Dev Kaç Yaşında Yaşi

Bartu Dev Kaç Yaşında ? Yaşi Kaç

Bartu Dev hakkında en çok merak edilen sorulardan yaşının kaç olduğu soru bulunmakta 17 ağustos 2001 yılında da dünyaya geldiği bilinmekte 2020 yılı itibari ile 19 yaşında.

Bartu Dev Boyu Ve Kilosu ?

Ünlü fenomenin hakkında ne çok merak edilen soru arasında boyu ve kilosu oldu boyu 175 cm 73 kg ağırlığındadır.

Bartu Dev Babası Kim ?

Bartu Dev hakkında oldukça çok gelen soru ise babasının kim olduğu ile ilgili soru oldu Bartu Dev in babası hakkında bir bilgi bulunmamakta herhangi bir değişiklik olduğunda makalemize ekleme yapacağız takipte kalın

Bartu Dev Burcu ?

17 ağustos 2001 doğumlu olan Bartu Dev burcuda oldukça merak edilmekte burcu aslan olan fenomenin burcunun özelliklerini taşıdığı bilinmekte

Bartu Dev Sevgilisi ?

Yakışıklı fenomen Bartu Dev hakkında beklide en çok merak edilen soru sevgilisi kim kendisi gibi TikTok fenomeni olan Ayda Kutay ile birliktelik yaşamakta 17 ağustos 2018 yılında tanışmışlar ve o günden beri sevgililikleri devam etmekte.

Bartu Dev Sosyal Medya Hesapları ?

Bartu Dev TikTok hesabı = https://www.tiktok.com/@bartu?lang=tr

Bartu Dev İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/bartuthedev/

Bartu Dev Youtube Hesabı = https://www.youtube.com/channel/UCBG5aD2DG0QtX7PcNoH1ARg

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu