Biyografi

Berkejuan Kimdir? Ailesi, Boyu Kilosu, Kaç Yaşında 2022

Berkejuan Tiktok Fenomeni Kaç Yaşinda? Cemre Solmaz Berkejuan, Sevgilisi Var Mi?, Nerede Oturuyor?, Anne ve Babası, Sosyal Medya ve tiktok

Berkejuan Kimdir? Kaç Yaşında; Bundan önceki yazılarımızda sitemizin Biyografi kategorisinde Kaç Yaşinda, Aslen Nereli , Sevgilisi, Gerçek Adi Nedir?, Ailesi hakkında gibi hakkında en çok merak soruların cevaplarını sitemizde paylaşmıştık. Bu yazımızda ise; Berkejuan Kimdir? Kaç Yaşında bundan bahsedeceğiz.

Sosyal Medya ve tiktok fenomenlerinden olan Berkejuan, Tiktok da 3.8M Takipçisi 237.9
beğeniye ulaştı. Ayrica Berkejuan Tiktok Fenomeni; Tiktok ‘tan sonra girdiği Instagram ‘da 1,1milyon takipçi ve Youtube’da 1,16 Mn aboneyi geçmeyi başardı.

Peki Tiktok fenomeni Berkejuan kimdir?, Kaç yaşında, Cemre Solmaz, Nereli gibi başarılı fenomen hakkında sıkça soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

Berkejuan Kimdir?

Başarılı sosyal medya fenomeni Berke Juan’ın gerçek adı “Berke Sezer Yardım” ‘dir. Aslen Trabzonludur.17 Haziran 2003 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tiktok da 3.8M Takipçisi 237.9 beğeniye ulaştı. Ayrica başarılı fenomen; Tiktok ‘tan sonra girdiği Instagram ‘da 1,1milyon takipçi ve Youtube’da 1,16 Mn aboneyi geçmeyi başardı.

Berkejuan Tiktok
Berkejuan Tiktok

Başarılı fenomen çektiği videoları ve fotoğrafları ile dikkat çeken Tiktok fenomeni, şimdilik küçük yaşta olmasına rağmen geniş bir hayran kitlesine ulaşmış halde.

Berkejuan Kaç Yaşinda?

Tik tok Fenomeni Berke Juan hakkında en çok merak edilen en önemli konulardan bir tanesi de kaç yaşında olduğu. Başarılı sosyal medya fenomeni Berke Juan 17 Haziran 2003 tarihinde  doğmuştur. Şuanda  18 Yaşindadir.

Berkejuan Aslen Nereli

Fenomen hakkında Google en çok aranan ve merak edilen sorulardan bir diğer ise Berkejuan Aslen Nereli olduğudur. Aslen Trabzonlu olduğu bilinmektedir.

Berkejuan Burcu Nedir?

17 Haziran 2003’de dünya ya gelen Berke Juan bir ikizler burcudur.

Berkejuan Sevgilisi Var Mi?

Tiktok fenomenlerinin kendilerini tanıttıkları kısa videoların birinde sevgilin var mi sorusuna “sap” cevabını vermişti. Yani Berke Juan’ın sevgilisi yok.

Berkejuan Nerede Oturuyor?

Başarılı fenomen bir çok fenomeninde olduğu gibi İstanbul da yaşamaktadır.

BerkeJuan’ın Anne ve Babası

Berka Juan’ın annesi Sivaslı, babası ise Trabzonludur. Anne ve babası geçtiğimiz günlerde evliliklerini sonlandırmışlardır.

Cemre Solmaz Berkejuan

Berkejuan ile Cemre Solmaz ile birlikte değişik video içerikleri üretmektedir. İyi bir arkadaşlıkları olan ikilinin pek çok platformda değişik konseptlerde çektikleri videoları yer almaktadır.

Berkejuan Sosyal Medya Hesapları

Başarılı sosyal medya fenomeni Berke Juan’ın Instagram da 1,1milyon takipçisi, YouTube ’da 1,16 Mn ve TikTok’ta 3.8 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Berkejuan Tiktok hesabi için tıklayın

Youtube kanalına ulaşmak için burayı tıklayın.

Sitemizde Yer Alan Tüm İçerikler Okuyucuları Bilgilendirmek Maksattı ile Yazılmıştır. Bilgilerin Doğruluğu Garanti Edilememektedir. Ayrica bu makalemizde eksik ya da hatalı yanlış olduğunu düşündüğünüz yerleri ya da ilave etmek istediğiniz kısımları bizlere bu yazımızın altında bulunan yorumlar kısmından ve ya https://www.gncbilgi.com/iletisim/ bölümünden iletin.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu