Biyografi

Kürşat Juan Tiktok Fenomeni Kimdir? Kaç Yaşinda, Hakkında Bilgi

Kürşat Juan gerçek adı Kürşat Yalçınkaya olan TikTok fenomeni son zamanlarda oldukça dikkat çekmekte kısa sürede çektiği eğlenceli içerikler ve kısa videolar sayesinde milyonlara ulaşmayı başardı yakışıklı fenomenin bu kadar dikkat çekmesi takipçileri tarafından akıllara çeşitli soruları getiriyor bizde sizin en çok merak ettiğiniz sorulara cevap vermek amacıyla bu makalemizi sizlere sunuyoruz.

Kürşat Juan Kimdir ? Hakkında Bilgi

Kürşat Yalçınkaya namı diğer Kürşat Juan 5 mayıs 1999 yılında dünyaya gözlerini İstanbul’da açmıştır lise sınavından 380 puan aldığını ancak o dönem olumsuz hayat şartlarından dolayı meslek lisesinde okuduğunu ve meslek lisesinde okumanın pişmanlık olduğunu belirtmiştir son 2 yılın oldukça zevkli olduğunu ancak yinede pişmanlık ile belirtmektedir ardından sosyal medya platformları ile tanışan Kürşat Juan kısa sürede samimi ve eğlenceli videolarıyla kısa sürede oldukça fazla takipçi sayısına ulaşmıştır 10 Aralık 2019 yılında ” En iyi çıkış yapan TikToker ” ödülü almıştır kısa sürede TikTok da takipçi sayısı 2 milyonun üzerinde ve 139.2 milyon beğenisi bulunuyor Youtube da aktif olarak kullanmaktadır öyleki 556 bin abone sayısına sahiptir.

Kürşat Juan Kimdir Hakkında Bilgi
Kürşat Juan Kimdir Hakkında Bilgi

Kürşat Juan Kaç Yaşında ? Kürşat Juan Yaşi

Kürşat Juan takipçileri tarafından hakkında oldukça merak edilen soruların başında yaşı geliyor peki Kürşat Juan kaç yaşında ? 5 mayıs 1999 yılında dünyaya istanbulda gözlerini açmıştır 2020 yılı itibari ile 21 yaşındadır.

Kürşat Juan Gerçek Soyadı Nedir ?

Kürşat Juan gerçek soyadı oldukça merak edilmektedir kendine ait sosyal medya platformlarında Yalçınkaya soyadını kullandığı görülmüştür bu sebeple gerçek soyadı Yalçınkaya tır.

Kürşat Juan Nereli ?

Yakışıklı fenomen hakkında en çok merak edilenler sorularda sırada nereli olduğu bulunmakta doğum yeri İstanbul olan Kürşat Juan (Kürşat Yalçınkaya) nereli olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamakta.

Kürşat Juan Boyu Ve Kilosu Nedir ?

Kürşat Juan duruşu ve fit oluşu bundan ötürü takipçileri tarafından boyu ve kilosu oldukça merak edilmektedir boyu 180 cm kilosu 68 kg ağırlığındadır.

Kürşat Juan Annesi Ve Babası Kimdir?

Kürşat Juan hakkında sıradaki soru annesi ve babası kim oldu annesi ve babası hakkında çok fazla bilgi bulunmamakta ancak Kürşat Juan ( Kürşat Yalçınkaya) 8 yaşındayken babasını 15 yaşındayken annesini kaybetmiştir ablası Artvin’de yaşamını sürdürmektedir. Kürşat Juan abisi ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır.

Kürşat Juan Sevgilisi Varmı? Sevgilisi

Yakışıklı fenomenin takipçileri beklide en çok merak ettiği sorulardan birisi sevgilisi oldu bizde size cevap verebilmek amacıyla araştırmalarımız sonucunda sevgilisi ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadık herhangi bir gelişme durumunda makalemize eklenecektir.

Kürşat Juan in Telefon Numarası Nedir? 2021

Kürşat Juan in Telefon Numarası hakkında maalesef bilgi bulunmamaktadır.  Eğer Yakışıklı fenomene ulaşmak istiyorsanız İnstagram  hesabi ,TikTok Hesabi ve Youtube hesabından kendisine ulaşabilirsiniz. Hesap adresleri aşağıda belirtilmiştir.

Kürşat Juan İnstagram ?

Kürşat Juan İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/kursatjuan/?hl=tr

Kürşat Juan TikTok ?

Kürşat Juan TikTok Hesabı = https://www.tiktok.com/@kursatjuan?lang=tr

Kürşat Juan Youtube ?

Kürşat Juan Youtube Hesabı = https://www.youtube.com/c/K%C3%BCr%C5%9FatJuan/featured

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu