Biyografi

Ferit Karakaya wtcN Kimdir? Ferit Karakaya Kaç Yaşında?

Ferit Karakaya yaş, wtcN kaç yaşında, Ferit Karakaya sevgilisi

Takipçileri tarafından sevilen ve merak edilen. Popüler Twitch yayıncısı ve Türkiye’nin en bilindik eSpor oyuncularından biri olan wtcN adıyla bilinen Ferit Karakaya wtcN Kimdir?, Sevgilisi ,aslen nereli, Kaç Yaşinda gibi sıkça merak edilen soruların cevaplarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Ferit Karakaya wtcN Kimdir?, Ferit Karakaya Yaş

Twitch.tv platformunda tam zamanlı olarak yayıncılık yapan, Ferit Karakaya wtcN Kaç Yaşinda? 12 Şubat 1993’de İstanbul’un ilçesi olan Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. wtcN Yaşi 2021 yılı itibari ile 28 dir. Yaşamını ise İstanbul ilinde sürdürmektedir.

Fiziksel olarak; Kahverengi gözlü, olan Ferit Karakaya’nın saç rengi açık kahverengidir, Ayrıca Karakaya, bir zamanlar ayni kendisi gibi yayıncılık yapan. Ceren Mermer ile sevgili oldukları bilinmektedir.

Eğitim hayatını Açık öğretim ile tamamlamıştır. Dijital oyunlara küçük yaşta başlayan. Karakaya, 4. sınıfta okurken bir arkadaşının doğum gününde aldığı Call Of Duty 2 ile oyun hayatına başlamıştır.

Ferit Karakaya wtcN Nedir? Anlamı Nedir?

Twitch platformunda onu çok seven ve asla yalnız bırakmayan takipçilerine tam zamanlı yayıncılık yapan Karakaya. Hem oynadığı oyunlarda hemde sosyal medya hesaplarında kendisi ile özdeşmiş olan WTCN adını kullanıyor.

Karakaya’nın canlı yayınlarını izleyen takipçileri “wtcN nedir, Anlamı ne demek?” diyerek merak etmektedir. Bu sorunun cevabini aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Ferit Karakaya Kaç Yaşında?

12 Şubat 1993’de İstanbul’un ilçesi olan Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Şuanda Ferit Karakaya 28 Yaşindadir.

Ferit Karakaya Boyu ve Kilosu

Başarılı fenomenin takipçileri tarafından en çok merak edilen sorulardan biride boyu ve kilosudur. Başarılı fenomenin Boyu: 1.71 Kilosu ise 52 olduğu bilinmektedir.

Ferit Karakaya wtcN Sevgilisi

Sosyal medyada magazinin gündemi olan ve uzun süre konuşulan bu konu hakkında çok fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat kendisi gibi Twitch yayını yapan sosyal medya fenomeni olan Ceren Mermer ile bir dönem sevgili olan Karakaya wtcN ilişkisi uzun sürmeden kısa bir sürede ayrıldıkları bilinmektedir. Şuanda sevgili olup olmadığı bilinmemektedir.

Ferit Karakaya Aslen Nereli

Bu konu hakkında detaylı bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat İstanbul’un ilçesi olan Bakırköy’de dünyaya geldiği bilinmektedir.

Ferit Karakaya Ailesi (Annesi, Babası, Ablası, Abisi)

Dedesinin adını alan ve ailenin en küçüğü olan Karakaya’nın kendinden 9 yaş büyük ablası ve 13 yaş büyük abisi var. Annesine olan düşkünlüğü ile bilinen Karakaya annesi ve babasının ayrı olduğu bilinmektedir.

Ferit Karakaya wtcN Sosyal Medya Hesapları

wtcN İnstagram hesabında  408 gönderi 901bin takipçi bin kişi takip etmektedir. Buraya tıklayarak hesaba ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

wtcN Instagram
wtcN Instagram

wtcN Twitter Hesabi

Ferit “wtcN” Karakaya  Twitter hesabında  733 Takip etmekte ve 368.1K Takipçisi bulunmaktadır. Twitter hesabına ulaşmak için tıklayın 

Ferit wtcN Karakaya Twitter
Ferit wtcN Karakaya Twitter
Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu