Biyografi

Deniz Erten Kimdir? Evli Mi?, Kiminle Evlendi? Kaç Yaşinda

Deniz Erten Boyu ve Kilosu Nedir?

Deniz erten kimdir? Nerelidir? Kiminle evlendi? Kaç Yaşinda Gibi sorular hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız o halde yazımızın devamını okuyup bu konuyla alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Deniz erten;(1 eski tenis ve aynı zamanda basketbol oyuncusudur. Şu anda bestecilik ve aynı zamanda avukatlık yapmaktadır. Geçmiş zamanlarda yurt dışına giderek okul eğitimi görmüştür. Müzik sektöründe birçok kişi tarafından tanınmaktadır. Çünkü bestelediği şarkılar birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Deniz Erten Kimdir?

Geçmiş yıllarda basketbol ve tenis oyuncusu olan Deniz Erten, bunun yanı sıra yurtdışında hukuk eğitimi almıştır. Şuanda ise hem avukatlık hemde bestecilik ve söz yazarlığı yapmaktadır.

Deniz Erten Kimdir
Deniz Erten Kimdir

İstanbul’da doğan Deniz Erten, son yıllarda en bilindik şarkıları “Aşk Kaç Beden Giyer”, “Rota”, “Seyyah”, “Melek” ve “Aşkistan”ın bestesini ve söz yazarlığını yapmıştır. Ayrica Deniz Erten, yönünden kaleme alınan son kitap “Bak-ara Y – İşaret 2”, Mona Kitap tarafından yayımlanmıştır.

Deniz Erten Kaç Yaşında?

Hayranları deniz erten kaç yaşında konusu hakkında sıklıkla araştırma yapmaktadır. Fakat erten yaşını hiçbir şekilde belirtmemektedir. Ancak kendisinin görünümünün genç olduğu hayranları tarafından sürekli olarak dile getirilmektedir.

Deniz Erten Nereli?

Deniz erten nereli bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Deniz Erten İstanbulludur ve İstanbul’da doğmuştur.

Deniz Erten Boyu ve Kilosu Nedir?

Söz yazarı ve aynı zamanda avukatlık yapan Deniz Erten’in boy ölçüsü 1.70 cm dir. Ancak kilosu tam olarak bilinmemektedir.

Deniz Erten İn Saç Rengi

Deniz Erten saç rengi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Çünkü hayranları tarafından saç renginin kendisine çok yakıştığı söylenir. Deniz Erten’in saç rengi çikolata kahvedir.

Deniz Erten Nerede Oturuyor?

Bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Deniz Erten İstanbul ilinde oturmaktadır.

Deniz Erten Evli Mi?, Kiminle Evlendi?

Deniz Erten  hem avukat hem de söz yazarlığı yapmaktadır. Peki deniz erten kiminle evlendi?  Başarısıyla gündemden düşmeyen Erten; Ömür Arpaç aile evlenmiştir. Fakat hangi tarihte evlendikleri ve aynı zamanda kaç senelik evde oldukları şu an için bilinmemektedir.

Deniz Erten İn Mesleği Nedir?

Genç ve dinamik bir görüntüye sahip olan deniz erten söz yazarlığı bestecilik avukatlık Youtuberlık ve aynı zamanda kitap yazarlığı yapmaktadır.

Deniz Erten Müzikleri Nelerdir?

Sevilen ve ilgi gören deniz erten hem bestecilik hem de söz yazarlığı yapmaktadır. İzin verirseniz şimdi sizlere Deniz Erten müzikleri hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. İşte Erten’in yapmış olduğu müzikler şu şekildedir.

  • Bu ne ya
  • Aşk kaç beden giyer
  • Senin modan asla geçmez
  • Harakiri
  • Melek
  • Geri dönüş olsa
  • Veda

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu