Biyografi

Rukiye Çetinkaya Kimdir? Kaç Yaşında, Boy ve Kilosu?

Rukiye Çetinkaya Kaç Yaşında?

Video içerik üreticisi olarak YouTube ve Instagram’da karşımıza çıkan Rukiye Çetinkaya Kimdir? Kaç Yaşında, Boy ve Kilosu? Hakkında bilgiler bu yazımızın devamında yer almaktadır. Oyuncu ve video içeriği videoları yayınlayan YouTube fenomeni Rukiye Çetinkaya, yeni videoları ile adından fazlaca söz ettiren fenomen Rukiye Çetinkaya hakkında bir çok bilgi merak edilmektedir.

Peki; Rukiye Çetinkaya Kimdir? Kaç Yaşında, Boy ve Kilosu? Prenses Lina Tv gibi merak edilen tüm sorunların cevapları bu yazımızın devamında yer almaktadır.

Rukiye Çetinkaya Kimdir?

Rukiye Çetinkaya, oyuncu ve video içerik yapımcısıdır. 9 Mart 1983 yılında Ankara’da doğdu. Günümü itibari ile 41 yaşında. Prenses Lina TV olarak bilinen fenomenin annesi Rukiye Çetinkaya’dır. 2017 yapımı Babam Bir Melek filmiyle de tanımaktadır.

Rukiye Cetinkaya Kimdir
Rukiye Cetinkaya Kimdir

Rukiye Çetinkaya’yı daha yakından tanımak için. Alt kısımda yer alan Rukiye Çetinkaya hakkında kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu hakkında bilgilere kısaca bir göz atalım.

  • Adi Soy Adı; Rukiye Çetinkaya
  • Kaç Yaşında; 9 Mart 1983 doğumlu olup 2024 yılı itibari ile 41 yaşındadır.
  • Aslen Nereli; Ankara 
  • Boyu ve Kilosu; Boyu : 1.68 Kilosu : 52 kg dir.

41 yaşında olan ve Balık burcu olduğu bilinen; Rukiye Çetinkaya Ankara Keçiören İncirli’de yaşıyor. 2014 doğumlu Lina adında bir kızı olan Rukiye Çetinkaya’nın eşi özel bir şirkette yöneticidir. Çetinkaya’nın Gerçek işi güzellik uzmanıdır. Lina’nın doğumundan sonra bir süre tiyatro kursuna katıldı. TV8 dizisi olan ”Aşkın En Güzeli’nde” Halkla İlişkiler Direktörü Melek’e hayat verdi. Dizi 3-4 bölüm sonra final yaptı.

Daha sonra uzun yıllar çekimleri devam eden Beni Unutma dizisinde 13 bölüm oynadı. Dizide Doktor Neşe yi canlandırmıştır.

Rukiye Çetinkaya Kaç Yaşında?

Oyuncu ve video içerik yapımcısı olan Rukiye Çetinkaya yaşı oldukça merak edilmektedir. Başarılı youtuber in günümüz itibari ile 41 yaşındadır.

Rukiye Çetinkaya Aslen Nerelidir?

Rukiye Çetinkaya’nın aslen nereli olduğuna dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat doğum yeri Ankara olarak bilinmektedir.

Rukiye Çetinkaya’nın Çocuğu

Rukiye Çetinkaya’nın 14 eylül 2014 doğumlu; Lina isminde bir kız çocuğu bulunmaktadır. Rukiye Çetinkaya’nın çocuğu Lina’nın yaşı ise 10 dir.

Rukiye Çetinkaya Boyu ve Kilosu

Çetinkaya 1.68 cm boyunda ve 52 kg dir.

Rukiye Çetinkaya Telefon Numarası?

Rukiye Çetinkaya, telefon numarasını ile bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat; Rukiye Çetinkaya ye Ulaşmak istiyorsanız eğer Sosyal Medya hesaplarından kendisine ulaşmanızı tavsiye ederiz Rukiye Çetinkaya telefon numarası 530 545 devam eden bir durum görürseniz itimat etmeyiniz. Kendisine Ulaşmanın İyi yolu sosyal medya hesaplarıdır.

Sosyal Medya Hesapları İse;

Youtube ; https://www.youtube.com/channel/UCXk8ExAueMfe45yj8i1-oCQ

İnstagram ; https://www.instagram.com/rukiyecetinkayaofficial/?hl=tr

Rukiye Çetinkaya’nın Eşi (Taner Çetinkaya)

Rukiye Çetinkaya ve eşinin 12. yıl dönümü. Tanıştıktan 5 ay sonra evlendiler. Eşi özel bir şirkette yöneticilik yapmaktadır. Rukiye ve Taner Çetinkaya 20 Mayıs’ta nişanlandılar.

Rukiye Cetinkayanin Esi Taner Cetinkaya
Rukiye Cetinkayanin Esi Taner Cetinkaya

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu