Biyografi

Ceyda Kasabalı Boyu ve Kilosu Nedir? (Hakkında Bilgi)

"Ceyda Kasabalı", 3 Ocak 1987 doğumlu ve 35 yaşında. Oğlak burcu. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro mezunu. 1,68 cm boyunda. 2011'de "Babam Sağolsun" dizisiyle kariyeri başladı..

Ceyda Kasabalı hakkında merak edilen bilgiler arasında sevgilisi, dizileri, boyu ve kilosu gibi önemli detaylar yer alacaktır. Ayrıca, Eşi Fırat Albayram ile birlikte kurduğu “Noluyo Ya” adlı YouTube kanalının da sahibidir.

Kimdir?Bilgileri
Adı SoyadıCeyda Kasabalı
Doğum Tarihi03.01.1987
Kaç Yaşında34
Nereliİzmit
Kilosu54 kg
Boyu1,68 cm
AbisiGökmen Kasabalı 
EşiFırat Albayram (Evli 2016)
Instagram Hesabı@ceydakasabali
Twitter Hesabı@ceydakasabali
Youtube Kanalı@Noluyo Ya ¿
Ceyda Kasabalı kimdir, Boyu ve Kilosu

Ceyda Kasabalı Kimdir?

Ceyda Kasabalı“, 3 Ocak 1987 doğumlu ve 35 yaşında. Oğlak burcu. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro mezunu. 1,68 cm boyunda. 2011’de “Babam Sağolsun” dizisiyle kariyeri başladı.. “Avrupa Avrupa”, “Yılanların Öcü”, “Yunus Emre Aşkın Yolculuğu” gibi dizilerde rol aldı. 23 Temmuz 2016’da Fırat Albayram ile evlendi. Ünlü çift, “Noluyo Ya” adlı YouTube kanalında videolar çekmektedir.

 • Adı Soyadı: Ceyda Kasabalı
 • Doğum Tarihi: 01.1987
 • Kaç Yaşında : 35
 • Burcu : Oğlak
 • Nereli: İzmit
 • Kilosu: 54 kg
 • Boyu: 1,68 cm
 • İlişki Durumu : Evli (Fırat Albayram)

Ceyda Kasabalı Rol Aldığı Diziler

Oynadığı diziler arasında:

 • “Biz Size Döneriz” (2017)
 • “Organik Aşk Hikâyeleri” (2017)
 • “Damat Takımı” (2017)
 • “Fazla Şaapma” (2021) bulunmaktadır.

Ceyda Kasabalı Boyu ve Kilosu

Başarılı oyuncu “Ceyda Kasabalı, 1.68 cm boyunda ve 54 kilogram, Oğlak burcu. Türk sinema ve televizyon dünyasının tanınan isimlerinden. Kendine özgü tarzı ve enerjik kişiliği izleyenlerin beğenisini kazanmaktadır.. Ayrıca takipçileri tarafında fiziksel özellikleri ve fit görünümü de dikkat çekmektedir.”

Ceyda Kasabali Boyu ve Kilosu hakkinda
Ceyda Kasabali Boyu ve Kilosu hakkinda

Ceyda Kasabalı Eski Sevgilileri

23 Temmuz 2016 yılında oyuncu Fırat Albayram ile evlenen Ceyda Kasabalı, evliliğinin mutluluğunu her fırsatta dile getirmektedir. Ayrıca Eski sevgilileri hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Ceyda Kasabalı Nereli?

Başarılı oyuncu Ceyda Kasabalı ‘nın doğup büyüdüğü yer, İstanbul olsada Aslen İzmitli oldugu bilinmektedir.

Ceyda Kasabalı Abisi

Ceyda Kasabalı, Kıvanç Kasabalı’nın kardeşi değil. Abisi, medya dünyasının tanınmış dansçı, koreograf ve oyuncusu Gökmen Kasabalıdır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu