Biyografi

Reynmen Boy Kilo Nedir? – Kaç Yaşında?

Çektiği Scorp videoları ile adından söz ettiren Reynmen, Ağustos 2016’da bir Youtube kanalı açmış ve başarılı içerikleri ile isminden fazlaca söz ettirmiştir. Hal böyle başarılı fenomen Reynmen Boy Kilo Nedir? – Kaç Yaşında? olduğu takipçileri tarafından oldukça merak edilmektedir. Bizde bu yazımızda araştırma yaparak Reynmen Boyu ve kilosu hakkında bilgiler aktaracağız.

Reynmen ‘in gerçek adı Yusuf Aktaş, 6 Aralık 1995’te doğdu ve günümüz itibari ile yaşı 29 ‘dir. Reynmen Boyu 178 cm Kilosu ise 78 kg olduğu bilinmektedir. Yusuf Aktaş’ın yani Reynmen babası Sivaslı ve Azerbaycan göçmenidir. Reynmen, en çok abonesi bulunan Türk Youtuberlardan biridir. Ocak 2019’da Reynmen, “Derdim Olsun” şarkısıyla tüm Türkiye’de büyük yankı uyandırdı. Daha sonra 2019 yazında “Ela” adlı şarkısı Türkiye’nin en çok izlenen videolarından biri oldu.

Reynmen Kimdir?

Gerçek adı Yusuf Aktaş olup sosyal medyada Reynmen olarak bilinen en popüler Youtuber isimleri arasında yer almaktadır. 1995 yılında İstanbul Bağcılar’da doğdu. Üç kardeşi, bir erkek kardeşi ve bir ablası var. Babasının adı Rahmi, annesi Nesibe’dir.

Reynmen
Reynmen
Tam Adı:Yusuf Aktaş
Doğum Tarihi 6 Aralık 1995
Kaç Yaşında29
Boy – Kilo Boyu 178 cm – Kilosu 75 kg
Göz RengiKoyu Kahverengi
SevgilisiÇağla Demir
Reynmen Boy Kilo

Reynmen Anlamı Nedir?

Reynmen’in sosyal medyadaki açıklamasına göre: Reyn: leke, kir, pas. Günahın artması, kalbin katılığı, kalbin kararması demektir. Men ise “engellemek, yasaklamak” demektir. Yani günahın artmasını önlemek, kalbin katılığını önlemek, men etmek demektir diye açıklamıştır.

Reynmen Kaç Yaşında?

Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş, 6 Aralık 1995’te İstanbul’da doğdu. Reynmen aslen Sivaslıdır ve günümüz itibari ile 29 yaşındadır.

Reynmen Boy Kilo Nedir?

Sosyal medyada Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş‘ın takipçileri, başarılı YouTuberın fiziksel özelliklerini de merak etmektedir. Peki Reynmen’in boyu ve kilosu Nedir? buyurun bakalım; Başarılı fenomen Reynmen’in boyu 178 cm kilosu ise 70 ile 75 arası olduğu bilinmektedir.

Reynmen Sevgilisi Kimdir?

Başarılı fenomenin sevgilisi hakkında herhangi güncel bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat geçtiğimiz yıllarda Reynmen’in yeni sevgilisinin oyuncu Çağla Demir olduğu haber siteleri tarafından belirtilmiştir. Ünlü fenomenin daha öncede oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile görüntülendiği haber siteleri tarafından paylaşıldı.

Reynmen Göz Rengi

Başarılı fenomen hakkında en çok merak edilen konulardan biride göz rengidir. Yaptığımız araştırmaya göre Yakışıklı fenomen Reynmen’in göz rengi Koyu Kahverengi olduğu bilinmektedir.

Reynmen kimdir
Reynmen kimdir

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu