Biyografi

HiraiZerdüş Kimdir? Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Gerçek Adı?

HiraiZerdüş Kimdir? Aslen Nerelidir?, Hakan Bozdağ Kimdir?, Kaç Yaşinda, HiraiZerdüş Hakan Bozdağ Aslen Nereli?, Neden Maske Takıyor, neden yüzünü göstermiyor,

Bu yazımızda; HiraiZerdüş Kimdir? Aslen Nereli?, Hakan Bozdağ Kimdir?, Kaç Yaşinda, HiraiZerdüş Hakan Bozdağ Aslen Nereli?, Neden Maske Takıyor, neden yüzünü göstermiyor, gibi vb. soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

HiraiZerdüş Kimdir? Aslen Nerelidir? Hakkında bilgi; HiraiZerdüş gerçek adi Hakan Bozdağ’dır. 10 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur , Burcu ise Terazidir  HiraiZerdüş ün anlamı “kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer” HiraiZerdüşün çocukluğu Arhavi’de geçmiştir.

Besteci ,Şair , Yazar, Şarkıcıdır. Şiraz ve Şam Bölgelerinde üç sene fen ilmi görmüştür. İbranice , Farsca , Kürtçe, ve bunlara bağlı türeyen eserler yazmakta ve zaman zaman okumaktadır. HiraiZerdüş ün ilk kitabi Elya olmuştur ve daha sonra Çok Güzel Tükendik, Topla Yüreğimi Gidelim Buradan  kitaplarını yazmıştır.

HiraiZerdüş Hakan Bozdağ Kimdir?

10 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur ve 37 yaşındadır, Burcu ise Terazidir. Boyu 1.74 cm ,Kilosu 75 kg dir. Eğitimi ise Üniversite Mezunudur. Medeni durumu Bekardır. HiraiZerdüşün çocukluğu Arhavi’de geçmiştir. Besteci ,Şair , Yazar, Şarkıcıdır. Şiraz ve Şam Bölgelerinde üç sene fen ilmi görmüştür. İbranice ,Farsca , Kürtçe, ve bunlara bağlı türeyen eserler yazmakta ve zaman zaman okumaktadır.

HiraiZerdus Kimdir Aslen Nerelidir Hakkinda bilgi
HiraiZerdus Kimdir Aslen Nerelidir Hakkinda bilgi

15 yaşında kendisine HiraiZerdüş lakabını seçmiştir. HiraiZerdüş tam olarak anlamı ise kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer dir.

Başarılı sanatçının bir diğer özelliği ise konserlerinde maske takmasıdır. HiraiZerdüş neden maska taktiği tam olarak bilinmemesi ona ayrıca bir gizem katmaktadır.

HiraiZerdüş Kitapları Nelerdir?

  • 2014 Elya 
  • 2017 Çok Güzel Tükendik
  • 2019 Topla Yüreğimi Gidelim Buradan

HiraiZerdüş Albümleri Nelerdir?

  • 2019 Papatya
  • 2019 Ervah-ı Ezelden Akustik 2
  • Gece Ölür Biz Kalırız
  • Bi Gönlüne Ben Sığmadım
  • Selam Yolla
  • Deyin Ona
  • Ervah-ı Ezelden

En Bilinen Şarkısı Papatyadır 37 milyondan fazla izlenme Almıştır.

HiraiZerdüş Kaç Yaşinda

HiraiZerdüş Hakan Bozdağ 10 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur ve 37 yıl yaşındadır,

HiraiZerdüş (Hakan Bozdağ) Aslen Nereli?

HiraiZerdüş gerçek adi Hakan Bozdağ’dır.  10 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur , Burcu ise Terazidir  HiraiZerdüş ün anlamı “kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer” HiraiZerdüşün çocukluğu Arhavi’de geçmiştir.

HiraiZerdüş İsminin Anlamı?

HiraiZerdüş ün anlamı “kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer”

HiraiZerdüş Kimdir Siyasi Görüşü

0 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur ve 37 yıl yaşındadır, Burcu ise Terazidir. Boyu 1.74 cm ,Kilosu 75 kg dir. Eğitimi ise Üniversite Mezunudur. Medeni durumu Bekardır. HiraiZerdüşün çocukluğu Arhavi’de geçmiştir. Ayrıca Siyasi görüşü hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

HiraiZerdüş Neden Maske Takıyor

HiraiZerdüş Hakan Bozdağ neden maske taktığını videoda belirtmektedir.

https://youtu.be/ssZ1F7eFFrc

Kişisel Web Sitesi : Tıklayin

Bu Yazı Dikkatinizi Çekebilir  Dinçer Azaphan Kimdir?

2/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu