Biyografi

HiraiZerdüş Kimdir? – Neden Maske Takıyor

HiraiZerdüş Kimdir? Aslen Nerelidir?, Hakan Bozdağ Kimdir?, Kaç Yaşinda, HiraiZerdüş Hakan Bozdağ Aslen Nereli?, Neden Maske Takıyor, neden yüzünü göstermiyor,

Bu yazımızda; HiraiZerdüş Kimdir? Aslen Nereli? Hakan Bozdağ Kimdir? Kaç Yaşinda, HiraiZerdüş Hakan Bozdağ Aslen Nereli? Neden Maske Takıyor, neden yüzünü göstermiyor, gibi vb. soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

HiraiZerdüş Kimdir? Aslen Nerelidir? Hakkında bilgi; HiraiZerdüş gerçek adi Hakan Bozdağ’dır. 10 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur, Burcu ise Terazidir  HiraiZerdüş ün anlamı “kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer” HiraiZerdüşün çocukluğu Arhavi’de geçmiştir.

Besteci, Şair, Yazar, Şarkıcıdır. Şiraz ve Şam Bölgelerinde üç sene fen ilmi görmüştür. İbranice, Farsca, Kürtçe ve bunlara bağlı türeyen eserler yazmakta ve zaman zaman okumaktadır. İlk kitabi Elya olmuştur. Ve daha sonra Çok Güzel Tükendik, Topla Yüreğimi Gidelim Buradan  kitaplarını yazmıştır.

HiraiZerdüş Hakan Bozdağ Kimdir?

10 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur ve 41 yaşındadır. Burcu ise Terazidir. Boyu 1.74 cm, Kilosu 75 kg dir. Eğitimi ise Üniversite Mezunudur. Medeni durumu Bekardır. HiraiZerdüşün çocukluğu Arhavi’de geçmiştir. Besteci, Şair, Yazar, Şarkıcıdır. Şiraz ve Şam Bölgelerinde üç sene fen ilmi görmüştür.

HiraiZerdus Kimdir Aslen Nerelidir Hakkinda bilgi
HiraiZerdus Kimdir Aslen Nerelidir Hakkinda bilgi

15 yaşında kendisine HiraiZerdüş lakabını seçmiştir. HiraiZerdüş tam olarak anlamı ise kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer dir.

Başarılı sanatçının bir diğer özelliği ise konserlerinde maske takmasıdır. Neden maska taktiği tam olarak bilinmemesi ona ayrıca bir gizem katmaktadır.

HiraiZerdüş Kitapları Nelerdir?

  • 2014 Elya 
  • 2017 Çok Güzel Tükendik
  • 2019 Topla Yüreğimi Gidelim Buradan

HiraiZerdüş Albümleri Nelerdir?

  • 2019 Papatya
  • 2019 Ervah-ı Ezelden Akustik 2
  • Gece Ölür Biz Kalırız
  • Bi Gönlüne Ben Sığmadım
  • Selam Yolla
  • Deyin Ona
  • Ervah-ı Ezelden

En Bilinen Şarkısı Papatyadır 37 milyondan fazla izlenme Almıştır.

HiraiZerdüş Kaç Yaşinda

Hakan Bozdağ 10 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur ve 41 yaşındadır.

HiraiZerdüş (Hakan Bozdağ) Aslen Nereli?

Gerçek adi Hakan Bozdağ’dır. 10 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur. Burcu ise Terazidir. HiraiZerdüş ün anlamı “kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer” çocukluğu Arhavi’de geçmiştir.

HiraiZerdüş İsminin Anlamı?

Anlamı: “kutsal iyiliğe giden yol karanlıktan geçer”

HiraiZerdüş Kimdir Siyasi Görüşü

10 Ekim 1983 Artvin Şavşat doğumludur ve 41 yaşındadır. Boyu 1.74 cm ,Kilosu 75 kg dir. Eğitimi ise Üniversite Mezunudur. Medeni durumu Bekardır. HiraiZerdüşün çocukluğu Arhavi’de geçmiştir. Ayrıca Siyasi görüşü hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

HiraiZerdüş Neden Maske Takıyor

HiraiZerdüş Hakan Bozdağ neden maske taktığını videoda belirtmektedir.

https://youtu.be/ssZ1F7eFFrc

Kişisel Web Sitesi : Tıklayin

Bu Yazı Dikkatinizi Çekebilir  Dinçer Azaphan Kimdir?

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu