Biyografi

Narin Esmersoy Kimdir, Kaç Yaşında, Twitter Hesabı, Hakkında Bilgi

+18 Yetişkin içerikli filmlerde oynayan kişi olarak bilinen ; Narin Esmersoy Kimdir, Kaç Yaşında; hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Narin Esmersoy haber , Narin Esmersoy Twitter gibi merak edilen soruların cevapları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Narin Esmersoy, yetişkin içerikli filmlerde başrol oynayan kişi olarak bilinmektedir. Gökhan Çınar’ın Bana Göre TV Youtube kanalı konuk olan Narin Esmersoy, yaptığı itiraflarla herkesi şok etti. Gökhan Çınar’ın Katarsis X-TRA programına konuk olan Narin Esmersoy ‘un açıklamaları ve detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

YouTube de yer alan Bana Göre kanalında yayınlanan Katarsis-X-TRA adlı programda psikolog Gökhan Çınar’ın sorularını yanıtlayan yetişkin içerikli filmlerde rol alan Narin Esmersoy, uzun süredir takip ettiği kelime oyunu yarışma programına katıldığını belirtmiştir.. ve bu yarışmayı çok sevdiğini, ancak yarışma yayınlanmadan önce kanala bazı seks videolarının gönderildiğini söyledi. Kanalın yarıştığı bölümü yayınlamadığını belirtmiştir.

Narin Esmersoy Kimdir? Hayatı

1989 doğumlu Narin Esmersoy, dört çocuklu bir ailenin en büyük kızıdır. Ailesinin durumunun iyi olmadığını belirten Narin Esmersoy, annesinin çok katı bir insan olduğunu belirtmiştir.. Babası ise annesi gibi zorba ve geri bir insan olduğunu anlatmıştır. Anne ve babası Narin Esmersoy, 10 yaşındayken boşandı. 5 yaşındayken dayısı tarafından taciz edildiğini belirtirken konuşmakta zorluk çekmektedir. Narin Esmersoy annesinin ikinci evliliğinden olan kocası tarafından da tacize uğramıştır.

Narin Esmersoy Kimdir
Narin Esmersoy Kimdir

14 yaşında evden ayrılan Narin Esmersoy, konservatuar okumak ister ancak bu hayali gerçekleşmez. Narin Esmersoy daha sonra kelime oyunu yarışmasına girer, ancak yarıştığı bölüm televizyonda yayınlanmaz. Yayınlanmamasının nedeni ise rol aldığı +18 filmler olarak belirtilmiştir. Öğrencilik yıllarında hayatta kalabilmek için seks işçiliği yaptığını söyleyen Narin Esmersoy, bu işe başlayınca aile kuramayacağını anladığını belirtmiştir.

Narin Esmersoy Kaç Yaşında

Narin Esmersoy ‘un hayatında merak edilen bir çok şeyler var. Elbette hayatı kadar insanlar tarafından yaşıda merak edilmektedir.

  • 1989 doğumlu olan Esmersoy 2022 yılı itibari ile 32 yaşındadır.

Narin Esmersoy Twitter Hesabı

Narin Esmersoy ‘un gerçek kullandığı bir Twitter hesabı yok. Instagram’daki Twitter hesabı da hayran sayfasına aittir.

Gökhan Çınar’ın Katarsis X-TRA programına katılan Narin Esmersoyun videosunu izleyebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu