Biyografi

Şahangiller Emrah ve Gönül Şahan Kimdir?

Emrah Şahan Kimdir?, Gönül Şahan Kimdir? Şahangiller Kim?

Şahangiller Emrah ve Gönül Şahan Kimdir?, nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu ? Emrah Şahan, Gönül Şahan sevgilisi, eşi ailesi? Gönül Şahan oynadığı diziler? Şahangiller ile ilgili merak edilenler Yaşi, boyu, kilosu, hayati ve biyografisi bu yazımızda yer almaktadır.

Sosyal medya uygulamalarında fenomen olan ve karı koca aile hayatını kısa videolar çekerek takipçilerine neşeli, samimi ve doğal anlar yaratan Şahangiller ailesi (Emrah ve Gönül)  olarak sosyal medyada özelliklede İnstagramda ve Vine uygulamasında oldukça bilindik bir aile olarak karşımıza gelmekte. Genellikle aile ilişkilerine ve aile hayatına dikkat çeken Şahangiller Ailesi Gönül ve Emrah Şahan ailesi çok sevilen ve takip edilen fenomenler olarak bilinmektedir.

Emrah Şahan Kimdir?

Şahangiller ismi ile Vine videoları ile ismini duyuran Emrah Şahan 7 Ocak 1986 İstanbul doğumludur. Birbirinden keyifli skeçlerle dikkatleri çeken ve kısa sürede sosyal medya fenomeni olan. Emrah Şahan, 2016 senesinde yönetmenliğini Semra Dündar’ın yapmış olduğu “Oğlan Bizim Kız Bizim” filmiyle oyunculuk dünyasına adım attı.

Sahangiller Emrah ve Gonul
Sahangiller Emrah ve Gonul

Kimdir?

  1. İsim :  Emrah Şahan
  2. Kaç Yaşinda :1986 doğumlu olan Emrah Şahan 2021 yılı itibari ile 35 Yaşindadir
  3. Aslen Nereli : Ankaralıdır.
  4. Kaç Doğumlu :  7 Ocak 1986

Şahangiller Emrah Şahan Eğitimi

Emrah Şahan ilkokuldan üniversiteye kadar tüm okulları Ankara’da okumuştur. Ankara Üniversitesi’nde Ziraat Fakültesi’nde, Tarım Makineleri Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Emrah Şahan Kaç Yaşinda

07 ocak 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 35 Yaşindadir.

Emrah Şahan Aslen Nereli?

Şahangiller Emrah Şahan Aslen Ankaralıdır.

Emrah ve Gönül Şahan Nasıl Tanıştı?

Eşi Gönül Şahan ile 2007 yılında Üniversitede tanışmışlardır. Eşi Gönül Trabzonlu ’dur. Emrah Şahan Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde, Tarım Makineleri Mühendisliği okurken eşi ile Bölümleri ayni kampüste olduğu için birbirlerini gördüklerini ve birbirlerine aşık olduklarını dile getirmektedirler.

Şahangiller Gönül Şahan Kimdir?

Gönül Şahan (Şahangiller) Sosyal Medya fenomenidir. Aile hayatını kısa videolarla paylaşan Gönül Şahan yani Şahangiller ailesi olarak tanınmaya ve dikkat çekmeye başladı.

Ankara’da eğitim hayatına başladı. Liseyi bitirdikten hemen sonra üniversite hayatına atıldı. Ardından Emrah Şahan İle evlendi ve eşi ile birlikte video içerikleri üreten fenomenler arasında yer almaktadır. Gönül Şahan 6 saniyelik yayınladığı video ile yıldızı parlamaya başladı. Gönül Şahan video içerikleri bir kurgudan öte daha doğal, daha içten ve oldukça akıcıdır. Bu evliliklerinden Efe isminde erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

Kimdir? Kaç Yaşinda?, Nerelidir?

 1. İsim :  Gönül Şahan (Şahangiller)
 2. Kaç Yaşinda : 1986 doğumlu olan Gönül Şahan 2021 yılı itibari ile 35 Yaşindadir.
 3. Aslen Nereli : Aslen Trabzonludur.
 4. Kaç Doğumlu :  1986 

Gönül Şahan Oynadığı Diziler?

Şahangiller (Gönül ve Emrah Şahan)  Ailesi olarak Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık filminde oynamışlardır.  Diğer Rol alan fenomenler ise Duru Önver, Enes Batur, Başak Kahraman, Çağla Demirel, Çitos efe, Prenses elif ve Nisan Aktaş’tır.

sahangiller kimdir oynadigi film
sahangiller kimdir oynadigi film

Gönül Şahan Kimdir? Kaç Yaşinda

Genellikle aile ilişkilerine ve aile hayatına dikkat çeken Şahangiller Ailesi Gönül ve Emrah Şahan ailesi çok sevilen ve takip edilen fenomenler olarak bilinmektedir. Gönül Şahan 1986 doğumlu olup 2021 yılı itibari ile 35 Yaşindadir.

Gönül Şahan Mesleği Nedir?

Ankara Üniversite, Ev Ekonomisi bölümünü bitirdiği fakat kendi mesleğini yapmadığını belirtmektedir.

Şahangiller Kimdir? Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Emrah ve Gönül Şahan Çifti hakkında en çok merak edilen sorular ve cevapları

 Şahangiller Nedir? (Anlamı Ne Demektir)

Gönül Şahan açıklamasında Soyadımız Şahan. Anadolu ağzıyla hani deriz ya teyzemgiller, amcamgiller gibi oradan geldiğini belirtmektedir.

Emrah Şahan’ın Oynadığı Filmler?

 • Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık
 • Kafalar Karışık
 • Oğlan Bizim Kız Bizim

Emrah Şahan Gönül Şahan İle Ne Zaman Evlendi?

Şahangiller ailesi 6 Ekim 2012 tarihinde evlenmişlerdir.

Emrah Şahan’ın Abisi Neden Öldü?

Emrah Şahan’ın abisinin niçin öldüğü bilinmemektedir.

Sitemizde Yer Alan Tüm İçerikler Okuyucuları Bilgilendirmek Maksattı ile Yazılmıştır. Bilgilerin Doğruluğu Garanti Edilememektedir. Ayrica bu makalemizde eksik ya da hatalı yanlış olduğunu düşündüğünüz yerleri ya da ilave etmek istediğiniz kısımları bizlere bu yazımızın altında bulunan yorumlar kısmından ve ya https://www.gncbilgi.com/iletisim/ bölümünden iletin.

5/5 - (1 vote)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu