Biyografi

Fulya Öztürk Kimdir, Evli mi, Ailesi, Sevgilisi, Eşi Kim?

Fulya Öztürk'ün Eşi Mehmet Yılmaz

Fulya Öztürk Kimdir? Evlimi eşi kim son zamanlar sosyal medyada fazlaca konuşan, merak edilen konulardan biri olmuştur. Bizde detaylı araştırma yaparak Fulya öztürk boyu, kilosu ve fulya öztürk’ün eşi kimdir sorularına cevap arayacağız. Bu yazımızın devamını okumaya devam edin.

  • Doğum tarihi: 5 Ocak 1989
  • Doğum yeri: Adana
  • Eğitim: Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Bölümü
  • Meslek: Gazeteci, haber muhabiri, sunucu
  • Boy: 1,70
  • Kilo: 55
  • Eşi: Mehmet Yılmaz (Bazı kaynaklara görede EVLİ olmadığı belirtilmektedir)

Fulya Öztürk Kimdir

Fulya Öztürk, 5 Ocak 1989’da Adana’nın Seyhan ilçesinde dünyaya geldi. Beş kardeşin ortancası olarak büyüdü ve lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji’nde tamamladı. Üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olarak aldı.

Fulya Ozturk
Fulya Ozturk

Kariyerine 2010 yılında CNN Türk’te kurgu editörlüğüyle başlayan Öztürk, 2013 yılında saha muhabiri olarak görev aldı. Afet bölgeleri, Afrika’nın yoksul ülkeleri, Çorlu tren kazası ve Dağlık Karabağ Savaşı gibi konularda yaptığı haberlerle dikkat çekti.

2021 yılında FOX TV’de başlayan “Fulya ile Umudun Olsun” programını sundu. Programda, evlilik vaadiyle kandırılıp dolandırılan kadınların hikayelerini ele aldı. Program kısa sürede büyük ilgi gördü ve Öztürk, Türkiye’nin en sevilen isimlerinden biri haline geldi.

Fulya Öztürk Kaç Yaşında?

Türk gazeteci, haber muhabiri ve sunucu olarak kariyerini sürdüren, Fulya Öztürk, 5 Ocak 1989 tarihinde Adana’nın Seyhan ilçesinde doğmuştur. 2024 yılı Günümüz itibari ile 35 yaşındadır.

Fulya Öztürk Boyu, Kilosu

Sunucu ve Gazeteci Fulya Öztürk, boyu 169 cm olan bir kadındır ve 55 kilo ağırlığındadır.

Fulya Öztürk Evli Mi?

Fulya Öztürk’ün evlilik durumu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bazı kaynaklara göre Mehmet Yılmaz ile evli olduğu belirtilirken, diğer kaynaklara göre evli olmadığı ifade edilmektedir. Dolayısıyla, Fulya Öztürk’ün evlilik durumu hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Fulya Öztürk Evli Mi?

Fulya Öztürk Eşi Kimdir?

Öncelikle Fulya Öztürk Eşi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat bazı kaynaklara göre İş adamı olan Mehmet Yılmaz ile 2023 yılında evlendiği belirtilmektedir.

Fulya Öztürk’ün Ailesi (Annesi ve Babası)

Fulya Öztürk, 5 Ocak 1989 tarihinde Adana’nın Seyhan ilçesinde hayata gözlerini açtı. Beş kardeşin ortanca çocuğu olarak büyüdü. Fulya Öztürk’ün Annesi ve babası hakkında başka bir bilgi yer almamaktadır.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu