Biyografi

Metin Öztürk Kimdir? Ne İş Yapıyor?, Serveti, Mal Varlığı, Şirketleri

Metin Öztürk Ne İş Yapıyor?,  Serveti, Mal Varlığı, Şirketleri, zengin mi , yönetim listesi

Galatasaray’da 2021 Haziranda Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Metin Öztürk’ün aday oldu. Galatasaraylı taraftarlar Başkan Adayı Öztürk kimdir sorusuna cevap aramaya başladı. Peki; Metin Öztürk Ne İş Yapıyor?,  Serveti, Mal Varlığı, Şirketleri, zengin mi , yönetim listesi gibi merak edilen soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk Kimdir?

Galatasaray başkan aday olan Öztürk 14 Mart 1961 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 2 kız bir de erkek çocuk babasıdır. Sigorta sektörüne 15 yıldır Sigortacı gazetesi ile hizmette bulunmuş. Öztürk, Akademi Bilgisayarı da satın alarak Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapmıştır.

41 senelik ticari yaşamı süresince ülkenin pek çok sigorta şirketlerine asistans hizmeti gerçekleştiren yerli assistans şirketi Assistline’ın sahibidir Öztürk.

metinozturk kimdir
metinozturk kimdir

Öztürk’ün serveti veya mal varlığı ile ilgili bir bilgi yoktur. Fakat sigorta sektöründe 41. senesini tamamlamış olan Asistline şirketinin ve bu şirketin piyasanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olduğu bilinmektedir.

2015 ve 2018 seneleri içerisinde 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği başkanlığını vazifesini yürütmüş olan  Öztürk, Dursun Özbek’in listesinde yer alıp seçimlerde Galatasaray in şuandaki başkanı Mustafa Cengiz’e seçimlerde kaybetmiştir.

Metin Öztürk Babası Kimdir?

Başkan Adayı Öztürk’ün babası 30 sene Galatasaray Sk Adası’nın müdürlüğünü yapmış Süleyman Öztürk’tür.

Metin Öztürk Yönetim Listesi

  1. Nasuhi Sezgin
  2. Bora İsmail Bahçetepe
  3. Rıza Tevfik Morova
  4. Erol Erkuloğlu
  5. Asena Yılmazkaya Dinçbaylı
  6. İsmail Sarıkaya
  7. Osman Aral
  8.  Emre Alkin
  9. Dikran Gülmezgil
  10. Nihat Kırmızı
galatasaray baskan adayi metin ozturk
galatasaray baskan adayi metin ozturk

Galatasaray başkan adayı Öztürk’ün listesi yukarıdaki gibidir.

Metin Öztürk Ne İş Yapıyor?

Türkiye’nin en büyük yerli asistans şirketi Assist Line’ın (1) kurucusu ve Yönetim Kurulu başkanı olan  Öztürk iş hayatına gazeteci olarak başladı. Sahip olduğu şirketlerin içeriğinde değişik alanlarda yayın yapan dergiler, dijital platformlar ve reklam-pazarlama firmaları bulunmaktadır.

Hizmet sektörünün beraberinde Assist Line vasıtasıyla Türkiye’de etkinlik gösteren pek çok sigorta şirketine asistans hizmet veren Öztürk bunun yanı sıra Galatasaray Divan Kurulu’nun en kıdemli üyelerinden bir tanesidir.

Metin Öztürk Serveti ve Mal Varlığı?

Öztürk’ün serveti veya mal varlığı ile ilgili bir bilgi yoktur. Fakat sigorta sektöründe 41. senesini tamamlamış olan Asistline şirketinin ve bu şirketin piyasanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olduğu bilinmektedir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu