Biyografi

Nur Atan Kimdir? Kaan Demirağ İle Neden Boşandı?

Nur Atan Kimdir?, Aslen nereli, neden boşandı, biyografisi, Kaan Demirağ İle Neden Boşandı?, gibi sıkça soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

Nur Atan Kimdir?, Aslen nereli, neden boşandı, biyografisi, Kaç Yaşinda, Kaan Demirağ İle Neden Boşandı?, gibi sıkça soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

Nur Atan 1 Ocak 1982 senesinde Ankara’da doğmuştur. Şuanda 39 yasındadır. Aslen göçmen olan Nur Atan Abhazya Abhaz (  Abhazya’da yaşayan Kuzeybatı Kafkasya halkından oluşmaktadır.)  örf ve göreneklerine göre büyüdüğü belirtilmektedir.

Nur Atan Kimdir? Biyografisi

1 Ocak 1982 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. 2021 yılı itibari ile 39 yasındadır. Aslen göçmen olan Nur Atan Abhazya Abhaz örf ve göreneklerine göre büyüdüğü belirtilmektedir. İlk olarak öğrenim hayatına Başken Ankara’da başladı. Daha sonra İlkokul eğitimine Yükseliş Koleji’nde devam etti.

Nur Atan Resim
Nur Atan Resim

Babasının işi sebebiyle Arabistan’a taşındılar. Eğitim ve öğretim hayatına Arabistan in en büyük ikinci şehri olan; Cidde’de eğitimin ve öğrenim hayatını devam ettirdi. Cidde şehrinde yer alan Amerikan okulunda eğitim hayatını bitirdikten sonra gördükten sonra 1997 senesinde Başkent Ankara’ya geri döndü. Liseyi Ankara Büyük Koleji’nde bitirdikten sonra üniversite eğitimin hayatına Bilkent Üniversitesi(1) Mütercim ve Tercümanlık Bölümünde devam ettirdi ve Mütercim ve Tercümanlık Bölümünden mezun oldu.

Nur Atan Boyu ve Kilosu Nedir?

Boyu 1.70 cm  Kilosu ise 52 kg dir.

Nur Atan Kimdir? Kaan Demirağ Ne Zaman Evlendi?

2007 senesinde Türkiye’nin en büyük restoran zincirlerinden biri olan Hd (Döner ,Pidem, İskender) Genel Kurul Başkanı Kaan Demirağ ile tanıştı ve 2008 senesinde birliktelikleri başladı.

2009 senesinde sevgilisi Kaan Demirağ  çok konuşulan evlilik teklifi ile magazin gündeminde yer almıştır. 2010 senesinde Kaan Demirağ ile evlilik yönünde ilk adimi atmışlardır. 2012 yılında ise Kaan Demirağ ile nikâhları kıyıldı.

Nur Atan Kaç Yaşinda?

1 Ocak 1982  Doğumlu olan Nur Atan 39 Yaşindadir.

Kaan Demirağ Nur Atana Yaptığı Evlenme Teklifi

HD Holding Genel Kurul Başkanı olan Kaan Demirağ Binicilik Kulübü(2) açılış töreninde sevgilisi Nur Atan’a bir çok kişinin gözleri önünde romantik ve çok konuşulacak evlilik teklifi yaptı. İşadamı Kaan Demirağ kiraladığı özel uçaktan atlayan evlilik teklifi yaptı ve evlilik yolunda ilk adımıBu evlenme teklfisi magazin dünyasının gündeminde defalarca yer almıştır.

Nur Atan Kaan Demirağ İle Neden Boşandı?

Görkemli bu evlik kısa bir süre son buldu. Nur Atan eski eşi Kaan Demirağ bu evlilikten sonra ikinci kere Hülya Koçyiğit’in torunu, Gülşah Alkoçlar’ın kızı Aslışah Alkoçlar ile Şubat 2021 senesinde nikah masasına oturdu ve evlendi. Nur Atan ve Kaan Demirağ in neden boşandıklarına dair bilgi bulunmamaktadır.

Sitemizde Yer Alan Tüm İçerikler Okuyucuları Bilgilendirmek Maksattı ile Yazılmıştır. Bilgilerin Doğruluğu Garanti Edilememektedir. Ayrica bu makalemizde eksik ya da hatalı yanlış olduğunu düşündüğünüz yerleri ya da ilave etmek istediğiniz kısımları bizlere bu yazımızın altında bulunan yorumlar kısmından ve ya https://www.gncbilgi.com/iletisim/ bölümünden iletin.

1/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu