Biyografi

Alper Ateş Kimdir? Kiminle Evli, Kaç Yaşinda?

Ben Bilirim Sunucusu Alper Ateş Hayati

Alper Ateş Kimdir?; 360 TV de her cuma yayınlanan ben bilirim yarışmasının sunucusu kim olduğu oldukça merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Bizde araştırarak bu soruların cevaplarına bu makalede yer verdik.
Ben bilirim sunucusu Alper Ateş olarak bilinen tecrübeli bir sunucu olarak karşımıza çıkmaktadır. Her cuma 18.30’da 360 TV’de(1) yayınlanan “Ben Bilirim” yarışma programının sunuculuğunu Alper Ateş üstleniyor.

Alper Ateş Kimdir?

Kimdir?

 • Kaç Doğumlu: 1982 Doğumlu
 • Aslen Nereli: Samsun
 • Kaç Yaşinda: 40 Yaşinda
 • Ne İş Yapıyor?:  Ben bilirim sunucusu

Ben Bilirim Sunucusu Alper Ateş Hayati
Alper Ateş televizyon programı sunucusu. 1982 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Fakültesinden mezun oldu. Sunduğu yarışma programlarıyla tanınmıştır.

Ben bilirim sunucusu Alper Ates
Ben bilirim sunucusu Alper Ates
 • 2001’de ATV’de yayınlanmaya başlayan. Savaş Ay’la A Takımı’nda muhabir olarak görev yaptı. Bu dönemde yaptığı sosyal içerikli haberlerle oldukça geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış ve oldukça sevilmiş.
 • 2004 yılında A Takımı’ndan ayrılarak. 1 yıl sürecek olan Best FM’de haber spikerliği ve radyo muhabirliği yapmaya başladı.
 • 2005 yılından itibaren Show TV’de aplikasyon departmanında çalışmaya başladı. 8 yıl boyunca Show TV’nin ilkin gündüz kuşağı olmak üzere pek çok yapımında yayımcılık ve 400’ün üzerinde canlı yayının sunuculuk yaptı.
 • 2014’ün ilk aylarında Bloomberg HT’de büsbütün yerli bir düşünce olan, C Yapım tarafından hazırlanan Süper Bulmaca yarışmasını sunmaya başladı ve bu surede oldukça sevildi.
 • Süper Bulmaca, Türkiye’nin 59 şehrinden neredeyse 2500 bulmaca tutkunu ile toplamda 750 bölüm gibi çok fazla bir bölüm sayısını geride bıraktı.
 • Darüşşafaka, Magazin Gazetecileri Derneği, Haliç Üniversitesi gibi pek çok kurum ve tarafından en iyi sunucu ödülünü aldı.
 • Nisan 2019’dan günümüze 360 TV ekranlarında yayımlanan. Ben Bilirim isimli programı sunmaya başlamış ve günümüze kadar getirmeye başarmıştır.
Alper Ates
Alper Ates

Sunucu Alper Ateş Evli Mi?

Başarılı sunucu ile ilgili oldukça çok merak edilen konu bulunmaktadır .Fakat en çok merak edilenlerin başında Evli mi sorusu bulunmaktadır. Fakat yaptığımız araştırmalar sonucunda başarılı sunucunun evli olup olmadığı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Alper Ateş hangi Burç?

Başarılı sunucunun burcu oldukça merak edilmekte merak edilen sorunun yanıtı. Arslan burcu.

Alper Ateş Sevgilisi?

Alper Ateş özel hayati ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bu hususta oldukça idareli bir yapısı bulunmaktadır. Sevgilisi var mı? Sevgilisi Kim? gibi soruların cevapları maalesef bulunmamaktadır.

Alper Ateş Kaç Yaşinda?

Başarılı sunucunun yası oldukça merak edilmektedir. Yaşi nedir? sorusunun cevabi ise 1982 doğumlu olup  40 Yaşindadir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu