Biyografi

Ahmet Nur Çebi Serveti 2024, Şirketleri, Mal Varlığı Nedir?

Ahmet Nur Çebi Serveti 2024, Ahmet Nur Çebi kimdir, kaç yaşında gibi merak edilen soruların cevaplarını arayan futbolseverler için Ahmet Nur Çebi hakkında merak edilen serveti, mal varlığı, yüzüne ne oldu gibi araştırma yapanların cevaplarını bulabileceği bir yazı hazırladık.

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi firmaları, Ahmet Nur Çebi ne iş yapıyor, serveti Nedir? gibi merak edilen soruların yanıtları yazımızın devamında yer almaktadır.

Ahmet Nur Çebi Kimdir?

Beşiktaş kulübü 34 üncü başkanı olan Ahmet Nur Çebi, 1959 senesinde Trabzon’da dünyaya geldi. Aile olarak zengin ve köklü bir aileden gelmektedir. Çebi, babası iş adamı Yaşar Kaptan Çebi ve annesi Ayten Çebi’dir.

Ahmet Nur Çebi

  • Kaç Yaşında : 01/01/1959  2024 yılı itibari ile 65 yaşında
  • Aslen Nereli : Trabzon olduğu bilinmektedir.
  • Doğum Yeri : Trabzon
  • Boyu ve Kilosu : Boyu : 1.76 cm,  Kilosu : 83 kg dir.
  • Eğitim Durumu : Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesi Mezunu
  • Medeni Hali : Evli (Berna Çebi ile)
  • Meslek : Başkan, İş adamı
  • Serveti : Net serveti 700 milyon dolar olduğu bilinmektedir.

Ahmet Nur Çebi Biyografisi ve Hayatı

01- 01- 1959 Trabzon doğumlu olan Beşiktaş kulüp başkanı ve İş adamı Ahmet Nur Çebi, 2012 yılından beri Beşiktaş yönetiminde görev almaktaydı. Köklü bir aileden gelen ve Babadan sanayici olan Ahmet Nur Çebi, eğitimini Karabük’te gördükten sonra 1983’te İstanbul’da Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesinden mezun oldu. Ayrıca Yurt dışında Ekonomi bir buçuk sene eğitim aldı.

Ahmet Nur Cebi Biyografisi ve Hayati
Ahmet Nur Cebi Biyografisi ve Hayati

Vatani görevini yani askerliğini ise 1985 yılında Ağrı Eleşkirt 29. Piyade Alayı’nda yedek subay olarak tamamladı. Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi firmaları, Ahmet Nur Çebi ne iş yapıyor, serveti Nedir? gibi merak edilen soruların yanıtları yazımızın devamında yer almaktadır.

Ahmet Nur Çebi Ailesi

1986 yılında Berna Çebi ile dünya evine girdi. Bu evlilikten Elgiz Nur, Mina Nur ve Yaşar Kaptan isimlerinde 3 çocuğu vardır.

Ahmet Nur Çebi Ne İş Yapıyor?

61 yaşında olan Çebi, denizcilik, lojistik ve enerji alanlarında etkinlik gösteren Kaptan Group şirketinin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Ahmet Nur Çebinin faaliyet gösterdiği şirketlerin senelik cirosunun 700 milyon dolar civarında olduğu belirtilmektedir.

Ahmet Nur Çebi Serveti 2024

Beşiktaş kulüp başkanlığı yapan Ahmet Nur Çebinin Serveti oldukça merak edilmektedir. Çebi Enerji, martaş liman tesisleri, Çebi denizcilik gibi şirketlerin yönetim kurulu başkanlığını yapan Ahmet Nur Çebi’nin faaliyet gösterdiği şirketlerin senelik cirosunun 700 milyon dolar civarında olduğu belirtilmektedir.

Serveti700 milyon dolar
Doğum Tarihi1959, Trabzon
ŞirketleriÇebi Enerji, Martaş liman tesisleri, Çebi denizcilik
Meslekİş İnsanı
Ahmet Nur Çebi Serveti

Ahmet Nur Çebi Yüzüne Ne Oldu?

Beşiktaş jimnastik kulübü Başkanı Ahmet Nur Cebi, Mecidiyeköy’de trafik kazası geçirdikten sonra yüz nakli oldu. Yüzünün normalden değişik durmasının nedeni bu.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu