Biyografi

Aybüke Nur Demirci Kimdir? Yaşi ve Boyu Kilosu Nedir?

Aybüke Nur Demirci kimdir, kaç yaşında, Ailesi kim, sevgilisi kimdir ve mesleği, Eşi ,Annesi ,Babası Kimdir?

Aybüke Nur Demirci Kimdir? Yaşi ve Boyu Kilosu Nedir?; Daha önceki yazılarımızda çeşitli tiktok fenomenlerinden yüzlerce kişi hakkında en çok merak edilen kimdir, kaç yaşında, Ailesi kim, sevgilisi kimdir ve mesleği gibi merak edilen soruları, Biyografi kategorisinde sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca fenomen Aybüke Nur Demirci Kimdir? hayat hikayesinden bahsedeceğiz.

Sosyal medya uygulamaları, pek çok kişinin ünlü olmasını sağlayan önemli platformlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Her geçen gün daha fazla kişinin sosyal medya uygulamaları; sayesinde adından söz ettirdiğine hep beraber şahit oluyoruz. Özellikle Tiktok, Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter. Gibi sosyal medya uygulamaları, insanların kendilerini ispatlamaları adına son derece popüler durumdadır.

Bahsi geçen sosyal medya uygulamaları sayesinde ünlü olan kişilerin hayatlarına dair detaylar da insanlar tarafından oldukça merak edilmektedir. Son dönemlerde adından sık sık söz ettiren sosyal medya ünlülerinden biri de. Aybüke Nur Demirci’dir. Aybüke Nur Demirci tesettürlü bir ünlüdür ve Aybüke Nur Demirci açık hali bulunmamaktadır.

Özellikle YouTube ve Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla ön plana çıkan Aybüke Nur Demirci hakkında merak edilen pek çok şey bulunuyor. Aybüke Nur Demirci kimdir, Aybüke Nur Demirci kaç yaşında, Aybüke Nur Demirci’nin boyu ve kilosu kaçtır ve Aybüke Nur Demirci’nin anne babası kimdir gibi sorular büyük bir merakla araştırılıyor. Biz de bu yazımızda Aybüke Nur Demirci hakkındaki bütün bilgileri derledik.

Aybüke Nur Demirci Kimdir?

Instagram ve Youtube gibi sosyal medya uygulamaları üzerinden pek çok farklı içerik ile takipçilerinin karşısına çıkan. Aybüke Nur Demirci, 7 Haziran 1998’de Ordu ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır. Hayatının belirli bir süresini İzmir’in Kuşadası’nda  geçirmiş olan; Aybüke Nur Demirci, 2018 yılı içerisinde Ağustos ayında dünya evine girmiştir.

Aybuke Nur Demirci Kimdir Yasi ve Boyu Kilosu Nedir
Aybuke Nur Demirci Kimdir Yasi ve Boyu Kilosu Nedir

Eğitim hayatından dolayı günümüzde Gaziantep ilimizde yaşamına devam etmektedir. Ailesinin tek çocuğu olan Aybüke Nur Demirci, üniversite hayatına. İzmir 9 Eylül Üniversitesinde faaliyet gösteren İlahiyat Fakültesinde başlamış, fakat buradaki eğitimini 2. sınıfta bırakmıştır. Aybüke Nur Demirci eğitim hayatına; şu anda Gaziantep Üniversitesinin Moda ve Tekstil Tasarım Bölümünde devam ettirmektedir.

Aybüke Nur Demirci Ailesi (Baba ve Annesi)

Aslen Denizlili olan başarılı fenomen Gaziantep’te yaşamaktadır.  3 Erkek ve 1 tane kız kardeşi vardır.  Özel hayatına dair bilgileri paylaşan fenomen  Demirci Anne ve Babasının Tek çocuğu olduğunu belirtmektedir.  Anne ve Babası ayrıldıktan sonra başka evliliklerinden kardeşlerinin olduğu belirtilmiştir.

Aybüke Nur Demirci Eşi

2018 yılında eşi Ahmet Fatih Özkul ile evlenmiştir.

Aybüke Nur Demirci Kaç Yaşında?

Youtube ve Instagram üzerinden adından söz ettiren Aybüke Nur Demirci hakkında merakla araştırılan konulardan bir tanesi de yaşıdır. kaç yaşında sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Aybüke Nur Demirci’nin yaşı  22.

Aybüke Nur Demirci Boyu ve Kilosu Nedir?

Başarılı fenomen Demircinin Boyu 168 cm civarı olduğunu ve kilosunun ise 55 kg olduğu bilinmektedir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu