Biyografi

Enes Batur Kimdir Ne İş Yapar?, Kaç Yaşında 2024

Enes Batur Kimdir?, Enes Batur Ne İş Yapar, Kaç Yaşındadır? Enes Baturun Youtube kanalında 10 milyonu aşkın insan tarafınca takip edilmektedir. Takip sayısı olarak Instagram 2.3 milyon takip edeni vardır. Twitter ise 600 binden fazla takip edeni vardır. Enes Batur Kariyeri süresince bir kaç filmimizde rol almıştır. İlk film kariyeri olarak Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? Enes Batur Yaşadığı Şehir olarak Antalya’dan İstanbul’a taşınmıştır.

Enes Batur Kimdir? Hayati Hakkında Bilgi

Enes Batur Ne İş Yapar
Enes Batur Ne İş Yapar

Sosyal medya fenomeni ve youtuber Enes Batur 9 Nisan Perşembe Günü 1998 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Enes Batur’un gerçek adı, Enes Batur Sungurtekin’dir. Enes Baturun Babası Meslek Olarak Polis Memuru, Annesi ise Meslek olarak Hemşiredir. Yani Enes Batur Memur Çocuğudur. Enes Batur, Youtuberlık olma yolunda ilk olarak bilgisayar incelemesi  ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır. Kısa bir vakit içinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Enes Batur; oyun, güldürü ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir. Sosyal medyada ün kazanan Enes Batur’un 6 milyonu aşkın takip edeni bulunmaktadır.

Enes Batur Ne İş Yapar?

Youtube yaşamına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır. Kısa bir vakit içinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Enes Batur; oyun, güldürü ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir. Toplumsal medyada ün kazanan Enes Batur’un 6 milyonu aşkın takip edeni bulunmaktadır.

Kısacası Enes Batur Youtuberlık yapmaktadır

Enes Batur Kaç Yaşındadır?

9 Nisan Perşembe Günü 1998 Tarihinde Dünyaya gelmiştir.

2023 Yıl Olarak 25 Yaşındadır.

Enes Batur – Biliyorum  Şarkısını Dinle Şarki Sözleri

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu