Biyografi

Fatma Büşra Ayaydın Kimdir?, Kaç Yaşinda, Eşi, Oynadığı Diziler

Fatma Büşra Ayaydın Kimdir?, Kaç Yaşinda, Eşi, Oynadığı Diziler, Büşra Ayaydın Tayanç Ayaydın kardeş mi, Kiminle evli Büşra Ayaydın eşi,

Bu yazımızda son dönemlerde adını sık sık duyduğumuz Fatma Büşra Ayaydın hakkındaki Fatma Büşra Ayaydın Kimdir? Kaç Yaşinda? Eşi, Oynadığı Diziler? Büşra Ayaydın Tayanç Ayaydın kardeş mi? Kiminle evli? Büşra Ayaydın eşi? tüm bu soruların yanıtlarını derledik. Gelin hep birlikte göz atalım.

Adını daha önce; En iyi Arkadaşım ve Kurtlar Vadisi dizileriyle; duyduğumuz ve yakın dönemde de tesettüre girmesiyle sık sık kendisinden söz ettiren. Fatma Büşra Ayaydın, Kurtlar Vadisi dizisinde; Çakır’ın kızı olarak Selvi karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Genç yaşına rağmen pek çok dizide rol alan başarılı oyuncu; tesettüre girmiş ve bu durum sebebiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Kendisinin 2 sene öncesinde namaza başladığını ve ardından da tesettüre girdiğini dile getiren.

Fatma Büşra Ayaydın hakkında pek çok sorunun cevabı merak ediliyor. Söz konusu sorular arasında Fatma Büşra Ayaydın nereli? Kaç yaşında? Fatma Büşra Ayaydın evli mi gibi sorular yer alıyor. Biz de bu yazımızda son dönemlerde adını sık sık duyduğumuz; Fatma Büşra Ayaydın hakkındaki tüm bu soruların yanıtlarını derledik. Gelin hep birlikte göz atalım.

Fatma Büşra Ayaydın Kimdir?

1994 yılında dünyaya gözlerini açan Fatma Büşra Ayaydın şu anda 30 yaşındadır. Lise yıllarında oyunculuk yapmaya başlayan genç oyuncu, birçok dizide rol alarak büyük başarılara imza attı. Ankara’da dünyaya gelen;  Ayaydın, Kurtlar Vadisi dizisinde de rol almış ve Çakır’ın kızı Selvi karakterine hayat vermiştir.

[saswp_tiny_multiple_faq headline-0=”h3″ question-0=”Fatma Büşra Ayaydın Hakkında Bilgiler” answer-0=”Fatma Büşra Ayaydın Kaç Yaşinda, Nereli, Boyu ve Kilosu, Doğum Tarihi” image-0=”” count=”1″ html=”true”]

Fatma Busra Ayaydin Kimdir
FatmaBusra Ayaydin Kimdir
 • Kaç Yaşinda : Şu anda 30 yaşındadır.
 • Aslen Nereli : Ankara,
 • Kilosu: 59 dur.
 • Boyu : 1.64 cm 
 • Doğum Tarihi : 18 Kasım 1994
 • Telefon Numarası Var Mi?: Herhangi bir Telefon numarası paylaşılmamıştır.

Fatma Büşra Ayaydın Kaç Yaşında?

18 Kasım 1994 yılında dünyaya gözlerini açan Ayaydın şu anda 30 yaşındadır.

Fatma Büşra Ayaydın Evli mi?

Genç yaşına rağmen pek çok dizide aldığı rollerden sonra tesettüre giren. Ayaydın, henüz dünya evine girmedi. Fatma Büşra Ayaydın eşi kimdir sorusu da sorulmaktadır ve kendisi şu ana kadar hiç evlilik yaşamamıştır.

Fatma Büşra Ayaydın Hangi Dizilerde Oynadı?

Pek çok dizi ile filmde rol alan; Fatma Büşra Ayaydın, bu dizilerde başarılı şekilde karakterleri canlandırmıştı.  Ayaydın oynadığı diziler arasında Canan, En İyi Arkadaşım, Hatırla Sevgili, Derman, Kurtlar Vadisi, Siccin 3 ve Mavi Rüya yer almaktadır.

[saswp_tiny_multiple_faq headline-0=”h3″ question-0=” Fatma Büşra Ayaydın oynadığı diziler” answer-0=”Siccin 3, Kurtlar Vadisi, , Selvi Derman, En İyi Arkadaşım,” image-0=”” count=”1″ html=”true”]

 • En İyi Arkadaşım,
 • Hatırla Sevgili,
 • Derman,
 • Kurtlar Vadisi,
 • Siccin 3,
 • Mavi Rüya,

Büşra Ayaydın Tayanç Ayaydın Kardeş mi?

Tayanç Ayaydın ile sadece soy isim benzerliği vardır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu