Biyografi

Fatma Kılıç Kırmızı Oje Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında

Fatma Kılıç Kırmızı Oje Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında TikTok da Yüksek kitlelere ulaşarak herkese kendinden bahsettiren Kırmızı Oje ( Fatma Kılıç) 2 Temmuz 1991 de İstanbul’da dünyaya geldi halen yaşamı İstanbul’da Yaşamını sürdüren Kırmızı Oje videolarının bir çoğunda İstanbul’da çekmektedir.

Fatma Kılıç Kırmızı Oje Kimdir? Biyografisi

Fatma Kılıç Kırmızı Oje Çekdiği videolar la ve marjinal duruşu ile Özellikle TikTok da Yüksek kitlelere ulaşarak herkese kendinden bahsettiren Kırmızı Oje ( Fatma Kılıç) 2 Temmuz 1991 de İstanbul’da dünyaya geldi halen yaşamı İstanbul’da sürdüren Kırmızı Oje videolarının bir çoğunda burada çekmekte. Kendisinden Tik tok dan haylice bahsettirsede Instagram ve Youtube da aynı kalite de videolar paylaşmakta bununla birlikte sevenleri hakkında bilgi toplama ihtiyacı duymakta bizde sizlerin sorularına cevap vermek amaçla bu makale de tüm sorularınıza cevap verdik.

Fatma Kılıç ( Kırmızı Oje) Nerde Yaşıyor ?

Fatma Kılıç Nerde Yaşıyor ? Sosyal Paylaşım platformlarında kırmızı oje olarak bilinen Fatma Kılıç fenomenimiz doğduğu şehir olan İstanbul dan ayrılmak istememek de ve hayatına bu şehirde devam ettirmektedir.

Fatma Kılıç’ın ( Kırmızı Oje) Yaşı Kaç ?

2 Temmuz 1991 yılında doğmuş olan Fenomenimiz Fatma Kılıç ( Kırmızı Oje ) 29 yaşındadır.

Fatma Kılıç’ın ( Kırmızı Oje) Burcu Ne ?

Fatma Kılıç’ın Burcu Ne ? Herkesin başlıca merak edilenler arasında burcu ne sorusu bulunmakta Kırmız Oje tam bir yengeç kadını yengeç kadını sevgi dolu şefkatli biri olmakla birlikte partnerlerine çok zor kalplerini açarlar ve kırılmak dan çok korkarlar.

Fatma Kılıç ( Kırmızı Oje) Evlimi ?

Fatma Kılıç Evlimi ? ( Kırmızı Oje) Şuan bekar olan fenomenimiz 2 çocuk annesidir ve çocuklarının babasından boşanmıştır.

Fatma Kılıç’ın ( Kırmızı Oje) Sevgilisi ?

Fatma Kılıç’ın ( Kırmızı Oje) Sevgilisi ? Aşk hayatında biraz karmaşık olan Kırmızı Oje kendisi gibi Tiktok fenomeni olan Doğanay Oğuz ile bir süreli birliktelik yaşadı ancak bir süre sonra ayrılmışlardır.

Fatma Kılıç’ın ( Kırmızı Oje) Boyu Ve Kilosu ?

Fatma Kılıç ( Kırmızı Oje) 52 kg ağrılı olan fenomenimiz 165 cm boyundadır.

Fatma Kılıç’ın(Kırmızı Oje) Memleketi ?

Doğduğu ve şuanda yaşadığı ilimiz olan İstanbul Kırmızı Ojenin memleketi.

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kimdir? Kaç Kilo, Yaşi, Sevgilisi Var Mi?

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kimdir? Kaç Kilo, Yaşi, Sevgilisi Var Mi?

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu