Biyografi

Nur Viral Kimdir? Hayati Hakkında Bilgi

Nur Viral Kimdir? Radyo ve TV sunucusu olan Nur Viral Sağlık programları sunmaktadır ilk olarak Tatlıses TV de Hayat Ağacı programını sunmuştur daha sonra sırası ile Kanal7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV bir çok kanalda yemek ve sağlık programı sunmuştur. Şuanda Nur Viral Hafta içi saat 11  de Beyaz Tv de Hayatta Her Şey Var programını sunmaktadır ve sunmuş olduğu kadın kuşağı programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Nur Viral Kimdir? Biyografisi

13 mayıs 1975  tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel sunucunun burcu ise Boğadır Boyu 1.73 cm  Kilosu ise 59 dur. Eğitim hayatını ise İstanbul’da Tamamlamıştır. 1993 yılında yayın hayatına başlayan başarılı sunucu bir çok radyo kanallarında sunuculuk  ve yayın yönetmenliği görevini başarı ile yapmıştır.

Bellona ile reklam anlaşması sonra eren Seval samın yerine Başarılı sunucu  Nur Viral ile anlaşma sağlayarak yeni reklam yüzü olmuştur.

Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan in Ekonomi baş danışmanı olan Cemil Ertem ile 2016 yılında Roma Büyükelçiliğinde dünya evine girmiştir.

Nur Viral Kaç Doğumlu, Kaç Yaşında?

13 mayıs 1975  tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 45 yaşındadır.( 45 yıl 7 ay 23 gün)   ve Boğa burcudur.

Nur Viral Kimle Evlendi?

Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan in Ekonomi baş danışmanı olan Cemil Ertem ile 2016 yılında Roma Büyükelçiliğinde dünya evine girmiştir.

Nur Viral ve Cemil Ertem

Başarılı Sunucu Nur Viral ve Cemil Ertem ile 2016 yılında Roma Büyükelçiliğinde dünya evine girmiştir. Daha sonra bu çiftin evliliği 9 temmuz 2019 da anlaşarak boşanmışlardır.

Nur Viral Boyu ve Kilosu?

Güzel Sunucunun Boyu 1.73 cm  Kilosu ise 59 dur.

Nur Viral Hayatta Herşey Var Whatsapp Numarası (İletişim)

Nur Viral Hafta içi saat 11  de Beyaz Tv de Hayatta Her Şey Var programını sunmaktadır ve sunmuş olduğu kadın kuşağı programının sunuculuğunu yaptığı Whatsapp Numarası 0212 333 33 70 – 0212 333 33 71

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu