Biyografi

Saç Ekimi Uzmanı Doktor Serkan Aygın Kimdir?

Doktor Serkan Aygın Kimdir?,dr serkan aygin,serkan aygın klinik Doktor Serkan Aygın saç ekiminde dünyada ilk sıralarda yer ediniyor. Fransa’da 2019 senesinde Avrupa’nın En İyi Saç Ekim Doktoru Ödülü’nü alan Aygın, İspanya’da düzenlenen La Razon – VD VİAJES Turizm Ödüllerinde 2019 senesinde en iyi sağlık turizmi ödülünün de sahibi oldu.Türkiye’de saç ekimi gerçekleştiren ilk ekiplerden birinde yer edinen Doktor Serkan Aygın, 1996 yılından itibaren saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde (Çapa) Tıp alanında Lisans derecesini aldı. Hem Klinik Farmakoloji hem de Dermatoloji alanında Yüksek Lisans yapmış oldu.

Doktor Serkan Aygın Kimdir?

Türkiye’de saç ekimi gerçekleştiren ilk ekiplerden birinde yer edinen Dr. Serkan Aygın, 1996 yılından itibaren bir tek saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir.Temel tıp eğitimini İstanbul Çapa Tıp fakültesinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesinde Klinik Farmakoloji Uzmanlık Eğitimini, Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji ve Saç hastalıkları polikliniğinde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır.

İlk yıllarda FUT tekniğini kullanarak saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir. İlerleyen yıllarda ve halen tüm dünyada çoğunlukla kullanılan FUE tekniğini ilk uygulayan doktorlarından biridir.

Doktor Serkan Aygın Kimdir
Doktor Serkan Aygın Kimdir

Doktor Serkan Aygın Hakkında Yorumlar

İnternet ve sosyal Medya sitelerinde yaptığımız araştırmalara bakılırsa herhangi bir olumsuz yoruma rastlanmamıştır .Doktor Serkan Aygın Resmi web sitesindeki yorumların genelde olumlu olduğu gözlenmiştir.

Kaynak Tıklayarak Yorumlari Okuyabilirsiniz.

Doktor Serkan Aygın Şikayet

Şikayetvar ,sözlük ve saç ekim forumlarina baktıgımız zaman genel anlamda saç ektirmek isteyenlerin randevu alırken sorun çektikleri belirtilmiştir.

Kaynak: https://drserkanaygin.com/tr/doktor-serkan-aygin

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu