Biyografi

Ali Ece Kimdir? Neden Bandana Takıyor? Bandanasız Hali

Ali Ece Neden Bandana Takıyor? Ali Ece Bandanasız Hali,

Bu yazımızda Ali Ece Kimdir? Neden Bandana Takıyor? Ali Ece Bandanasız Hali, gibi en çok merak edilen soruların cevapları yer almaktadır. Ali Ece hakkında merak edilenler, hayati hakkında bilgiler biyografi bölümümüzde yer almaktadır.

Türk Müzisyen ve Yazar. Ayak Oyunlarından, Akıl Oyunlarına Futbol, isimli kitabın yazarı ve Azize’ye 12 Ağıt. Ayın En Güzel Hali romanlarının yazarı olarak da bilinmektedir. Genelde Futbol gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Ali Ece sevenleri tarafından Kimdir? Saçına neden Bandana Takıyor , Bandananız hali gibi sorular merak konusu oldu.

Ali Ece Kimdir?

Bir çok kanalda spor yorumculuğu yapan başarılı yorumcu en son TRT Spor(1) ‘da spor yorumculuğu yapmaktadır.

  • Kaç Yaşinda: 2024 yılı itibari ile 47 yaşında
  • Doğum Tarihi: 20/01/1977 
  • Evlimi?: Sinen Ece İle 2011 yılında Evlendi.
  • Aslen Nereli:  İstanbul 
  • Hangi Takımı Tutuyor: Türkiye’den Beşiktaş  ve İngiltere’den Liverpool takımını tutmaktadır.
Ali Ece
Ali Ece

Spor dünyasının önde gelen isimleri arasında bulunan ve yorumları ile ekranların vazgeçilmez isimleri arasında bulunan ülkemizdeki en başarılı spor yorumcularındandır. Bir zaman SKY Türk kanalında Total Futbol programında sunuculuk yapmış. Ayrıyeten Lig TV kanalında futbol programında yer almıştır. 5 sene TRT Spor kanalında spor yorumculuğu yapan Ali Ece sonrasında NTV Spor ve Hürriyet Gazetesinde yer almıştır.

Günümüzde Fanatik Gazetesinde yazmaktadır. Senem Ece ile evli olan spor yorumcusu, müzisyen ve yazar Ali Ece 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Ali Ece Kaç Yaşinda?

20 Ocak 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen spor yorumcusu, müzisyen ve yazar olan Ali ece  2024 yılı itibari ile 47 Yaşindadir.

Ali Ece Evlimi ?

2011 senesinde Senem Ece ile evlenen başarılı yorumcunun Lal isminde bir kızı vardır.

Ali Ece Hangi Takımı Tutuyor?

Spor dünyasının en tanınan isimlerinden biri olan spor yorumcusu, müzisyen ve yazar  Ali ecenin fanatik Beşiktaş taraftarı olduğu bilinmektedir.

Ali Ece Neden Bandana Takıyor?

Spor gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken spor dünyasının en önemli isimlerinden biri olan futbol hakkındaki yorumlari ile dikkatleri üzerine çeken Ali Ece, saçının üst kısmındaki kelliğin görünmemesi için bere ya da  bandana taktiği bilinmektedir.

Ali Ece Bandanasız yada Beresiz Hali

Hiç çıkarmadığı bandanasıyla akıllarda yer edinen usta spor yorumcusunu bandanasız görmek oldukça zor. Nikâhında bile bandanalı olan Ecenin bir tane bandanasız fotoğrafını sizlerle paylaşıyoruz. İşte Ali Ece’nin bandanasız fotoğrafı ;

ali ece bandanasiz resmi
ali ece bandanasız resmi

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu