Ece Mumay Kimdir? Biyografisi

Ece Mumay Kimdir? BiyografisiEce Mumay Kimdir? Biyografisi

Ece Mumay Kimdir? Biyografisi,Ece Mumay aslen nerelidir,Ece Mumay babası Nereli, Sosyal Medyayi aktif kullanan Ece Mumay  Youtube de soyledigi sarkilar ve Danslariyla  ile popüler olan ve sesiyle herkesi etkileyen Yotube üzerinde seslendirdiği “ax pişti te yar” isimli kürtçe ve türkçe karışımı şarkı youtubede ve sosyal medya sitelerinde milyonlarca izlemeye ulaşmiştir. Daha Sonra sarkilari Ece Mumay Kalbimin Tek Sahibine,Ece Mumay Şarkıları,Ece Mumay – Galaksi,Ece Mumay – Vazgeç Gönül sarkilari ile güzel sesli sanatçı milyonlarca izlenme almistir.Peki Ece Mumay kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, aslen kürt mü, evli mi,

Ece Mumay Kimdir?

Ece Mumay 12 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Aslen Siirtli olduğunu kendisi tik tok videolarinda defalarca gündeme getirmiştir Ece mumay, 8 yaşında gitar çalmaya başlayan Ece Mumay çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe büyümüştür.Lise eğitimini İTÜ Konservatuarı’nda okumuş üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda bitirmiştir.Ece Mumay, iyi derecede İngilizce, Almanca orta derecede ise İspanyolca bilmektedir.

Ece Mumay  Youtube Kanali Hakkında

Ünlü Sanatçi İrem Derici’nin “Kalbimin Tek Sahibine” şarkısına klip çekmiştir ve Twitter ve sosyal medya hesabında paylaşmıştır. O Klip Ece Mumay için hayatının En İyi Anlarindan Bir tanesi olmuştur..Kalbimin Tek Sahibine klibi  sayesinde hayran kitlesini arttırma saglamistir ve  bu olay İrem Derici’nin de dikkatini çekmiştir.Özellikle Youtube’da açtığı kanal ile  ünlü sanatçıların bestelerini yorumlayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ece Mumay’ın ayrıca kendisine ait olan single’ı “Belki Bir Gün”, dijital müzik platformlarında yayınlanmaya başlamıştır.Ece Mumay Youtube’un Türkiye’de en çok tıklanan üç isminden biri olmuştur.

Ece Mumay Aslen Nerelidir?

Ece Mumay 12 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Aslen Siirtli olduğunu kendisi tik tok videolarinda söylemiştir.

Ece Mumay Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ece Mumay 12 Ağustos 1998 Dünyaya gelmiştir. Aslen Siirtli oldugu bilinmektedir. Ece Mumayin Yaşi İse 22 dir. Ece Mumay Boyu 1.65 kilosu ise 56 dir.  Ece Mumay Bekardir.

Ece Mumay Kürtçe Şarkisi

Youtube üzerinde seslendirdiği “ax pişti te yar” isimli kürtçe ve türkçe karışımı şarkı youtubede ve sosyal medya sitelerinde milyonlarca izlemeye ulaşmiştir

Ece Mumay – Ax Pişti Te Yar

Ece Mumay ın, Darkin Dark Music İsmiyle yayınlanan “Ax Pişti Te Yar şarkısı

Ece Mumay Siirtli mi

Evet. Genelde Tik Tok videolarinda Ece Mumay memleketi siirtli olarak belirtmiştir.

Ece Mumay Ailesi Nereli

Ece Mumay Ailesi hakkında genel bir bilgi bulunmamaktadir. Kendisinin siirtli oldugu  bilinmektedir.

Ece Mumay Şarkıları Nelerdir?

Ece Mumay Galaksi

Ece Mumay Galaksi Sarkisi 2 ayda Youtube kanalında  79 Mn görüntülemeye sahip olmuştur.

Ece Mumay – Uçurtma

Ece Mumay – Uçurtma sarkisi 11 ayda Youtube kanalında  30 Mn görüntülemeye sahip olmuştur.

Ece Mumay – Senden Sonra

Ece Mumay – Senden Sonra sarkisi 6 ayda Youtube kanalında 6.7 Mn görüntülemeye sahip olmuştur.

Ece Mumay – Bılı bende (Kürtçe)

Ece mumay Kalbimin Tek Sahibine

İrem Derici’nin “Kalbimin Tek Sahibine” şarkisi ile üne kavuşan güzel sesli sanatçı Ece Mumay 

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir