Biyografi

Doğanay Oğuz (Deliyiz.46) Tiktok Fenomeni Kimdir?

Doğanay Oğuz namı diğer Deliyiz.46 Tiktok fenomeni kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Var mı, boyu ve kilosu ? gibi soruları sizler için büyük hayran kitlesine sahip olan Doğanay Oğuz’un hayat hikayesini bu makalemizde sizlere paylaştık.

Doğanay Oğuz Kimdir? Biyografisi

Doğanay Oğuz Iğdır da 2001 yılında dünyaya gözlerini açtı ilk video hayatına Youtube ile başladı zamanında Adana, İstanbul, Ankara gibi şehirlerin belalı sokaklarına giderek videolar çeken Doğanay Oğuz çektiği samimi ve eğlenceli videolarla dikkat çekmeye başlamıştı Youtube ye devam ederken TikTok çılgınlığının başlamasıyla Doğanay Oğuz TikTok da Playback, dans ve ağır çekim videolarıyla hayliyle dikkat çeken Doğanay Oğuz TikTok’ da büyük bir kitleye hitap etmektedir. Öğleki TikTok’da 5M takipçisi 184.2M beğenmesi bulunmaktadır. Sadece Tiktok da aktif olmayan Doğanay Oğuz Youtube’da 565bin abonesi bulunmaktadır. Peki Sosyal paylaşım platformlarında nasıl ortada ciddi sayılabilecek bir kitleye sahip olan Doğanay Oğuz 277 bin takipçisi bulunmaktadır. Bu sayılar her geçen gün değişmekte ancak en güncel durumlarını sizlerle paylaştık.

Doğanay Oğuz Kaç Yaşında ?

Doğanay Oğuz’un yaşı en çok merak edilen sorular arasında görünüş bakımından oldukça olgun duran TikTok Fenomeni 2001 doğumludur 2020 itibaren 19 yaşındadır.

Doğanay Oğuz Burcu ?

Doğanay Oğuz’un burcu hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Herhangi bir değişikliler söz konusu olduğunda ekleme yapacağız.

Doğanay Oğuz Boyu Ve Kilosu ?

Doğanay Oğuz çektiği videolarda oldukça fit bir vücudu olduğunu gizlememekte ve bundan kaynaklı olarak düzenli bir beslenme programı ve spor yaptığı çok açık boyu 1.70 cm boyu ve 60 kg ağırlığı var Doğanay Oğuz’un

Doğanay Oğuz Sevgilisi ?

Doğanay Oğuzun bir kaç ilişkisi olduğu bazı kaynaklarda belirtilmektedir. Ancak Kırmızı Oje ile bir ara sevgili oldukları daha sonra ayrıldıkları belirtilmiştir.

Doğanay Oğuz Aslen Nereli ?

Doğanay Oğuz 2001 yılında Iğdır da Dünyaya gelmiştir Aslen Iğdırlıdır.

Doğanay Oğuz Öğrenim Hayatı ?

Doğanay Oğuz hakkında yaptığımız araştırmada kesin bir bilgiye ulaşamamakla birlikte Üniversite hayatına devam ettiğini öğrendik.

Doğanay Oğuz Mesleği ?

Öğrenim hayatına devam eden Doğanay Oğuz gelirini TikTok ve Youtube dan karşılamaktadır.

Doğanay Oğuz Nerede Yasamaktadır?

Doğanay Oğuz (Deliyiz.46) bir videosunda hayatını İstanbul Kuştepe’de sürdürdüğünü belirtmiş olsada  bazı bilgilere göre ise Ankara’da yaşadığı belirtilmektedir.

Doğanay Oğuz’un Telefon Numarası

Maalesef Doğanay Oğuz’un Telefon Numarasına ulaşma imkânımız yoktur. Kendisi ile iletişim kurmak için  İnstagram , Tiktok , Youtube ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca  İnstagram , Tiktok , Youtube  hesaplarını takip ederek olabilirsiniz.

Doğanay Oğuz’un Annesi , Babası Ailesi

Maalesef Doğanay Oğuz’un Ailesi hakkında herhangi bi bilgiye ulaşılamamıştır.

Doğanay Oğuz Sevgilisi Kırmızı Oje

Doğanay Oğuzun bir kaç ilişkisi olduğu bazı kaynaklarda belirtilmektedir. Ancak Kırmızı Oje ile bir ara sevgili oldukları daha sonra ayrıldıkları belirtilmiştir.

 

Doğanay Oğuz Kavga Videoları

Doğanay Oğuz İstanbul, Adana, Diyarbakır ve Ankara gibi bir çok ilin en tehlikeli sokaklarını gezerek takipçileri için kavga videoları hazırlayıp yayınlamaktadır.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu