Biyografi

Hailey Eylül Sani Hakkında Bilgiler? Kaç Kilo,Kaç Yaşinda?

Hailey Eylül Sani Kimdir? Yurt dışında yaşayan ve Son günlerde öne çıkan ve hakkında bir çok şey merak edilen genç sosyal medya fenomenidir. Ünlü genç sosyal medya fenomeni olan Hailey Eylül Sani nin gercek adi Eylül Sani‘dir.Yaşamını Amerika Los Angeles’ta devam ettirmektedir. Hailey Eylül Sani Hakkında Bilgiler Anne ve babası Türk’tür ve Uzun süre İzmirde Yaşamişlardir. Hailey Eylül Sani Annesinin İsmi Melike Sani’dir Babasnin ismi ise Cengiz Sanidir.Hailey Eylül Saninin Babasi Ve Annesi Los Angeles’ta küçük bir işletme işletmektedir. Hailey Eylül Sani Youtube kanalında güzellik, moda, yaşam, sağlık ,sohbet ve makyaj gibi konular ile ilgi videolar paylaşımı yapmaktadir.

Hailey Eylül Sani Kimdir?

Hailey Eylül Sani nin gercek adi Eylül Sani’dir.Hailey Eylül Sani 2000 yılının 18 Ekim tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir ve şu anda 20 yaşındadır Terazi burcudur. Eylül Sani 6 yaşına kadar İzmirde Yaşamiştir 6 yaşından sonra Amerikaya gitmiştir ve  daha sonra Türkiye’ye gelip Orta okul ve lise eğitiminin bir kısmını Türkiye de tamamladığını belirtmiştir.Hailey Eylül Sanini birde kız kardeşi bulunmaktadir Kardeşinin ismi ise Nil Sani’dir.Genç Fenomenin Kardeşinide kendisi gibi youtuberlik yapmaktadir. Hailey Eylül Sani Youtube kanalında güzellik, moda, yaşam, sağlık ,sohbet ve makyaj gibi konular ile ilgi videolar ve vlog paylaşımı yapmaktadir.

Hailey Eylül Sani Kimdir
Hailey Eylül Sani Kimdir

Hailey Eylül Sani Kaç Yaşında?

Hailey Eylül Sani 2000 yılının 18 Ekim tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir ve şu anda 20 yaşındadır.

Hailey Eylül Sani Burçu Nedir?

Hailey Eylül Sani  18 Ekim tarihinde Dünyaya gelmiştir ve Terazi burcudur.

Hailey Eylül Sani Boyu?

Hailey Eylül Sani Nin boyu 1.63 cm’dir.

Hailey Eylül Sani Kilosu

Hailey Eylül Sani 50 -52 kilo arasi oldugu belirtilmiştir.

Hailey Eylül Sani Sevgilisi Var mı?

Hailey Eylül Sani sevgilisi olmadığını belirtmiştir.

Hailey Eylül Sani Youtube Video Kanalı?

Youtube Kanalından güzellik, moda, sağlıklı yaşam, eğlenceli sohbet ve makyaj gibi  videola çekip yayınlar yapmaktadır. Hailey Eylül Sani Youtube Video Kanalında 716 Bin civarında takipçisi olan Hailey Sani ayrıca Youtuber Aaliyah Rouse’un kanalınada üyeliği bulunmaktadir. Hailey Eylül Sani İlk Youtube kanalında video paylaşımını 12 yaşında yaptığı belirtilmiştir.

Hailey Eylül Sani Eğitimi?

Eylül Sani 6 yaşına kadar İzmirde Yaşamiştir 6 yaşından sonra Amerikaya gitmiştir ve  daha sonra Türkiye’ye gelip Orta okul ve lise eğitiminin bir kısmını Türkiye de tamamladığını belirtmiştir.Girmiş oldugu Teog sınavından ise iyi bir başarı elde etmiş ve 483 puan almıştır. Hailey Eylül Sani Üniversite eğitimini Amerikada sürdürmektedir ve iletişim bölümünü okumaktadir.Dil olarak İngilizce dışında Fransızcayı çok iyi konuşabilen Sani ileriki yasamini Parisde sürdürmek istemektedir.

Melike Sani Kimdir? Yaşi

Hailey Eylül Sani ve Kardeşi Nil Sani Nin Annesidir ve Melike Sani yaşi bilinmemektedir.

Hailey Eylül Sani sakız Reklamı

Hailey Eylül Sani  Extra Gum Sakız reklaminda oynamistir. 27 ekim 2019 yılında

Hailey Eylül Sani Aslen Nereli?

Hailey Eylül Sani Yaşamını Amerika Los Angeles’ta devam ettirmektedir. Hailey Eylül Sani Hakkında Bilgiler Anne ve babası Türk’tür ve Uzun süre İzmirde Yaşamişlardir.

 

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu