Biyografi

Eda Sakız TikTok Fenomeni Kimdir? Kaç Yaşında, Doğum Tarihi

Eda Sakız TikTok Fenomeni TikTok ve Youtube gibi sosyal paylaşım platformlarında videolar paylaşarak fenomen olan Eda Sakız 1999 yılında Mersinde dünyaya gelmiştir. Son zamanlarda yaptığı işlerden çok ortaya çıkan ses kaydı ile çok fazla araştırılmaya başlanmıştır. Bizde siz takipçilerinin sorularını cevaplamak için makalemizde tüm sorularınıza cevap verdik.

Eda Sakız Kimdir? (Hayatı)

1999 yılında Mersinde dünyaya geldi 5 yıl kadar bir süre Mersin’de bir otelde barmen olarak çalışan Eda Sakız TikTok programıyla tanıştıktan sonra belirli miktarda getiriye ulaşınca işini bırakıp. Kendini tamamen TikTok sosyal paylaşım programına verdi. Sonrasında memleketinden İstanbul’a taşındı. Neden İstanbul sorusuna ise hayallerime giden yolun İstanbul’dan geçtiğini düşünüyorum dediği bilinmektedir. Şuanda İstanbul’da yaşamını devam ettirmektedir. TikTok ve Youtube de oldukça takipçisi bulunan Eda Sakız TikTok da 2.6 milyon takipçisi 177.8 milyon beğenisi bulunmaktadır. Öyleki Youtube de 285 bin Abonesi bulunmaktadır. Youtube de bulunan abone sayısına rağmen son zamanlarda videoları 1 milyon ve üstünde izlenmektedir.

Eda Sakız Kaç Yaşında?

Eda Sakız Yaşı hakkında en çok merak edilen sorular arasında yaşı var sizlerin en çok merak ettiği sorunun cevabı 1999 yılında dünyaya geldi ve şuanda 25 yaşındadır.

Eda Sakız Boyu Ve kilosu?

Ünlü TikTok fenomenin boyu ve kilosu yaşından sonra en çok merak edilenler arasındadır. Boyu 168 cm kilosu 60 kg ağırlığındadır.

Eda Sakız Sevgilisi?

Eda Sakız hakkında en çok merak edilen ve google da araştırılan soru sevgilisi kim bir kaç kişi ile zamanında ismi geçmiş olan Eda Sakız şuanda sevgilisi ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Eda Sakız Aslen Nereli?

Eda Sakız aslen Mersinli’dir.

Eda Sakız Hangi Burç?

Eda Sakız burcu Aslan’dır.

Eda Sakız Youtube Kanalı

Eda Sakız’ın kendi adına bir Youtube kanalı vardır. 400 bin aboneye sahiptir.

Eda Sakız Instagram Hesabı

Eda Sakız’ın edasakiz33 adlı Instagram hesabı Ocak 2024 itibarıyla 1 Mn takipçiye sahiptir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu