Biyografi

Onur Sermik Kimdir? Biyografisi

Onur Sermik oynadığı Diziler, Onur Sermik hangi dizilerde oynadı,  Onur Sermik aslen nereli,  tiktok ne kadar kazanıyor?

Genç oyuncu Onur Sermik 1991 doğumlu olup  İstanbul’da dünyaya gelmiştir. ve Aslen Kırım Tatarıdır. Başarılı Oyuncu İlkokulu ve Ortaokulu İstanbul’da Liseyi gene İstanbul Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Ayrica 15 yaşında iken Sadri Alışık Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır . Peki Onur Sermik oynadığı Diziler, hangi dizilerde oynadı,  aslen nereli,  tiktok ne kadar kazanıyor?

Onur Sermik Kimdir? Hayati Hakkında Bilgi

Genç oyuncu 1991 doğumlu olup  İstanbul’da dünyaya gelmiştir. ve Aslen Kırım Tatarıdır. İlkokulu ve Ortaokulu İstanbul’da Liseyi gene İstanbul Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

Eğitim hayatında öğretmenlerinin ayrım etmesi ile kendisini oyunculuk ve komedi bölümünde yönlendirmeleri ile  Sermik pek çok skeç ile tanınmayı başarmıştır.

Yeni dönemde TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Hangimiz Sevmedik adlı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Genç oyuncu 15 yaşında Sadri Alışık Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır.

Başarılı oyuncu Kendisini Tam vakitli oyuncu, yarı vakitli yeni kuşak komedyen, Stand-Up sanatçısı olarak tanımlamaktadır. Sermik aslen Kırım Tatarıdır, soy ismi Tatarca’da ateş manasına gelmektedir.

Onur Sermik Kimdir Hayati Hakkinda Bilgi
OnurSermik Kimdir Hayati Hakkinda Bilgi

Onur Sermik Aslen Nerelidir?

Başarılı Oyuncu Sermik aslen Kırım Tatarıdır, soy ismi Tatarca’da ateş manasına gelmektedir.

Onur Sermik Kaç Doğumlu ve Kaç Yaşindadir?

1991 doğumlu olan genç  oyuncu 30 yaşindir.

Onur Sermik Boyu ve Kilosu

Başarılı oyuncunun Boyu 1.86 cm , Kilosu ise 77 dir.

Onur Sermik Eğitim Hayati

İlkokulu ve Ortaokulu İstanbul’da Liseyi gene İstanbul Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Eğitim hayatında öğretmenlerinin ayrım etmesi ile kendisini oyunculuk ve komedi bölümünde yönlendirmeleri ile Onur Sermik pek çok skeç ile tanınmayı başarmıştır.

Yeni dönemde TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Hangimiz Sevmedik adlı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.  Başarılı oyuncu Sermik 15 yaşında Sadri Alışık Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır. Kendisini Tam vakitli oyuncu, yarı vakitli yeni kuşak komedyen, Stand-Up sanatçısı olarak tanımlamaktadır.

Onur Sermik Egitim Hayati
OnurSermik Egitim Hayati

Onur Sermik Oynadığı Diziler?

 • Kolej Rüyası (TV Dizisi 2021) (bıçkın delikanlısı)
 • Şeref Sözü (Komiser, TV Dizisi 2020)
 • Şampiyon (TV Dizisi 2019)
 • Kim Daha Mutlu? (Sinema Filmi 2019)
 • Cin-si Bozuk (Sinema Filmi 2019)
 • Hep Yek 3 Titrettin Beni (Sinema Filmi 2019)
 • Akıllara Seza (Hikmet, Sinema Filmi 2019)
 • Dalavere (Sinema Filmi 2018)
 • Çocuklar Duymasın (Mert, TV Dizisi 2018)
 • Hangimiz Sevmedik (Halit Güney, TV Dizisi 2016)
 • Pamuk Prens (Senarist Onur, Sinema Filmi 2016)
 • Ne Münasebet (TV Dizisi 2015)
 • Doksanlar (Alper, TV Dizisi 2013)
 • Kaçış (Kısa Film 2008)

Onur Sermik Oynadığı Lise Dizisi?

Kolej rüyası dizisinde lisede okuyan eğitim gören bir grup gencin yaşadığı maceralar konu edilmektedir. Bu dizide öğrencilerin beraberinde öğretmenler de yer almaktadır. Ayrica öğrencilerin, öğretmenleri ile olan ilişkileri ve etkinlikleri maceraları bu dizide anlatılmaktadır.

Netflix ile görüşüldüğü bildirildi. Kolej rüyası dizisi ile Netflix anlaşırsa dizi yakın vakitte Netflix platformlarında yayınlanacaktır.

Onur Sermik Tiktok Canlı Yayın

Başarılı oyuncu Tiktokta  476.9K Takipçisi ve 3.7M Beğenisi bulunmaktadır. Ayrica oyun Onur Sermik her gün gece  saat 00.00  da canlı yayın yapmaktadır.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu