Biyografi

Şule Aydın’ın Eşi Levent Yalçın Kimdir?

Halk TV, Türkiye’nin önde gelen haber kanallarından biri olarak bilinmektedir. Bu kanalın önemli sunucularından biri de Şule Aydın’dır. Peki, Şule Aydın kimdir?, Evli Mi, Eşi Levent Yalçın Kimdir? detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Şule Aydın Kimdir? Kısaca

  • Adı Soyadı : Şule Aydın
  • Doğum Tarihi : Bilinmiyor
  • Kaç Yaşında : Bilinmiyor
  • Medeni Hali : Evli
  • Eşi Kim : Levent Yalçın
  • Memleket: Bilinmiyor
  • İşi: Halk Tv de Sunucu ve Gazeteci
  • Eğitim : Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunudur.
Sule Aydin Kimdir Kisaca
Sule Aydin Kimdir Kisaca

Şule Aydın, Halk TV’de program sunuculuğu yapmaktadır. Gazeteci ve yazar Şule Aydın, Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunu. Evli ve turizm alanında birçok kitap yazmıştır. Kitapları arasında “Kriz ve Stres Yönetimi”, “Turizm İşletmelerinde Çalışan İlişkileri Yönetimi” ve “Turizmde Güncel Konu ve Eğilimler” öne çıkar. Son kitabi ise “Turizm İşletmelerinde Çalışan İlişkileri Yönetimi”, Detay Yayıncılık – Akademik Kitaplar tarafından satışa sunulmuştur.

Şule Aydın Evli Mi?

Başarılı sunucu “Şule Aydın” evlidir ve eşinin Levent Yalçın oldugu bilinmektedir. Şule Aydın, YouTube ve Twitter hesaplarından aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır.. YouTube kanalında 100 bin abonesi bulunmaktadır. Özellikle “Tımarhanede Bu Hafta” isimli yayınlar yapmaktadır.

Şule Aydın’ın Eşi Levent Yalçın Kimdir?

Öncelikle Şule Aydın’ın Levent Yalçın ile evli olduğu bilgisi bir çok kaynakta belirtilmektedir. Ancak eşi Levent Yalçın hakkında elimizde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Eğer sizde bu konuda bilginiz varsa, lütfen yorum bölümünden bizimle paylaşın.

Diğer Yazılarımız

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu