Faydalı Bilgiler

Nesibe Aydın Kimdir?, Portal Nesibe Aydın Giriş 2023

Nesibe Aydın Okulları Yorum

Nesibe Aydın Kimdir? Aydın Portal Giriş; Aydın Lise matematik ve geometri öğretmenidir. Aydın Yayınları’nın sahibi Nesibe Aydın, daha sonra Nesibe Aydın Dersliklerini kurdu. 2016 yılında kendi adını taşıyan okulunu kurdu. İlk olarak Konya ve Antalya’da açılmıştır. Nesibe Aydın Okulu öğrencilerinin merak ettiği konulardan biri de portala giriş ekranı. Nesibe Aydın Okulu portal giriş hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Nesibe Aydın Kimdir?

Aydın lise matematik ve geometri öğretmenidir. Babasının görevi nedeniyle ilk, orta ve lise eğitimini Türkiye’nin birçok farklı ilinde tamamladı. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Matematik Fakültesi’nde tamamladıktan sonra özel sektörde lise matematik ve geometri öğretmeni olarak iş hayatına başladı.

Nesibe Aydin Okullari
Nesibe Aydin Okullari

1984 yılında eşiyle birlikte Aydın Kitap Etütleri Yayınevi’ni kuran Nesibe Aydın’ın ilk kitabı yaklaşık otuz yıldır okullarda kaynak olarak kullanılıyor. Nesibe Aydın kitap çalışmalarına devam ederek 1998 yılında Ankara Kızılay’da Nesibe Aydın Dersliklerini kurdu. 2016-2017 yılları arasında Konya ve Antalya’da kendi adını taşıyan okul açılmıştır.

Nesibe Aydın Nereli?, Kaç Yaşında?

Ankara’da doğdu ve lise matematik ve geometri öğretmeni. Öğretmenlik mesleğine özel sektörde matematik öğretmeni olarak başladı. İlk kitabını 1984 yılında henüz 26 yaşındayken yayınladığı belirtilmektedir.

Nesibe Aydın Okullarının Sahibi Kim?

1984 yılında Aydın Yayıncılık’ı kuran Nesibe Aydın, 1997 yılında Nesibe Aydın Dershanesi’ni kendi adıyla eğitim sektörüne kazandırdı. Aydın, 2008-2009 eğitim öğretim yılında Nesibe Aydın Koleji projesini yürütmüştür.

Nesibe Aydın Portal Giriş 2023

Nesibe Aydın okuluna devam eden öğrenciler Nesibe Aydın (nesibeaydin.com.tr) linkine tıklayarak portala ulaşabilirler. Tüm işlemlerini buradan yapabilirler. Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Portal sayfasını ziyaret ederek geçici olarak ilk şifrenizi alabilirsiniz.

Nesibe Aydin Portal
Nesibe Aydin Portal

Nesibe Aydın Öğrenci Portal Giriş

Nesibe Aydın Okulu’nda anaokulundan liseye kadar dersler bulunmaktadır. Nesibe Aydın Okullarının amacı evrensel değerleri benimseyerek yaratıcı ve sorumluluk sahibi gençler yetiştirmektir. Bilim, sanat ve spor ön plandadır. 7 ilde okulu bulunan Nesibe Aydın Okulu’nun öğrenci ve velileri işlemlerini portal üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Nesibe Aydın Okulu öğrencileri portala giriş ekranını merak ediyor. Nesibe Aydın Okulu öğrencileri https://nesibeaydin.com.tr/ linkine tıklayarak kayıt olabilirler. Kullanıcı adı ve şifrelerini sisteme girerek “Öğrenci , Öğretmen girişi” seçeneğine tıklamaları gerekmektedir. Bu şekilde sisteme girebilirler.

Nesibe Aydın Portal Ön Kayıt Giriş

Nesibe Aydın Okulu’nda okumak isteyenler Nesibe Aydın Bursluluk Sınavlarına başvurabilirler. Nesibe Aydın Okulu’na başvurmak için ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt, sınav, etkinlik, kabile, seminer ve kayıt gerektiren her türlü işlem için ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön Kayıt ve Okula Giriş Bursu linkine tıklayarak ön kayıt formuna ulaşabilirsiniz. Sisteme T.C Kimlik numaranız ve aynı PIN kodu ile giriş yapabilirsiniz.

Nesibe Aydin Portal On Kayit
NesibeA ydin Portal On Kayit

Nesibe Aydın Okulları; Ankara, Konya, Antalya, Kocaeli, Mersin, Gaziantep ve Diyarbakır’da bulunan kampüsleri ile 8000’e yakın öğrenci – 1500’e yakın öğretmen ve yöneticiden oluşmaktadır. Anaokulu ve ilkokul çocukları bir ön konuşma ile kabul edilmektedir. Ön görüşmeler genellikle Ocak ayında başlar. Ortaokul, Anadolu lisesi ve fen lisesi öğrencileri Şubat ayının üçüncü haftasında yapılan burs sınavının ardından alınmaktadır. Sınavı geçemeyen öğrenciler kayıt olamaz. Herhangi bir bilgi veya sorununuz varsa 0 850 733 19 84 arayabilirsiniz.

Nesibe Aydın Bursluluk Sınavı

Nesibe Aydın Okulu’na kabul edilmek için bursluluk sınavını geçmeleri gerekir. Ortaokul ve lise öğrencilerinin kayıt yaptırabilmeleri için bursluluk sınavını geçmeleri ve başarılı olmaları gerekir. Okula giriş ve bursluluk sınavları Şubat ayının üçüncü haftasında yapılır. Sınavı geçemeyenler kayıt olamazlar. Mazeretli nedenlerle sınav günü gelemeyecek olursanız, telafi sınavına girersiniz. Bütünleme sınavlarına giren öğrenciler burs haklarını kaybederler ve sadece kayıt hakkı kazanırlar.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu