Faydalı Bilgiler

BtcTurk Hata Kodu 1001 Nedir? Çözümü

Btcturk Hata Kodu 1001,Btcturk Hata Kodu 1001 Nedir? Btcturk Hata Kodu 1001 Çözümü , BTCTURK Pro hata kodu 503

BtcTurk Türkiye’nin ilk kripto para alım satımı yapan platform uygulaması ve sitesidir . Kurulduğu günden beri kullanıcılarına güvenilir alış veriş gerçekleştiren sitenin pek çok üyesi ve kullanıcısı bulunmaktadır. Bu uygulama güvenlik  yönünden ileri düzeyde sistemle korunarak müşteri memnuniyetini gaye almıştır.

Ancak geçen günlerde siteye girişlerde Hata Kodu 1001 uyarısı alan kullanıcılar siteye bir ton şikâyet yazmışlardı. Bu yanılgı kodu 1001 nedeni kullanıcıların uygulama hatası yüzünden BtcTurk | PRO mobil uygulaması programını açamadıkları için yaşandığı belirtilmiştir.

BtcTurk Nedir?

BtcTurk, 1 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin ve kriptopara alış veriş platformudur. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en güvenilen hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda platformumuz ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve çoğu kere kere milletlerarası özgür denetleme şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

Türkiye’de yapmış olduğumuz yatırım ve anlaşmalar ile kullanıcılar; 7/24 Türk lirası ile kriptopara alım satımı yapabilir, istedikleri anda Türkiye’deki banka hesaplarına yahut anlaşmalı ödeme kuruluşlarına tabi cüzdanlarına Türk Lirası çekebilmektedir. 2013 yılından itibaren biriken deneyimlerimizi, 7/24 canlı dayanak veren uzman ekibimiz ile Türkiye’nin ilk ve en güvenilen kriptopara alış veriş platformu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

BtcTurk Hata Kodu 1001 Çözümü

Kripto para alım satımı yapan internet sitesinde platforma girişlerde kullanıcıların aldığı hata BtcTurk kodu 1001 kullanıcıların aplikasyon hatası yüzünden olduğu ifade edildi.

Site çalışanları kullanıcılarına verdiği bulguların arasında BtcTurk – PRO mobil uygulama programını kaldırıp tekrar kurduklarında programlamayı kolaylıkla kullanarak giriş yapabilecekleri belirtilmiştir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu