Faydalı Bilgiler

Kripto Para Kapanış Saati 2023 (Btc kapanış Saati)

Kripto Para Kapanış Saati 2023 (Btc kapanış Saati); Kripto para piyasası geleneksel borsadan farklı bir piyasadır. Dijital bir piyasa olduğu için günün her saatinde işlem yapabilirsiniz. Kripto para piyasası hakkında merak edilen soruların başında kripto kapanış saati 2022 sorgusu geliyor.

Tüm dünyada milyonlarca bilgisayarın aynı anda bağlı olduğu kripto borsasında kapanış saati Türkiye saati ile sabaha karşı 03.00’dır. Meridyen farkından kaynaklanan saat farkı nedeniyle bizde 03.00’da kapanan (yenilenen) kripto para borsası, İngiltere saati ile 00.00 olarak belirlenmiştir.

Bu saatte mum grafikleri kendini yeniler. Okuyucular tarafından merak edilen bir diğer soru da Kripto para 4 saatlik kapanış saatleri… Türkiye saati ile sabah 7.00’da başlayan dörder saatlik ara ile kapanma söz konusudur. Bitcoin açılış kapanış Saatleri içerisinde yatırımcılar farklı kripto borsalarında alım-satım işlemlerini yapabilirler.

Kripto Para Kapanış Saati 2023

  • 07.00 11.00
  • 11.00- 15.00
  • 15.00-19.00
  • 19.00-23.00
  • 23.00-03.00 saatleri arasında açık ve bu saatlerin başında sistem kendini yeniler.
Kripto Kapanis
Kripto Kapanis

Alım satım yapan yatırımcılar, hiçbir kısıtlama olmadan diledikleri zamanlarda işlem yapabilirler. Geleneksel borsada ise belirli açılış kapanış saatleri vardır ve bu süre zarfında işlem yapılamaz.

Kripto Para (Btc) Açılış Kapanış Saatleri

Binance ve Paribu gibi sitelerde ve kripto para alım satımına imkan sağlayan büyük bütçeli uluslararası şirketlerde meridyen farkına bağlı olarak kapanış saatleri İngiltere’de 00.00’a göre ayarlanır. Bu kapanışın yapılmasının tek nedeni mum grafiklerinin yenilenmesi içindir. Borsa kapanış saatinde işlem yapılabilir mi? Her gün 7/24 işlem yapılabilmektedir. Grafiklerde direnç ve destek seviyeleri yatırımcılar için güçlü ön görüler sağlar. Grafiklerin yenilenmesi bu nedenle önemlidir.

Kripto Para Acilis Kapanis Saatleri
Kripto Para Acilis Kapanis Saatleri
3.4/5 - (5 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu