Para KazanmaTeknoloji

Sıfır Komisyonla İşlem Yapma Fırsatı Sunan Kripto Para Platformu Mamoru

Sıfır Komisyonla İşlem Yapma Fırsatı Sunan Kripto Para Platformu Mamoru Türkiye’de

Türkiye, 4 milyona yakın yatırımcının dahil olduğu kripto para ekosistemi ile, dünyada en yüksek kripto para yatırımcısı oranına sahip ülkelerden ve küresel finans şirketlerinin ilgisini çekiyor. ABD ve Kanada’da kripto para borsası olarak lisanslı bir şekilde faaliyet göstermeyi hedefleyen Mamoru, Türkiye pazarına girdiğini açıkladı. 2020’de kurulmuş bir dijital varlık şirketi olan Mamoru, 100 milyon dolarlık varlık yönetimi ile dünyanın lider kuruluşlarından biri. Dünya üzerinde 15’in üzerinde ofisi ile hizmet verecek olan Mamoru Digital, blockchain ve piyasa yapıcılığı alanında deneyimli isimler tarafından kuruldu. Özel ve halka açık kripto para zincirlerinin yönetimi ve entegrasyonunda deneyimli Mamoru ekibi, geliştirdikleri kripto para borsasında sıfır komisyonla işlem yapmaya ek olarak, güvenli bir platformda yatırım yapmanın ayrıcalığını yaşatıyor.

Güçlü ve Güvenli Bir Borsa Deneyimi

Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra, Litecoin ve XLM gibi kripto paralarda alım satım imkanı sunan Mamoru, blockchain ve geleneksel finans dünyalarında deneyim sahibi isimlerin kurduğu bir şirket olarak, en güvenli ortamı yatırımcılara sağlıyor. Merkezi olmayan yapısının avantajı ile DDOS saldırılarına karşı güçlü bir borsa olan Mamoru’da, aynı zamanda yüksek güvenlikli şifreleme ile tüm varlıklar korunuyor. Mamoru’daki tüm yatırımlarınız her zaman güvence altında. Kurumsal yatırım şirketi arka planına sahip Mamoru, güveni ön planda tutan bir platform. Kayıt olduktan sonra, hesap bilgilerinizi doğrulamanız gereken platformda 5 farklı hesap düzeyi ve söz konusu ve en üst seviye hesaplar, cüzdan bakiyelerinden günlük 100 Bitcoin ya da 2 milyon TL para çekme limitine sahip.

Kripto Para Platformu Mamoru
Kripto Para Platformu Mamoru

En Popüler Kripto Paralarda Komisyonsuz İşlem

Kripto para yatırımlarına olan ilgi artarken, yatırımcıların en çok düşündüğü konular içinde komisyonlar geliyor. BTC, XRP (Ripple), Ada Coin, Avax Coin ya da CHZ Coin gibi kripto paralarda kazançlı işlemler yapmak için, düşük komisyon ödemek önemli bir avantaj. Spot piyasada coin alım satım işlemlerinde sıfır komisyon sunan bir kripto para borsası olan Mamoru, piyasa yapıcı komisyonunu almıyor. Hem bireysel yatırımcılar için hem de yüksek hacimde trade yapan profesyoneller için, güvenilir borsa Mamoru’nun komisyon almaması ciddi bir avantaj.

Sitede yer alan grafiklerde dilediğiniz kripto paranın fiyatını takip edebilir, TL çifti üzerinden satın alabilirsiniz. Para çekme ve para yatırma işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiği kripto para platformu, TRX ya da Avax gibi gelecek vaat eden kripto paralara yatırım yapmak isteyenlere hitap ediyor. Akıllı telefondan alım satım işlemleri için, Mamoru Google Play ya da App Store uygulamasını indirebilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu