Biyografi

Dinçer Azaphan Kimdir? Aslen Nereli ,Serveti ve Mal Varlığı

Dinçer Azaphan Kimdir? Aslen Nereli ,Serveti ve Mal Varlığı; Galatasaray Spor kulübüne yakınlığı ile bilinmekte Tunç Holding yönetim kurulu başkanı olan aynı zamanda babasından kalan Tunç Petrol ün sahibidir.

 Dinçer Azaphan Kimdir? Dinçer Azaphan Kim, Tunç Holding kimin, Tunç Holding ne iş yapar  ;Galatasaray Spor kulübüne yakınlığı ile bilinmektedir. Ayrıca Tunç Holding yönetim kurulu başkanı olan aynı zamanda babasından kalan Tunç Petrol ün sahibidir.

Beyaz TV de yayınlan Beyaz Futbol yorumcularından; Sinan Engin’in yakın arkadaşı olduğu bilinmekte bu sebepten. Beyaz Futbol da sürekli adı geçmekte ve selamlar iletilmektedir.

Galatasaray Spor kulübünde kongre üyeliği bulunmakta; Galatasaray maçlarını kaçırmamaktadır. Bu sebep den ötürü Galatasaray sevgisini her fırsatta belirtmiştir. Ayrıca su aralar başkanlık seçimi olduğundan dolayı Dinçer Azaphan kim olduğu ve Dinçer azaphan serveti merak edilmektedir.

DincerAzaphan Kimdir
DincerAzaphan Kimdir

İnstagram gibi sosyal medya uygulamaları aktif olarak kullanmakta ve bu platformda 820 Bin takipçisi bulunmaktadır. Uzun süredir gündemde olan ve ciddi anlamda seveni bulunan  Azaphan hakkında sevenleri tarafından merak edilenleri konu aldığımız bir makale yazmak istedik.

Dinçer Azaphan Kimdir ? Serveti

  • Aslen Nereli: Bayburt
  • Yaşadığı yer: İstanbul- Yeşilköy
  • Tuttuğu takım: Galatasaray

Başarılı iş adamı Galatasaray hayranlığı ile büyük bir beğeni toplamakta; Tunç Holding kimin, Tunç Holding ne iş yapar. Tunç Petrolü sahibi olan Tuncay Azap hanın oğlu olan Başarılı İş Adamı bir süre sonra Tunç Petrollerini sahibi olmuş ancak ablası Dilek Sarıkaya ile ortak olduğu belirtilmektedir.

Aynı zamanda Tunç Holding kimin Yönetim kurulu başkanı olan. Başarılı İş Adamı sıkı bir Galatasaray taraftarı aynı zamanda Galatasaray Yönetim kurulu üyeliğinde bulunmaktadır. Çok zor durumda kalmadıkça Galatasaray maçlarını kaçırmamaktadır.

Bu sebepten ötürü Galatasaray taraftarları tarafından oldukça sevilmekte ve saygı gösterilmektedir. Beyaz TV de yayınlanan Beyaz Futbol programında yorumculuk yapan. Sinan Engin ile yakın arkadaş olduğu bilinmekte. Öğleki her programda kendisine selam söylenmekte ve program içerinde konuşulmaktadır. Bazı konuşmalar arasında ilgi çekici olan bir durum konuşulmuştur.

DincerAzaphan Merak Edilen Serveti
DincerAzaphan Merak Edilen Serveti

Sinan Engin Dinçer Azaphan a 55 milyon çıksa ne yaparsın diye bir soru sormuş Azaphan Galatasaray’a İbrahimovic i alırım ifadesini kullanmış. Bunun üzerine Sinan Engin çıkmamada alabilir diye belirtmiştir.

Dinçer Azaphan Merak Edilen Serveti ve Mal Varlığı

Dinçer Azaphannın 2008 – 2009 yılındaki yıllık ciro miktarı 90 milyon TL olarak belirtilmiştir. Geçtiğimiz aylarda bir konuşmada günlük 90 – 100 bin litre petrol satışlarının olduğunu ve petrol ofislerine günlük 1000 araç giriş çıkışı olduğu belirtilmiştir.

Dinçer Azaphan Aslen Nereli ?

İş Adamı hakkında merak edilen soruların başında gelen sorularda sırada Aslen Nereli ? olduğu bulunmaktadır. Galatasaraylı iş adamı ve  Tunç Petrolün sahibi olan Azaphan Aslen Bayburtlu’dur.

Dinçer Azaphan Evlimi ?

İş hayatında oldukça başarılı olan  Azaphan evlimi soruları ile oldukça fazla Google arama motorunda aratılmış bizde sizler için cevapladık. Evet evli Duygu Helvacıoğlu ile bir evlilik geçirmiş anca 6 ay sürmüş ve ayrılmışlardır. Beyaz TV Haber müdürü olan Müge Dilek ile 2018 yılında dünya evine girmiştir.

Müge Dilek Azaphan Kimdir ?

Müge Dilek Azaphan Beyaz TV de Haber müdürlüğü yapmakta. Bunun yanı sıra  Azaphan ile 16 Aralık 2018 yılında evlenmişler ve evlilikleri hali hazırda devam etmektedir.

Dinçer Azaphan Hırsızlık ?

Bir süre önce evine sürekli giren hırsızların sebebiyle gündeme oturmuş uzun bir süre orada kalmıştır. Azaphan İstanbul Yeşil Köyde ikamet ettiği süre zarfında. Sürekli hırsızlık vakaları ile karşılaşıyor ve bu durumdan. Artık yaka silkmesine sebep oluyor bu durumun üst üste gelmesi sebebiyle. Bir çok haber kanalları ve sayfaları gündeme getirmiş ve uzun bir süre gündemde kalmasına sebep olmuştur.

Dinçer Azaphan Zayıflama ?

Bir süre önce zayıflama modası adında bir durum ortaya atılmış. Bir çok ünlü isim bu zayıflama modasına ayak uydurmuştur. O zamanlarda bu durumda Dinçer Azaphan da bir mide ameliyatı geçirerek tam olarak 35 kg kilo kaybetmiş. Bu modaya ayak uydurması sonucunda bir süre gündeme tekrar gelmiş ve çok konuşulmuştur.

Seren Serengil Dinçer Azaphan Çıkışı ?

Seren Serengil bundan 2 yıl öncesinde “siz pompacıyı ve benzinciyi petrolcü zannediyorsunuz ” olarak Dinçer Azaphan üzerine bir çıkışı olmuş ve o dönemde uzun bir süre konuşulmuştu.

Dinçer Azaphan İletişim

İnstagram ?

İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/dincerazaphan/?hl=tr

Müge Dilek Azaphan İnstagram ?

Müge Dilek Azaphan İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/mugeazaphan/

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu