Biyografi

Murat Boz Boyu Kilo 2024 – Doğru Cevap

Murat Boz Boyu Kilo 2024; Murat Boz son projeleriyle dikkatleri üzerine çekti. Şarkıcılığın ardından oyunculukta kendini gösteren Murat Boz, 2000’li yılların başında vokalistlikten para kazanmaya başladı, başlangıçta Emel Müftüoğlu’nun vokalisti olarak çalıştı. Murat Boz kimdir? Murat boz boyu kaç cm, kaç yaşında gibi sorularınız yazımızın devamında yer almaktadır.

Ünlü sanatçının hayranları Murat Boz’un boyunu, yaşını, eğitimi ve kariyeri gibi detayları inceliyor. İşte her adımıyla dikkat çeken Murat Boz’un bilinmeyenleri!

Murat Boz Kimdir? Biyografisi

Murat Boz, 7 Mart 1980’de. Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli İlçesi’nde evli çift. Ayşe Nedret ve Cafer Boz’un ilk çocukları Ali’den sonra dünyaya geldi. İki kardeştir, Ali isminde bir abisi vardır. İlk ve orta öğrenimini o ilçede tamamladıktan sonra annesi Boz’u müzik yarışmalarına göndererek güzel sanatlar okuluna hazırladı. 1995 yılında girdiği yetenek sınavlarını kazanan Murat Boz, 4 yıl yatılı kaldığı İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde okudu.

Murat Boz kimdir
Murat Boz kimdir

Okulda piyano ve keman dersleri aldı.1998 yılında Milliyet gazetesinin düzenlediği Liselerarası Müzik ve Halk Dansları Yarışması’nı kazandı ve daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Caz ​​Vokal Bölümü’ne katıldı. Bu okuldan mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarı’na başladı.

Tam AdıMurat Boz
Doğum YeriZonguldak
Kaç Yaşında/Doğum Tarihi42 Yaşında 7 Mart 1980 Doğumlu
Boy Kilo1.86 cm , Kilosu 76 kg
Ailesi(Anne Baba)Babası Cafer Boz, Annesi Nurten Boz
Murat Boz Kimdir?

Murat Boz Boyu Kaç Cm?

Evet hayranları tarafından en çok merak edilen soru murat boz boyu kaç cm yakışıklılığıyla hayranları tarafından ilgi gören Murat Bozun boyu 1.86 cm dir. Kilosu 76 kg’dır.

Murat Boz Kimdir Biyografisi
Murat Boz Kimdir Biyografisi
Boyu1.86 cm
Kilosu76 kg
Murat Boz Boy Kilo

Murat Boz Göz Rengi

Yakışıklı oyuncunun hangi göz renginde olduğu da çok merak ediliyor. Göz renginin ela olduğu bilinmektedir.

Murat Boz Serveti

Ünlü oyuncunun Serveti/Kazancı 5 milyon TL dir.

Murat Boz Kaç Kilo

Kilosu merak edilen Murat Boz’un 76 kg ağırlığında olduğu bilinmektedir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu