Biyografi

Sibil Çetinkaya Kimdir? Biyografisi

Sibil Çetinkaya Kimdir? kilosu Boyu ,Sevgilisi kimdir?, Bu yazımızda bu tarz soruların tüm cevaplarını bulabilirsiniz. İnstagram ve YouTube üzerinden şu ana kadar 160 video paylaşıp ve 167 b takipçisi olan  elde eden Sibil Çetinkaya hakkında birçok şey merak ediliyor. Özellikle Sibil Çetinkaya boy-kilo, yaş sevgilisi,dini,ikizi ve ailesi kullanıcılar tarafından çok ca merak edilenler arasında.

Sibil Çetinkaya, son zamanlarda sosyal medyanın yükselen trend lerde bulunan sosyal medya fenomenleri arasında İnstagram, Tiktok ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında ve youtube sitesinde videoları en çok izlenen arasinda bulunuyor.

Sibil Çetinkaya Kimdir?

10 mayıs 1994 yılında dünyaya gözlerini açan 26 yasindadir. Ve 3 kardeştir, ailenin ortanca çocuğudur. Boyu 1.73 cm, kilosu 58,59 , burcu ise boğadır. Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı güzel isim özellikle Youtube video kanalında kız kardeşi Jermin Çetinkaya ile birlikte de güncel videolar çekip takipçileri ile paylasim yapıyorlar. Sibil Çetinkaya’nın Narod isminde bir kız kardeşi vardır.

En sevdiği yiyeceğin tatlı olduğunu belirten Sibil Çetinkaya  ,İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Sosyal Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun olmuştur. Önce Radyoculuk eğitimi almış daha sonra radyoculuk sektörü yavaşladığı için Küçüklükten itibaren hayali olan oyunculuga ve sunuculuga adim atmistir. Sibil Çetinkaya bir süre İngiltere, Londra’da oyunculuk yapmış ancak daha sonra kendisini sunuculuk mecrası içerisinde bulmuştur.

Üniversite eğitiminin ardından, Acun ilicalinin Sahip oldugu TV8 kanalı iç yapımlarda çalışmış ve kamera arkasında deneyim kazanan güzel isim, “10 dakika” ve “Şehirde Sanat” gibi programlarda sunuculuk yapmıştır.

Sibil Çetinkaya Yaşı

Ünlü Youtuber ve sosyal medya fenomeni  Yaş olarak  10 mayıs 1994 doğumlu olup şu anda 26 yaşındadır.

Sibil Çetinkaya Boy Kilo

Sosyal Medya Fenomenin Boyu 1.73  Kilosu ise 58’dir En Zayif kilosunun ise 55 olduğunu belirtmiştir. Uzun Süredir kilosunun 40 li kilolara ve 45 li kilolara düşmediğini belirtmiştir.

Sibil Çetinkaya Burcu Nedir?

Sibil Çetinkaya’nın Burcu Boğadır

Sibil Çetinkaya Nerede Oturuyor

Sibil Çetinkaya Nerede oturuyor sorusuna gelince Göktürk İstanbulda Oturdugunu Belirtmiştir.Bodrum tarafında yazlıkları bulunuyor.

Sibil Çetinkaya Ne İş Yapıyor?

Sosyal Medya FEnomeni Sibil Çetinkaya  Aktif olarak Youtuberlik yapıyor Düzeli olarak çalıştığı bir yer bulunmamaktadir.Bir Videosunda Sibil Çetinkaya Çok Çalışkan olduğunu belirtmektedir.

Sibil Çetinkaya İkizi

Sibil Çetinkaya İkizi Yoktur Ablasi vardir.

Sibil Çetinkaya nın Sevgilisi Kim?

Ünlü Youtuber ve Sosyal Medya Fenomeni Olan Sibil Çetinkaya ile Genç oyuncu Burak Yörük  uzun bir süredir  ilişkileri vardir.

Sibil Çetinkaya Aslen Nerelidir?

Sosyal Medya Fenomeni  Sibil Çetinkaya Aslen Sivaslıdır

Sibil Çetinkaya Babasi Ne İş Yapıyor?

Sibil Çetinkayanın hayatı ve ailesi ile alakalı çok sorulan sorular arasinda  Babasının Ne iş Yaptıgı Sorulmuş Kesin olmamakla birlikte Sibil Çetinkaya’nın Babasının işi  Elektrik panosu üreten bir firmanin sahibi oldugu bilinmektedir.

Sibil Çetinkaya Sevgilisi Burak Yörük’le Nasıl Tanıştı?

Ünlü Youtuber ve Sosyal Medya Fenomeni Olan Sibil Çetinkaya ile Genç oyuncu Burak Yörük Ün uzun süren ilişkilerine nasıl başladığını anlatıyor.

Sibil Çetinkaya Youtube Kanalı Hakkında

Kardeşi olan Jermin Çetinkaya  ile birlikte bir kaç defa deneme videolari yapmış daha sonra kendi kanalını açmiştir. Bu konu hakkında kendi kanalı için ve instagram hesabındaki fotoğrafları için nasıl degiştirdigini ve düzenlemeler yaptığını belirttigi  videoları da vardir. Sibil Çetinkaya Youtube kanalında genelde ailecek tatil,  arkadaşlarıyla gezi, makyaj, moda ve daha birçok konu hakkında videolar hazırlamaktadır.

Sosyal Medya Fenomeni Ahmet Aksöz &  Sibil Çetinkaya

En son ünlü sosyal medya fenomeni Ahmet Aksöz ile beraber BluTV’de yayınlanan bir programın sunuculuğunu da yapan Çetinkaya’nın sunduğu program gezi, yemek ve sohbet üzerine olan ‘Kafayı Yersin’ formatında bir programdı

Sibil Çetinkaya Sevgilisi Burak Yörük Kimdir?

Sibil Çetinkaya Sevgilisi Burak Yörük
Sibil Çetinkaya Sevgilisi Burak Yörük

Genç Oyuncu 26 Mayıs 1995 (25 yıl yaşında), İstanbul doğumludur.Burak Yörük boyu 1.92 cm ve kilosu 76 ‘dir. Eğitimini  Beykent Üniversitesi tamamlamıştır.

Burak Yörük ün Rol Aldığı Tv Dizileri 4N1K ve Baraj

Burak Yörük ile Sibil Çetinkayanın  sevgili oldukları belirtilmektedir. Sosyal Medyaya yansıyan birlikteliğinin mutlu bir şekilde sürdüğü belirtilmektedir. Mutlulukları Daim olsun 🙂

Sibil Çetinkaya Kimdir?, Nerelidir?,Babasi Kimdir?,Sevgilisi Kimdir?

Sibil Çetinkaya,Sibil Çetinkaya Kimdir?,Sibil Çetinkaya Biyografisi,Dini Nedir? Nereli,Babasi nereli,annesi nereli,Sibil Çetinkaya sevgilisi kimdir?

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu