Biyografi

Sibil Çetinkaya Kimdir? Ailesi Hakkında Bilgi

Sibil Çetinkaya Kimdir? Ailesi Hakkında Bilgi, Boy Kilo, Kaç Yaşında, Burcu Nedir?, Nerede Oturuyor, Babası Ne İş Yapıyor?, Sevgilisi Kim?

Sibil Çetinkaya Kimdir? kilosu Boyu ,Sevgilisi kimdir?, Bu yazımızda bu tarz soruların tüm cevaplarını bulabilirsiniz.

İnstagram ve YouTube üzerinden şu ana kadar 160 video paylaşıp ve 167 b takipçisi olan  elde eden Sibil Çetinkaya hakkında birçok şey merak ediliyor. Özellikle  boy-kilo, yaş sevgilisi, dini, ikizi ve ailesi kullanıcılar tarafından çokça merak edilenler arasında.

Son zamanlarda sosyal medyanın yükselen trendlerde bulunan sosyal medya fenomenleri arasında. İnstagram, Tiktok ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında ve youtube sitesinde videoları en çok izlenen arasında bulunuyor.

Sibil Çetinkaya Kimdir? Ailesi Hakkında Bilgi

10 mayıs 1994 yılında dünyaya gözlerini açan 26 Yaşindadir. ve 3 kardeştir, ailenin ortanca çocuğudur. Boyu 1.73 cm, kilosu 58,59 , burcu ise boğadır. Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı güzel isim özellikle.

Youtube video kanalında kız kardeşi Jermin Çetinkaya ile birlikte de güncel videolar çekip takipçileri ile paylaşım yapıyorlar. Çetinkaya’nın Narod isminde bir kız kardeşi vardır.

En sevdiği yiyeceğin tatlı olduğunu belirten Çetinkaya  ,İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Sosyal Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun olmuştur.

Önce Radyoculuk eğitimi almış daha sonra radyoculuk sektörü yavaşladığı için Küçüklükten itibaren hayali olan oyunculuğa ve sunuculuğa adim atmıştır.

Çetinkaya bir süre İngiltere, Londra’da oyunculuk yapmış ancak daha sonra kendisini sunuculuk mecrası içerisinde bulmuştur.

Üniversite eğitiminin ardından, Acun ilicalinin Sahip olduğu TV8 kanalı iç yapımlarda çalışmış ve kamera arkasında deneyim kazanan güzel isim, “10 dakika” ve “Şehirde Sanat” gibi programlarda sunuculuk yapmıştır.

Sibil Çetinkaya Kaç Yaşında

Ünlü Youtuber ve sosyal medya fenomeni  Yaş olarak  10 mayıs 1994 doğumlu olup şu anda 26 yaşındadır.

Sibil Çetinkaya Boy Kilo

Sosyal Medya Fenomenin Boyu 1.73  Kilosu ise 58’dir En Zayıf kilosunun ise 55 olduğunu belirtmiştir. Uzun Süredir kilosunun 40 li kilolara ve 45 li kilolara düşmediğini belirtmiştir.

Sibil Çetinkaya Burcu Nedir?

Burcu Boğadır.

Sibil Çetinkaya Nerede Oturuyor

Nerede oturuyor sorusuna gelince Göktürk İstanbul’da Oturduğunu Belirtmiştir. Bodrum tarafında yazlıkları bulunuyor.

Sibil Çetinkaya Ne İş Yapıyor?

Sosyal Medya Fenomeni  Çetinkaya  Aktif olarak Youtuberlık yapıyor Düzeli olarak çalıştığı bir yer bulunmamaktadır. Bir Videosunda ise Çok Çalışkan olduğunu belirtmektedir.

Sibil Çetinkaya İkizi

İkizi Yoktur Ablası vardır.

Sibil Çetinkaya nin Sevgilisi Kim?

Ünlü Youtuber ve Sosyal Medya Fenomeni Olan  Çetinkaya ile Genç oyuncu Burak Yörük  uzun bir süredir  ilişkileri vardır.

Sibil Çetinkaya Aslen Nerelidir?

Sosyal Medya Fenomeni Aslen Sivaslıdır

Sibil Çetinkaya Babası Ne İş Yapıyor?

Hayatı ve ailesi ile alakalı çok sorulan sorular arasında  Babasının Ne iş Yaptığı Sorulmuş Kesin olmamakla birlikte Sibil Çetinkaya’nın Babasının işi  Elektrik panosu üreten bir firmanın sahibi olduğu bilinmektedir.

Sibil Çetinkaya Sevgilisi Burak Yörük’le Nasıl Tanıştı?

Ünlü Youtuber ve Sosyal Medya Fenomeni Olan  ile Genç oyuncu Burak Yörük Ün uzun süren ilişkilerine nasıl başladığını anlatıyor.

Sibil Çetinkaya Youtube Kanalı Hakkında

Kardeşi olan Jermin Çetinkaya  ile birlikte bir kaç defa deneme videoları yapmış daha sonra kendi kanalını açmıştır.

Bu konu hakkında kendi kanalı için ve İnstagram hesabındaki fotoğrafları için nasıl değiştirdiğini ve düzenlemeler yaptığını belirttiği  videoları da vardır. Youtube kanalında genelde ailecek tatil,  arkadaşlarıyla gezi, makyaj, moda ve daha birçok konu hakkında videolar hazırlamaktadır.

Sosyal Medya Fenomeni Ahmet Aksöz &  Sibil Çetinkaya

En son ünlü sosyal medya fenomeni Ahmet Aksöz ile beraber BluTV’de yayınlanan bir programın sunuculuğunu da yapan Çetinkaya’nın sunduğu program gezi, yemek ve sohbet üzerine olan ‘Kafayı Yersin’ formatında bir programdı

Sibil Çetinkaya Sevgilisi Burak Yörük Kimdir?

Sibil Çetinkaya Sevgilisi Burak Yörük
Sevgilisi Burak Yörük

Genç Oyuncu 26 Mayıs 1995 (25 yıl yaşında), İstanbul doğumludur. Burak Yörük boyu 1.92 cm ve kilosu 76 ‘dir. Eğitimini  Beykent Üniversitesi tamamlamıştır.

Burak Yörük ün Rol Aldığı Tv Dizileri 4N1K ve Baraj

Burak Yörük ile sevgili oldukları belirtilmektedir. Sosyal Medyaya yansıyan birlikteliğinin mutlu bir şekilde sürdüğü belirtilmektedir. Mutlulukları Daim olsun 🙂

Sibil Çetinkaya Kimdir?, Nerelidir? Babası Kimdir? Sevgilisi Kimdir?

 

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu