Biyografi

Ömer Agaya Tik Tok Fenomeni Kimdir? Hayat Hikayesi, Kardeşleri

Ömer Agaya Tik Tok Kimdir? Hayat Hikayesi, Kardeşleri 1991 yılında Batmanda dünyaya gelmiştir 9 kardeşlerdir yaşamını İstanbul’da devam ettirmektedir. TikTok adı verilen kısa videoların paylaşıldığı sosyal paylaşım platformunda playback, ağır çekim ve kardeşleri ile birlikte çektiği orijinal sesi ile büyük beğeni toplamış ve kısa sürede milyonlara hitap eden Ömer Ağaya takipçileri tarafından oldukça merak edilmekte bizde sizlere bu makalemizde bütün sorularınıza cevap vereceğiz.

Ömer Ağaya Kimdir ?

Ömer Ağaya 1991 yılında Batmanda dünyaya gözlerini açmıştır 9 kardeşin en büyüğüdür İstanbulda yaşamaktadır en büyük hayali bir ses sanatçısı olmak isteyen yakışıklı fenomen 2015 yılında “O Ses Türkiye ” katılmıştır bir süre sessiz kalmış ardından TikTok isimli sosyal paylaşım platformunda playback, ağır çekim videolar ve kardeşleri ile kendi sesi ile seslendirdiği şarkılarla kısa sürede dikkatleri üzerine toplamış ve takipçi sayısında milyonlara ulaşmıştır öğleki TikTok da Ömer. Ağaya nick ile 1.7 milyon takipçi ve 24.8 milyon beğeniye sahiptir Instagram da 53.6 bin takipçisi bulunmakta Youtube da güzel içerikler ve projeler deneyen ve takipçileri ile paylaşan yakışıklı fenomen 17.8 bin aboneye sahip.

Ömer Ağaya Kaç Yaşında ?

Yakışıklı fenomen 1991 yılında dünyaya geldi 2020 yılı itibari ile 29 yaşında.

Ömer Ağaya Sevgilisi ?

Ömer Ağaya nın sevgilisi kim sorusuyla çok fazla karşılaşıyoruz ancak sevgilisi ile ilgili bir bilgi bulunmamakta. Ömer Ağayanin Fatma Kılıç  yani Kırmızı Oje birlikte ve samimi videolar çekmekteler ancak sevgili olup olmamadıklari konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

https://www.tiktok.com/@omer.agaya/video/6898303737782193409?lang=tr

Ömer Ağaya Aslen Nereli ?

Ömer Ağaya uzun yıllar İstanbul’da yaşamakta ancak soru cevap video larında verdiği cevapta Batmanlı olduğunu söylemiştir.

Ömer Ağaya Ailesi ?

Ömer Ağaya 11 kişilik kocaman bir aileye sahiptir 9 kardeş olan Ömer Ağaya anne ve babası ile birlikte yaşamakta kardeşlerinin en büyüğüdür kardeşleri yaş sırasına göre şu şekilde sıralanmaktadır. Ömer Ağaya, Bayram Ağaya, Melek Ağaya , Fatih Ağaya, Gülbahar Ağaya, Ali Ağaya , Bünyamin Ağaya ,Hatice Ağaya, Resul Ağaya olarak sıralanmıştır.

Bahar Ağaya?

Bahar Ağaya abisi olan Ömer Ağaya ile birlikte TikTok da ağır çekim videoları ve şarkı seslendirmeleri yapmakta 1998 yılında dünyaya gelmiş olan Bahar Ağaya 22 yaşındadır lise mezuniyeti sonrasında eğitim hayatına nokta koyup sosyal medya platformlarında ilerlemek istediğini söylemiştir.

Hatice Ağaya?

Hatice Ağaya Ömer Ağaya nın en küçük kardeşlerinden birisidir 2006 yılında batmanda dünyaya gelen Hatice Ağaya 2020 yılı itibari ile 14 yaşında tır eğitim hayatına lise de devam etmektedir Ömer Ağaya Ve Bahar Ağaya ile birlikte şarkılar seslendirerek sosyal medya platformlarında oldukça sevilmiştir.

Ömer Ağaya Şarkıları ?

Ömer Ağaya güzel projelere imza atmakta kendi Youtube kanalında takipçilerine paylaştığı “Olsun” parçasını seslendirmiştir.

Ömer Ağaya İnstagram ?

Ömer Ağaya İnstagram Hesabi 

Ömer Ağaya TikTok ?

Ömer Ağaya TikTok  Hesabi  

Ömer Ağaya Youtube ?

Ömer Ağaya Youtube Hesabi 

Bahar Ağaya Instagram ?

Bahar Ağaya Instagram Hesabi 

Hatice Ağaya TikTok ?

Hatice Ağaya TikTok Hesabi 

1/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu