En İyi Ücretsiz 5 Film ve Video İndirme Programları

En İyi Ücretsiz 5 Film ve Video İndirme ProgramlarıEn İyi Ücretsiz 5 Film ve Video İndirme Programları

 Film ve Video İndirme Programları Ücretsiz Son zamanlarda ülkemizin Korona ile mücadelesi amacıyla sokağa çıkma yasağı yada insanların boş zamanlarını film izleyerek geçirmek istiyor elbette bu filmleri izlemek isteyen insanlar Film ve Video İndirme Programları ile bir kaç çeşit belirli ücretler isteyen uygulamalar bulunuyor bu uygulamalar aylık aldıkları ücretler ile sizlere filmleri sunuyor ve izlemenizi sağlıyor.

Ücretsiz Film ve Video İndirme Programları ile Ancak para ödemek istemeyen insanlar internet üzerinden belirli siteler sayesinde izleyebiliyor izlediği filmleri de indirmek istiyor ama hangi programları kullanacağını bilmiyor bunları öğrenmek için oldukça araştırma yapmakta ancak yapılan araştırmalarda güvenli olmayan uygulamalar bilgisayarınıza zararlı bir yazılım taşıyabilir yada kişisel bilgilerinizi üçüncü bir şahıs ile paylaşabilir. Bizde sizler için en iyi film indirme programlarını araştırdık ve yazımızda yer verdik.

1. Download Menager (IDM) Film ve Video İndirme Programları

Download Menager (IDM) Film ve Video İndirme Programları
Download Menager (IDM) Film ve Video İndirme Programları

Ülkemizde en çok tercih edilen film video indirme programlarının başında geliyor. Rakiplerinin aksine karışık bir arayüzü bulunuyor ancak eklenti formatında kullanılması indirmeyi oldukça kolaylaştırıyor bunun yanı sıra adres bölümüne filmin URL sini girerek indirme yapabilirsiniz ancak IDM nin çok sevilmesinin nedeni indirme işlemini 5 kat daha hızlı yapmasından kaynaklanıyor bu indirme hızı herkesi cezbetmeye başarıyor ilk çıktığı zamanlarda tamamen ücretsiz olarak sunulan Downloand Menager çok tutulması ve indirme sayısı oldukça artmış ve kurucu üyeleri uygulamadan ücret talep etmiştir ancak ilk indirmede 30 günlük ücretsiz kullanım hakkı tanınıyor kullanıcıya 30 günün sonunda uygulama ücretli sürümü satın alınmadığı durumlarda çeşitli hatalar vermektedir. Ücretsiz kullanım süresini uzatmanın bir yolu bulunuyor eğer uygulamanın güncellemelerini engellerseniz bir süre daha kullanabilirsiniz. Uygulama Chrome ve Monzilla gibi tarayıcılarla uyumlu çalışabilmektedir. Kurmak ise oldukça basit uygulamayı kurduktan sonra tarayıcınız eklenti bölümünden aktif ettiğiniz anda izlediğiniz tüm video filmlerde indirme butonu ekranda gözükecektir.

 1. Karışık Ara yüz
 2. 5 Kat İndirme Hızı
 3. Tüm Tarayıcılarla Uyumluluk
 4. Windows Ve MacOs Desteği
 5. Ücretli Ve Ücretsiz Sürümleri Bulunması
 6. İndirmek İçin Tıklayin 

2. VDownLoader Film İndirme Programı 2021

VDownLoader Film İndirme Programı
VDownLoader Film İndirme Programı

En çok tercih edilen film indirme programlarında sırada VDowmloander bulunuyor ücretsiz oluşu tüm sitelere karşı uyumlu oluşu kullanıcılarına sunduğu daha bir kaç yenilik ile vazgeçilmez haline gelmiş durumda rakiplerine göre indirme hızı da oldukça hızlı bir durumda 10 adet indirme yönetimi sunan VDownLoader indirmek istediğiniz bir kaç şeyi zamanlaya biliyor ve bu zamanlarda indirmesini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca indirdiğiniz filmleri yada videoları istediğiniz formata çevirmenizi sağlıyor bu sayede istediğiniz her koşulda film izleyebilirsiniz. • Oldukça Basit Ve Kullanışlı Arayız
 • Ücretsiz Ve Ücretli Sürümleri Bulunması
 • Windows Ve MacOS ile Uyumlu
 • Tüm Sitelere Uyumlu
 • Video Formatı Değiştirme Desteği
 • İndirme Yönetim Desteği
 • 10 Adet Zamanlana Bilir İndirme
 • Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayin 

3. VidMasta Film İndirme Programı

VidMasta Film İndirme Programı
VidMasta Film İndirme Programı

Listemizde 3 CÜ sırada VidMasta bulunuyor tamamen ücretsiz oluşu kullanıcıları için en çok sevilen yanlarının başında geliyor oldukça basit bir Ara yüzü bulunuyor diğerlerinin aksine tüm Dizi , Film gibi tüm videoları bulabilir indirmeden izleyebilir ve indirebilirsiniz hafife alınmayacak bir indirme hızı bulunuyor ayrıca bir çok formatta indirme yapabilmektedir. Ancak kullanıcılarına tamamen güvenilir indirme işlemi sunuyor IP filtreleme işlemleri ile sizi tamamen ananonim olarak indirme işlemi yapmanızı sağlıyor. Ayrıca indirmek yada izlemek istediğinizde sizin için en uygun ve en güvenilir siteleri tarayarak seçenekler arasından en güvenilir olanı sizlere sunuyor.

 • Basit Arayüz
 • Kullanıcı Dostu Uygulama
 • Windows Ve MacOS Sistemlerine Uyumlu
 • IP filtreleme Özelliği Anonim İndirme
 • Analiz Özelliği İle Güvenli İndirme
 • Ücretsiz Sürüm

4. UGet Film İndirme Programı Film ve Video İndirme Programları

Film izleme programları arasında en iyileri sıraladığımı uygulamada sırada 4 CÜ var UGet kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bir uygulama sadelik ve görünüm açısından oldukça başarılı bir uygulama indirme işlemleri bakımından indirme hızı oldukça başarılı. Yüksek seviyelerde indirme işlemleri için parça böl indirme seçeneği ile oldukça hızlı indirmeler yapabilirsiniz. Bir çok işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışabile UGet oldukça fazla sevilmektedir.

 • Windows , MacOS , Linux İşletim Sistemleri İle Uyumlu
 • Kullanıcı Dostu Uygulama
 • Basit Arayüz
 • Parçala Böl İndirme Seçeneği
 • Gece Ve Gündüz Modu ( Uygulama Karartma )

5. Ninja İnternet Download Manager

Yeni uygulamalar arasında bulunan Ninja İnternet Download Manager ücretli film indirme uygulamaları arasında en iyileri arasında yer alıyor Sürükle bırak işlemi ile kolay ve hızlı bir indirme işlemi yapmanızı sağlıyor. Tek bir bilgisayar kullanımı için 19 dolar gibi bir ücret istemektedir bilgisayarların fazlalaşması durumunda ücretler artıyor. Ninja İnternet Download Manager kullanıcıları için oldukça fazla özellik sunuyor bunlar hızlı indirme seçeneği ile oldukça dikkat çekiyor. Ekleme ve istediğinizde indirme seçeneği de kullanıcıları tarafından oldukça sevilmekte bunun yanı sıra indirme işlemi devam ederken indirme kalitesini merak ettiğinizde size izlemeniz için bir ön izleme sunuyor ve indirme kalitesini kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca inirme planlaması bu uygulama içinde mümkün planlama yaparak ne zaman indirme işlemi yaparak ayarlayabilirsiniz. Güvenlik konusundada ödün vermeyen Ninja İnternet Download Manager proxy desteği ve IP filtresi ile anonim indirme yapmanızı sağlıyor.

 • Windows , MacOS , Linux işletim Sistemleri İle Uyumlu
 • Kullanıcı Dostu Uygulama
 • Basit Arayüz
 • İndirme Planlama Desteği
 • İndirme İşlemi Devam Ederken Ön İzleme Desteği
 • Tüm Siteler İle Uyumlu
 • Sürükle Bırak İle Kolay İndirme


4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir