Biyografi

Burak Bayhan ( Burakbyx) Tiktok Fenomeni Kaç Yaşinda?

Burak Bayhan ( Burakbyx) Tiktok Fenomeni Kimdir? Kaç Yaşinda  Son zamanların çok dikkat çeken TikTok fenomeni “burakby3” nicki ile ünlenen Burak Bayhan kısa sürede ciddi bir takipçi sayısına ulaşan Burak Bayhan Sametizs (Samet Topçu ), Emir Sarıca ve Eda Sakız ile sıkı arkadaşlıkları bulunmakta çektiği ağır çekim ve playback videoları birlikte çekmektedir ve içerik üretmektedirler siz takipçileri Burak Bayhan hakkında çok merak edilen Burak Bayhan kaç yaşında , Burak Bayhan nereli , Burak Bayhan boyu ve kilosu gibi sorularınızı bu makalemizde cevaplandıracağız.

Burak Bayhan Kimdir ?

Burak Bayhan Kimdir? Doğum Tarihi Nedir?  2001 yılında Diyarbakır’da dünyaya geldi İstanbul’da ikamet etmekte sosyal medya ile tanışmadan önce ne meslekle uğraştığı hakkında her hangi bir bilgiye ulaşamadık ancak Tiktok ve Youtube de ürettiği eğlenceli ve samimi içerikler le kısa sürede TikTok da 500 bin takipçiye ulaşmıştır. Sametizs ( Samet Topçu ), Emir Sarıca ve Eda Sakızla sıkı arkadaşlıkları bulunmakta TikTok da ve Youtube gibi sosyal paylaşım platformlarında paylaşımlarında arkadaşlarda bulunmakta Öğleki TikTok da 594 bin takipçisi 32 milyon beğenisi bulunuyor Youtube da ise 69.5 bin abonesi bulunmasına karşın attığı videolar 200 bin 300 bin bandında izlenmekte son zamanlar Youtube da çok aktif değil.

Burak Bayhan Kaç Yaşında ? Doğum Tarihi

Yakışıklı fenomenin takipçilerinin en çok merak ettiği kaç yaşında olduğu soru oldu 2001 doğumlu olduğu bilinmekte bu sebeple 2020 yılı itibari ile 19 yaşında.

Burak Bayhan Burcu ?

Burak Bayhan hakkında burcuda oldukça çok merak edilmekte maalesef burcu hakkında her hangi bir bilgiye ulaşamadık.

Burak Bayhan Aslen Nereli ?

Burak Bayhan konuşması ve şivesiyle oldukça merak edilmekte aslen nereli olduğu bizde sizin bu merakınıza bir son getirmek istedik 2001 yılında Diyarbakır’da gözlerini dünyaya açtı ancak şuanda İstanbul’da yaşamını devam ettirmekte aslen Diyarbakırlıdır.

Burak Bayhan Boy & Kilo ?

Ünlü fenomenin hakkında en çok merak edilenler arasında sıradaki sorunuz Boyu ve Kilosu Burak Bayhan’ın Boyu 168 cm kilosu 65 kg ağırlığındadır.

Burak Bayhan Sevgilisi Var mi ?

Burak Bayhan hakkında en çok merak edilen soru sevgilisi kim oldu maalesef sevgilisi ilgili her hangi bir bilgi bulunmamakta.

Burak Bayhan TikTok ? Burakbyx TikTok Hesabi

Burah Bayhan TikTok Hesabı = https://www.tiktok.com/@burakby3?lang=tr

Burak Bayhan Youtube ? Hesabi Videoları

Burak Bayhan Youtube Hesabı = https://www.youtube.com/channel/UClRn6bKVoA5oovW7ip2kj9w

Burak Bayhan İnstagram ? Hesabi Resimleri

Burak Bayhan İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/burakbyx/?hl=tr

Burak Bayhan ( Burakbyx) Kışkırtma Videosu

Puan Ver

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Olağanüstü gönderi, web sitesi sahiplerinin bu web sitesinden çok fazla kullanıcı alması gerektiğini düşünüyorum.

  2. Ancak birkaç genel şey hakkında bilgi vermek istiyorum, Web sitesi tasarımı ve stili mükemmel, içerik malzemesi gerçekten mükemmel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu