Faydalı BilgilerFiyatı Nedir?

Bim Su Fiyatları – 2023 – 1,5 Lt , 5 Lt , 10 Lt Bim Su Fiyatı

im de satılan su fiyatları . Peki; Güncel Zamlı Bim Su Fiyatı 2022 yılında nasıl olacak ? Yazımızda aktüel Bim Su fiyat yer almaktadır. Bim 1,5 Lt , 5 Lt , 10 Lt Bim Su Fiyatı Su fiyatı 2022

Bim Su Fiyatları 2023 ne kadar; diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Bim Su fiyatı ile alakalı araştırmaları yaptık. Bu yazımızda sizlere; Bim Su fiyatı ne kadar, kaça satılıyor gibi merak edilen tüm soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

Yaşadığımız şehirlerde çeşme suyunun içilmez hale gelmesinden dolayı ve çok tüketilen bir besin olan su da son zamanlarda zamlardan nasibini aldı. Bunlardan biride Bim de satılan su fiyatları . Peki; Güncel Zamlı Bim Su Fiyatı 2023 yılında nasıl olacak ? Yazımızda aktüel Bim Su fiyat yer almaktadır. Bim 1,5 Lt , 5 Lt , 10 Lt Bim Su Fiyatı Su fiyatı 2023 yılında aktüel olarak ne kadar oldu?.

Bim Su

Genelde Bim Mağazasının fiyatlarında ki uygunluk Su fiyatında da mevcuttur. Bimde yer alan markaların Su fiyatlarını sizler için bu yazımızda yer verdik. Herhangi bir Bim mağazasına gitmeden su fiyatları yazımızın devamında yer almaktadır.

Bimde Satılan Su Markaları

Ülkemizde en çok tercih edilen ve büyük marketler zinciri olan Bim bir çok üründe olduğu gibi sularda ‘da mağazanın olduğu bölgeye göre su markalarında çeşitlilik sunmaktadır. Bim Su reyonlarında çoğu zaman Sırma su ile birlikte Erikli ve Dalga yer almaktadır. Ayrıca bazı bölgelerde ise o bölgede bulunan doğal kaynak suları satılmaktadır. Bimde satılan diğer su markaları ise ;

Bim Su Fiyat
Bim Su Fiyat
 • Sırma,
 • Özkaynak,
 • Hamidiye,
 • Abant ve
 • Assu

2022 yılında da bim su fiyatı açısından gene en çok tercih edilecek marketler arasında yer alacaktır.

Dikkat: Aşağıda Belirtilen bu fiyatlar zamanla farklılık göstermektedir. Lütfen bunu dikkate alınınız ve sitemizin yorumlar kısmından belirtiniz.

Bim Su Fiyatları

Gene olarak bakıldığı zaman Bim su fiyatları ve özelliklede de Bim 5 LT su fiyatı, en uygun marketlerden biri olduğu için çok merak edilmektedir.

Sırma Su Fiyatları 2023

Bimde satılan doğal kaynak suyu olan Sırma su fiyatları aşağıdaki gibidir.

 • 12’li                      330 ML                             8,90 ₺
 •                              500 ML                             0,95 ₺
 •                              5 LT                                   4,50 ₺

Bim Abant Su Fiyatları 2023

Bimde satılan doğal kaynak suyu olan Abant Su Fiyatları aşağıdaki gibidir.

 1.  500 ml:                    0,95 krş.
 2. 1,5 lt :                       1,75 TL
 3. 5 lt :                          4,75 TL

Erikli Su Fiyatları 2023

Bimde satılan doğal kaynak suyu olan Erikli Su Fiyatları aşağıdaki gibidir.

24’lü            0,33 Lt       19,30TL
24’lü            0,60 LT       23,00TL
6’lı               1.5 LT        10,00TL
5 LT         Su Fiyatı       6,75TL

Bim Su Fiyat 5 LT 2023 Fiyati Nedir?

Bim Su fiyat, 2021 senesinde 2.75 TL’dir. Bölgeye göre değişen ve çeşitli markalardan oluşan Bim 5 litre doğal kaynak suyu fiyatı 2.75 TL’dir.

Bim 1.5 LT Su Fiyat 2023

İçerisinde bir çok markayı barındıran bim marketi ortalama olarak 1.5 litre  doğal kaynak su fiyatı  1.5 TL üzerine çıkmaktadır.

Not: Belirtilen bu fiyatlar zamanla farklılık göstermektedir. Lütfen bunu dikkate alınınız ve sitemizin yorumlar kısmından belirtiniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu