Faydalı BilgilerFiyatı Nedir?

Bim Yumurta Fiyat 2023, (Bili Bili Bim Yumurta)

Bim yumurta fiyatları, Bim Yumurta Fiyat 2022, Bili Bili yumurta; incelemesi yapıyorsanız yazımızın devamını okumalısınız. Sizlere Bim Yumurta fiyatı

Bim Yumurta Fiyat 2023, Bili Bili yumurta; incelemesi yapıyorsanız yazımızın devamını okumalısınız. Sizlere Bim Yumurta fiyatı ile ilgili olarak araştırma yaptık. Ülkemizde son gelen zamlardan sonra çok tüketilen besinlerden olan Bim Yumurta da zamlardan nasibini aldı. Peki En Güncel Zamlı Yumurta Fiyatları 2023 yılında fiyatlar nasıl oldu ? Bu yazımızın devamında aktüel Bim Yumurta fiyatı yer almaktadır. Bim Yumurta fiyatı 2023 yılında Bim mağazalarında ne kadara satılmaktadır.

Bili Bili Bim Yumurta2023 Fiyatı
Bim Bili Bili Yumurta Fiyatı 10 Adet:30 TL
Bim Bili Bili Yumurta Fiyatı 15 Adet:35 TL
Bim Bili Bili Yumurta Fiyatı 30 Adet:65 TL
Organik köy yumurta fiyatı 10 Adet:36 TL
Bim Yumurta Fiyat

Bim Yumurta Fiyat (Bili Bili Bim Yumurta Fiyatları 2023)

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan Bim, pek çok ürün seçeneği ile hizmet veriyor. Birçok farklı ürünün temin edilebildiği Bim marketlerinde özellikle sık sık yumurta satın alındığı görülüyor. Bu da yumurta alacak kişilerin, Bim’e gitmeden önce internetten Bim yumurta fiyatları hakkında araştırma yapmalarına sebep oluyor.

Bim yumurta fiyatları 2023 yılında ne kadar sorusu oldukça merak edilen sorular arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra Bim 15’li Bili yumurta fiyatı ve Bim 30’lu Bim yumurta fiyatı hakkında bilgiler edinmek için araştırmaların yapıldığı görülüyor.

Bim yumurta fiyatlari
Bim yumurta fiyatlari

Biz de sizler için Bim yumurta fiyatları konusunda en doğru araştırmayı yaparak sizlere en güncel Bim yumurta fiyatlarını derledik.

Bim 15’li Bili Yumurta Fiyatı

Bim ‘den son derece kolay bir şekilde yumurta temin etmek mümkündür. Özellikle aile bireyi az olan kişilerin, genellikle daha az miktarda yumurta alımı yaptığı ve 15 adetli yumurta aldıkları görülmektedir. Durum böyle olunca Bim 15’li Bili yumurta fiyatı sık sık araştırılıyor. 2023 Bim 15’li Bili yumurta fiyatı şu anda 35 TL şeklinde satılmaktadır.

Bim 30’lu Bili Yumurta Fiyatı 2023

Genelde kalabalık ailelerin tercihi olan Bim 30’lu yumurta, yine fiyatı merak edilen ürünlerin başında geliyor. Bilindiği gibi yumurta pek çok farklı amaçla kullanılan bir üründür. Bu sebeple de en fazla tüketilen ürünler arasında yer almaktadır. Bim 30’lu Bili yumurta fiyatı ne kadar sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Şu anda Bim 30’lu Bili yumurta fiyatı 65 TL şeklindedir

Bim Yumurta Fiyatları Hakkında

Yukarı kısımda belirttiğimiz Bim yumurta Fiyat listemiz, aktüel olarak yukarı kısımda sizlerleydi. Yazımızda belirtmiş olduğumuz bim yumurta fiyatları fiyatların aktüel indirimlere, kampanyalara ya da zamlara göre küçük farklılıklar gösterme ihtimalinin bulunduğunu lütfen göz önünde bulundurunuz. Belirttiğimiz Bim yumurta fiyatlarında değişik olmuş ise bunu sitemizin yorum kısmında bize belirtebilirsiniz.

Bir Diğer yazımız olan Bim Su Fiyatları (1,5 Lt , 5 Lt , 10 Lt Bim Su Fiyatı) hakkında bilgilere linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu