Faydalı Bilgiler

Limon Emojisi Ne Demek? – Limon Emoji Anlamı (Elraen)

Sosyal medya kullanıcıları tarafından sosyal medyada çok fazla kullanılan Limon Emojisi Ne Demek? oldukça merak edilmektedir. Bu yazımızda araştırma yaparak ikili ilişkilerde mesajlaşırken kullanılan limon emojisi kullanmanın ne anlama geldiğini detaylı olarak aktaracağız.

Emojiler hayatımızı o kadar kapladı ki sorunlarımızı yazmadan sadece emojileri kullanarak anlatır durumuna geldik. İlk zamanlarda gülen yüzler, hüzünlü yüzler, kalpler gibi emojileri kullanılırdı. Şimdi ise Elma, Armut, Şeftali, Kiraz ve Limon Emojisi kullanılmaktadır.

Limon Emojisi 🍋

Beyoncé’nin 2016 albümü Lemonade’den esinlenerek bir anlam kazanan 🍋 limon emojisi aldatma anlamına gelmektedir. Ayrıca 🍋 Bu emojinin anlamı genellikle limon, ekşi, sarı renkli narenciye olarak kullanılmaktadır.

Limon Emojisi
LimonEmojisi
  • Limon Emojisinin bir diğer anlamı ise; Twitch yayıncısı Elraen‘den çıkmış bir konudur. Genelde canlı yayınlarda, Dm’de, yanı sosyal medyada kızların veya erkeklerin dikkatini çekmek için limon emojisi atin demiştir.

Limon Emojisi kısa adı : :lemon:

Limon Emojisi Ne Demek?

Limon emojisi ne anlama geliyor? Aslında limon 🍋 emojisinin kendi başına bir anlamı yoktur. Elma, armut gibi kendi adında kullanılmaktadır. Limon emojisi olayı nedir? Aslında limon emojisi atmak Twitch yayıncısı Elraen kızların veya erkeklerin dikkatini çekmek için kullandığı limon taktiğinden gelmektedir.

Yine bu Twitch yayınlarından birinde bir erkek bir kıza mesaj attığımı, dikkatini çekemediğimi söylemektedir. Elraen, merhaba, nasılsın gibi şeyler söylerseniz elbette dikkatinizi çekemezsiniz diyor. Git bir limon emojisi at ve kız şaşıracak ve ne olduğunu merak edecek size hemen cevap atacaktır. İşte limon emoji atma olayı buradan gelmektedir.

Limon emojisi atmak tamamen Elraen’den çıkmış bir durum. Dm’den normal mesaj atmış cevap alamamış kişiler için bu taktiği kullanmak oldukça eğlenceli başarılı olacaktır diye umuyoruz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu