Sosyal Medya

Snapchat Emoji Anlamları 2024 (🔥, 😊, 😎)

Snapchat Sevgili Emojisi (💛, ❤️, 💕)

Snapchat Emoji Anlamları 2024, konuşmalarınızda belirli emojileri kullanmanıza izin verecek bir emoji sistemi tanıttı. Duygularınızı ifade etmek için emojileri kullanabilirsiniz. Bu emojiler anlamlarına göre farklı türlere ayrılmaktadır. Örneğin, sırıtan yüz emojisi, bencilde bir gülüşü ifade ediyor. Mesela 2 pembe kalp ifadesi atmosferde sevgiyi ifade ediyor.

Snapchat Emoji Anlamları 2024

Snapchat emojileri İos (İphone), Android ve diğer işletim sistemlerinde ait telefonlarda biraz farklıdır. Bu nedenle, burada gördüğünüz Snapchat emojileri, bu makalede gösterilenlerden biraz farklı gözükebilir.

😬 anlamıEn iyi arkadaşının aynı zamanda başka birini en iyi arkadaşı olduğu anlamına gelir.
😎 anlamıKendinden emin, kaygısız bir tavır sergilemek anlamına gelir.
😊 anlamıBu kişiye çok fazla Snap gönderiyorsunuz, ancak bu kullanıcı En İyi Arkadaşlar kategorinizde değil ama o aralığa çok yakın.
❤ 🔥Ateş içinde bir kalbe benzeyen bu emojide ateşli bir aşk var demektir.
☺ anlamıSadece basit bir gülen yüz, sizin ve kullanıcınızın birbirinizin en iyi arkadaşı olduğunuzu gösterir.
🔥 anlamıSnapchat’te çok aktifseniz, birinin adının yanında “anlık izde” olduğunuzu gösteren ateşli bir alev emojisi görebilirsiniz.

Snapchat 1 🔥 Ne Demek?

Bu ifadeyi gördüğünüzde, profil sahibinin en iyi arkadaşısınız demektir. Doğum günü pastası emojisi, kişinin doğum gününü kutladığı anlamına gelir. Bu emoji, kullanıcı profiline eklemişse adının yanında görünür. Snapchat uygulamasında burç emojisi de mevcuttur.

Snapchat Emoji
Snapchat Emoji

Bu emoji beyaz amblemli mor renktedir. Bir kişiyle arkadaş olduğunuzu gösteren bir diğer Snapchat emojisi de kalptir. Bu emoji, kişinin ortak bir arkadaşı olduğunuzu gösterir. Ayrıca bu emoji, profil sahibinin diğerlerinden daha fazla snap gönderdiğini gösterir.

Snapchat’te 😬 ve 😊 ne anlama geliyor?

Fazla sayıda Snap gönderildiği anlamına geliyor.

Snapchat’te 😊 😎 ne anlama geliyor?

Bu ifadeler en sık mesajlaşılan kişiler arasında olduğunuzu gösteriyor.

😎 ❤ Snapchat’te ne anlama geliyor?

En iyi arkadaş ve adanmışlığı temsil ediyor.

😊 Snapchat’te karşılıklı mı?

İkiniz de birbirinizin bu platformdaki en iyi arkadaşlarısınız. Hem karşı taraf sizi en iyi arkadaşı ilan etmiştir hem de siz karşı tarafı en iyi arkadaşınız olarak ilan etmişsinizdir.

Snapchat’te ❤ ne anlama geliyor?

En az 2 haftadır ikiniz de birbirinizin en iyi arkadaşısınız anlamına geliyor.

Snapchat’te kaç tane ❤ olabilir? (Siyah Kalp)

Bu platformda bir kişi 6 kişi ile en iyi arkadaş olabilir.

Boynuzlu gülen yüz emojisi; genel olarak uçuk olmak yaramaz olmak ya da cinsel ima anlamına geliyor.

Palyaço emojisi karışık duyguları ve şüpheyi ifade ediyor. Güven eksikliği bu emojinin ifade etmek istediği duygudur.

Snapchat Sevgili Emojisi (💛, ❤️, 💕)

Snapchat sevgilisi emojileri ile eşleşen bire bir emoji yok. Ama en çok kullanılan sevgili emojisi sarı kalp 💛, kırmızı kalp ❤️ ve pembe kalp 💕 sevgili olma yolunda olduğunuzu göstermektedir.

Snapchat Emoji Anlamları isimli yazımızın sonuna geldik. Umarız yazıyı beğenmişsinizdir. Ayrıca aklınıza gelen ilginç emoji anlamları varsa yorumlar kısmından bize iletirseniz listeye ekleyebiliriz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu